Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonfara vs Cleverly
28-09-2015, 07:50 PM
Post: #21
RE: Fonfara vs Cleverly
(28-09-2015 07:43 PM)Wietnam napisał(a):  Clev pewny siebie, oby ta pewność siebie z Fonfarą go przeliczyła,.

Sratatata, przed walką z Kowaliowem też był pewny siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 07:51 PM
Post: #22
RE: Fonfara vs Cleverly
Imo Clev może nie leżeć Fonfarze, nie zdziwię się jak wyjabuje AF.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 08:04 PM
Post: #23
RE: Fonfara vs Cleverly
(28-09-2015 07:51 PM)KrychuTMT napisał(a):  nie zdziwię się jak wyjabuje AF.

Nie zdąży, AF go wcześniej ustrzeli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2015, 03:50 PM
Post: #24
RE: Fonfara vs Cleverly
Walka na antenie TVP Sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:44 PM
Post: #25
RE: Fonfara vs Cleverly
Czy ewentualna porażka z Cleverly'm mocno by się odbiła na karierze Andrzeja? Ostro by pikował w dół?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:54 PM
Post: #26
RE: Fonfara vs Cleverly
Może nie tak ostro bo Clev to jednak jest nazwisko, ale zachwiała by jego obecną pozycję lekko,.
O rewanżu ze Stevensonem mógłby zapomnieć na jakiś czas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 11:13 PM
Post: #27
RE: Fonfara vs Cleverly
Ja się strasznie obawiam tej walki. Cleverly to kawał boksera, a jest u nas strasznie niedoceniany. Ja się spodziewam wyrównanej walki, ale mam nadzieję, że Andrzej trafi mocnym ciosem i zakończy pojedynek przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 11:18 AM
Post: #28
RE: Fonfara vs Cleverly
Nie po to rozbił Chaveza, żeby teraz potknąć się na Cleverlym. Ja nie ukrywam, że opinię o Clevie zbudowałem sobie po rewanżowej walce z Bellew (no i po porażce z Kovalevem ale tu ciężko się go czepiać). Dla mnie to przecięty przeciętniak, który może być zagrożeniem dla innych przeciętniaków. Fonfara to top5 półciężkiej jak dla mnie, wie co ma robić w ringu, wie z kim walczy, jest świadomy swoich atutów i wad -> nic tylko wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 12:03 PM
Post: #29
RE: Fonfara vs Cleverly
(11-10-2015 11:18 AM)Gogolius napisał(a):  Nie po to rozbił Chaveza, żeby teraz potknąć się na Cleverlym.

Zgadzam się. Fonfara to już nie jest ten pięściarz, którego Campillo szkolił przez kilka rund. Poza tym Cleverly to też już nie to samo od walki z Krusherem także...będzie dobrze Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 12:35 PM
Post: #30
RE: Fonfara vs Cleverly
Ja też się zgadzam, ale... zwyczajnie mam takie sobie mało optymistyczne odczucia. Mam wrażenie, że się ogólnie lekceważy Cleverly'ego, a opinii o nim nie ma co budować na walce z Bellew, bo to była bitwa w innej kategorii wagowej, gdzie Clev tracił kilka atutów. Przecież przed walką z Kovalevem jego resume wyglądało dość solidnie. Murat, Krasniqi, Karpency, Bellew. Solidnie.
Wiadomo, jeśli Andrzej chce prosperować do miana mistrza świata musi takich bokserów pokonywać. Jednak ja się tak zastanawiam, który z zawodników, Chavez czy Clev, będzie trudniejszym wyzwaniem czysto sportowym, to stawiałbym na Walijczyka.
Choć oczywiście porażka Polaka byłaby dla mnie niespodzianką, to nieco obawiam się, że Nathan narobi Polakowi kłopotów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości