Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Mormeck
27-02-2012, 05:01 PM
Post: #31
RE: Kliczko vs Mormeck
@AdamekFightPL
Ja coś pokręciłem, wybacz. Oczywiście masz rację. Ale i tak, szybszy i silniejszy, czy taki sam jak teraz dałbym mu większe szanse z Wołodią.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 05:09 PM
Post: #32
RE: Kliczko vs Mormeck
@Jerome

No tak, tak z Władimirem oczywiście ma większe szanse. Według mnie pojedynki braci Kliczko powinny wyglądać następująca. Witalij vs Chisora II, Władimir vs Chisora, Witalij vs Haye. Rewanżu walki Władimira z Haye'm nikt nie chce oglądać, ale rewanż Chisory z Witalijem byłby równie emocjonujący co ich pierwsza walka. Wkurza mnie to, że ten niby ''honorowy'' Witalij, który chciał ostro znokautować Haye'a za te obelgi skierowane w stronę jego i brata nie chce walczyć z Chisorą za jego zachowanie przed walką. Przecież Dereck obraził braci Kliczko bardziej niż Haye gadaniem. Dla mnie to jest chore. Pod nosem bracia Kliczko mają zajebistych rywali i co ? to jest jakaś masakra. ''I want Knock David Haye Out'' a na konferencji ostro bił mu brawo i piątala przybił...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 05:26 PM
Post: #33
RE: Kliczko vs Mormeck
@Jerome

No fakt, to dziwna sytuacja. Haye dotknął go osobiście i jego brata (cytat) ale jakiegoś wiekszego zaangażowania nie widać. Skoro on mówi, że chce i może znokautować Haye'a to dlaczego nie powie "zwycięzca bierze wszystko itd". Skoro jest lepszy i to czuje to nawet w 16 uncjowych rękawicach zgodziłby się walczyć.

Z Chisorą to samo, a może nawet gorzej bo ten fizycznie Braci znieważył. Haye tylko bluzgał. Chisora to zdaniem Vitka obok Haye'a kolejny, który zasłużył na KO od niego.

Ja nie wierze, że Vitek może znokautować jednego bądź drugiego. Wkurza mnie jego gadanie, bo gdyby chciał to by kazał temu srebrnemu śmieciowi zorganizować tę walkę i koniec. Druga sprawa z tym związana to na 100% świat chce 2 walki z Chisorą bądź walki z Haye'em niż walkę ze Stivernem czy innym boomem w porównaniu do tej dwójki brytyjczyków.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 05:38 PM
Post: #34
RE: Kliczko vs Mormeck
@Jerome

Dokładnie. Śmieszy mnie gadanie, że Witalij chce a jego promotor nie... Boente tu ma guzik do gadania. Witalij walczy z kim chce. Jedną wielką bujdą też było to iż Haye chciał super dużo kasy za ten pojedynek. Haye nawet na tej nieszczęsnej konferencji powiedział w twarz i publicznie na cały świat, że zgodził się na wszystkie warunki a Kliczko dalej walczyć nie chce. Ponoć się nie dogadali co to rękawic, ale to było by dla mnie baardzo śmieszne, no chyba, że Witalij chce aby Haye walczył w wspomnianych przez ciebie rękawicach 16 uncjowych... Chisory nie znokautuje chociażby w niego ładował te prawe sierpy i lewe proste natomiast Haye mógłby mimo swojego świetnego refleksu nadziać się na jakiś prawy, ale też uważam, że szanse na znokautowanie jednego lub drugiego są dosyć nikłe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 05:43 PM
Post: #35
RE: Kliczko vs Mormeck
@AdamekFightPL
Przeraszam bardzo ale co to za problem = rękawice. Oboje używają tych samych rękawic firmy Grant. Możę chodzi o kolor? ;D Śmiech na sali.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 05:46 PM
Post: #36
RE: Kliczko vs Mormeck
@Jerome

No dokładnie, wychodzi na to, że ktoś tu nie chce jednak tej walki. Nie wiem jak ty, ale ja stawiam na BOSS'ów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 05:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 05:53 PM przez Jerome.)
Post: #37
RE: Kliczko vs Mormeck
AdamekFightPL
Ja również. Haye w wywiadzie, który wstawiłem w innym dziale, wydaje się być zainteresowany ale nieco zmęczony i nawet jeśli do walki nie dojdzie to ma to gdzieś. Z resztą i tak wszystko zależy od Vitka. To jest K2 Promotion a nie Boente Promotions. Niech poczyni jakiś krok.

P.S.: Podobno Vitek już wie z kim zawalczy ale do podpisania kontraktu siedzi cicho.



http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a...2337_n.jpg
Możesz sobie face-to-face z Mistrzem potrenować Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 06:01 PM
Post: #38
RE: Kliczko vs Mormeck
Jestem pewny na 90% że Vit i Haye mają dogadaną walkę , i będzie to albo koło września albo w przyszłym roku.
Myślę, że wybranie Brytyjczyka Chisory było nieprzypadkowe, i że miało promować Vita na rynku brytyjskim. Tak jak nieprzypadkowe jest że Haye się nawet nie zastanawia nad walką z Chisorą (która by wzbudziła wielkie zainteresowania i przyniosłaby mnóstwo pieniędzy) a Vit nie mysli o rewanzu z Chisorą, chociaż ma tą samą sytuację.
Po walce, na konferencji, wszyscy mówili o Haye, a Haye na miejscu Smile Moim zdaniem ewidentnie Boente i David podgrzewali atmosferę Tongue

A Chisora jeszcze dodał do pieca.
Teraz Haye jest znowu gorącym nazwiskiem, Vit stoczył głośną walkę, ich starcie to będzie wielka sprawa. Pytanie, czy Vit najpierw powalczy z kimś słabszym, żeby zobaczyć czy wszystko juz ok po kontuzji, czy będzie walczył z Davidem od razu.
Vit poluje na Davida od 2 lat, i tak sobie Go nagle odpuszcza? Praktycznie niemożliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 06:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 06:06 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #39
RE: Kliczko vs Mormeck
@MrT
Jakie podgrzewanie atmosfery? gdyby doszło do bójki Haye'a z Witek to rozumiem, i zainteresowanie ew. pojedynkiem było by na prawdę ogromne, ale to Haye i Chisora się pobili i to ludzie chcą aby własnie oni stanęli ze sobą w ringu.
@Jerome

Nie ma co się łudzić, że tym kimś będzie Haye'a. Wit wyraźnie zapowiedział, że to będzie zawodnik z pierwszej 10 rankingu WBC. Stawiam na Stiverna lub Wacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 06:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 06:10 PM przez MrT.)
Post: #40
RE: Kliczko vs Mormeck
Nie, nie o to mi chodzi. Smile
David miał się zjawić na konferencji, i po prostu miał być trash-talk między Nim, Boente, Boothem i Kliczkami. Zachowanie Chisory nie było moim zdaniem inscenizowane, ale to co się stało, dodało dodatkowego rozgłosu walce David - Vitek.
Vit nawet wagę trzyma niska, jestem niemal pewny że mają z Davidem już wszystko ustalone.
I to przybicie piątala po tej awanturze... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości