Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Mormeck
27-02-2012, 07:24 PM
Post: #41
RE: Kliczko vs Mormeck
Nie wydaje mi się aby to wszystko miało być pod publikę. Gadka Haye'a pewnie tak, ale skoro K2 go wystawia o później obarcza za brak negocjacji to też bym tak zrobił.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 09:25 PM przez SGS.)
Post: #42
RE: Kliczko vs Mormeck
Zabawna rzecz, ze wszyscy juz rozmawiaja o kolejnych pojedynkach Kliczkow omijajac szerokim lukiem JMM. Fascynujecie sie prospektem D. Chisora, ktory zbiera wszystkie ciosy proste na twarz i Hayem (mimo wszystko bardzo dobrym zawodnikiem), ktory ciosy zadaje sporadycznie.. Mormeck ma naprawde genialna defensywe, b. dobry balans i ma czym uderzyc. Cepiarza Chisore czy innych Huckow wciaga nosem. Derecka skreslano z Heleniusem, zaskoczyl. Nie dawano mu szans na wygranie rundy z Vitalijem, wygral trzy.
Mysle, ze prawdziwy szok przezyjecie 3 marca...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 09:39 PM
Post: #43
RE: Kliczko vs Mormeck
@SGS
Obyś miał racje bo ciekawych pojedynków wszyscy oczekują. Może i Mormeck pasuje do atrybutów przez Ciebie wypisanych ale uznałbym je za czas przeszły. Uważam, że sam fakt, w jaki Haye go znokautował w CW jest wystarczającym argumentem za brakiem jego szans z Władimirem Klitschką w HW. Jedyną barierą może być różnica wzrostu. Wszyscy myślą pewnie o trudnościach Mormecka ale Władimir też będzie miał z tym pewne problemy. Sięgnąć trzeba ;] Niestety ale Francuz jest bez szans. Jego największym sukcesem będzię przegrana 120-108 lub niżej biorąc pod uwagę ewentualne knockdowny. Jak urwie rundę to będzie wyczyn. Cóż.. bądźmy obiektywni ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 09:46 PM
Post: #44
RE: Kliczko vs Mormeck
Mimo wszystko będę trzymał kciuki za Francuza, szans raczej nie ma ale fajnie by było zobaczyć kolejną dobrą
walkę w HW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 07:22 AM
Post: #45
RE: Kliczko vs Mormeck
@SGS

Mam nadzieje, że to była ironia z Twojej strony.... Przecież Mormeck w HW nie znokautował takich gości jak Maddalone,Oquendo czy nawet Timura Ibragimova, którego ostatnio zniszczył Seth Mitchell... i gdzie jest ten jego mocny cios? Nigdy nie stawiam na faworyta bo większe emocje odczuwam gdy kibicuje pretendentowi, ale Mormeck niestety to bardzo niska półka. Stawiam na KO 10 runda na Mormecku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 09:25 AM
Post: #46
RE: Kliczko vs Mormeck
Szczerze mówiąc to jestem zawiedziony tym co się dzieje... nie przekreślam JJM w żadnym przypadku, gdyż zawsze uważam że należy się szacunek bokserom za podjęcie walki!!! Ale JJM w HW nie pokonał nikogo znaczącego, może CW był nawet dobry, ale kiedy to było... nie boksuje od roku więc wiadomo przyszedł po pieniądze na emeryturę i wcale mu się nie dziwię, jakbym miał w życiu dostać taką szanse też bym się zdecydował! wielki szacun dla JJM że chcę walczyć, a to że przegra nie ulega wątpliwości... Raczej bym się zastanawiał nad tym co robi Władek, że dobiera sobie takich przeciwników... Są inni młodzi bokserzy którzy mogliby więcej pokazać, ale ostatnimi czasy boks zaczyna umierać poprzez ustawianie walk dobieranie bezpiecznych przeciwników dla mistrzów... tylko marketing i pieniądzę a gdzie jakakolwiek ambicja zmierzenia się, chęć pokonania najlepszych... jest teraz bum na Chisorę, ale fakt faktem on pokazał że ma jaja jako jeden z nie wielu w HW nie zwraca uwagi na bilans walk, podejmuję każde wyzwanie... jak dla mnie to ostatnimi czasy Dereck to bardzo dobry bokser HW bo ma jaja a o to tu chodzi... tak jak Tomek Adamek, Albert Sosnowski, oni wyszli do walki z Witkiem próbowali a że przegrali to już inna sprawa... Wielki uznanie za podjęcie walki oby więcej takich!!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 10:39 AM
Post: #47
RE: Kliczko vs Mormeck
A ja tak sobię myślę, że to będzie walka z cyklu "Ray Austin". Niby przeciwnik stanowi jakieś teoretyczne zagrożenie ale praktycznie żadnego. Wszyscy się spodziewają nudnej walki z nabijaniem kasy z reklam a tym czasem Władek pewnie znokautuje Mormecka do 3 rundy i na tym będzie polegać zainteresowanie Braćmi.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-02-2012, 11:47 AM
Post: #48
RE: Kliczko vs Mormeck
Austin to chociaż miał te 2 metry. Ja jednak osobiście nie sądzę, by walka tak szybko się skończyła.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-02-2012, 01:47 PM
Post: #49
RE: Kliczko vs Mormeck
Obyście się myliliWink Kto wie, może Mormeckowi będzie leżał styl Władimira i taki wysoki przeciwnikWink Moim marzeniem jest aby Walnął Władimira tak aby ten upadł na deski. Tak sobie tylko marzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-02-2012, 03:07 PM
Post: #50
RE: Kliczko vs Mormeck
Steward mówi, że tylko styl Tysona może dać szanse Mormeckowi. Sam Team Mormecka mówił o studiowaniu Mike'a pzed tą walką. Powoli zmieniam zdanie. Mormeck może mieć przebłysk. Przegra na 100% ale może będzie miał swoje dobre momenty. Let's get it on!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości