Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Mormeck
22-02-2012, 08:48 PM
Post: #21
RE: Kliczko vs Mormeck
Sergiei Liakhovic to nie był przypadkowy mistrz (zobaczcie jak sobie radził z Helleniusem zanim nie padł kondycyjnie) , jego niefart z utratą pasa był przeogromny .

Nie wiem , mam dziwne przeczucie ,że jeśli ktoś nie pokona Kliczków przed ich odejściem na emeryturę ,nie będzie darzony szacunkiem jako wielki mistrz (bo przeczekać to każdy młody może )

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2012, 10:44 PM
Post: #22
RE: Kliczko vs Mormeck
@szansepromotions
dokładnie tak będzie ale tak jak mówię.. chociaż teraz wyczekiwane pojedynki będą realizowane.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2012, 08:23 AM
Post: #23
RE: Kliczko vs Mormeck
(22-02-2012 08:48 PM)szansepromotions napisał(a):  Sergiei Liakhovic to nie był przypadkowy mistrz (zobaczcie jak sobie radził z Helleniusem zanim nie padł kondycyjnie) , jego niefart z utratą pasa był przeogromny .
Ja nie mówię, że to była jakaś ciota czy przypadkowy mistrz.

Miał pas WBO, ale popatrzmy, że...

W latach 2000-2002 pas WBO należał do Władimira Kliczki. W latach 2008-2012 znów do Kliczki.

A pomiędzy 2003 a 2007 rokiem pas miał 5 posiadaczy.

To był okres kiedy o wiele łatwiej można było zdobyć pas ciężkiej niż dziś.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2012, 06:42 PM
Post: #24
RE: Kliczko vs Mormeck
No ja jestem bardzo ciekawy co nam pokaże Francuz. Nie mam złudzeń, że przegra. Nawet ja i mój ogromny optymizm zawodzi tym razem. Dla mnie to Wawrzyk byłby takim samym rywalem jak Mormeck. Zobaczymy jak Saszka się zaprezentuje w sobotę. Podobno Olek jest już gotowy na Wołodię. Bk będzie jak przegra ;P Chociaż w to również nie wierzę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2012, 06:59 PM
Post: #25
RE: Kliczko vs Mormeck
Chcialbym tylko zwrocic uwage, ze temat jest o walce Mormecka z Kliczko. Wolalbym zeby nie zbaczac za bardzo z tematu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2012, 08:31 PM
Post: #26
RE: Kliczko vs Mormeck
(23-02-2012 06:59 PM)SGS napisał(a):  Chcialbym tylko zwrocic uwage, ze temat jest o walce Mormecka z Kliczko. Wolalbym zeby nie zbaczac za bardzo z tematu.
Oj tam. Nasze posty były mimo że nie na temat bardziej ciekawsze niż ten twój cytowany przeze mnie Tongue

A co do Mormecka, to szczerze mówiąc po walce Adamka z Kliczko przekonałem się brutalnie, że posiadanie mentalności mistrza i sukcesy w wadze niżej, całe g... znaczą jak się wychodzi do konia co ma 2 metry i łapę jak bosak.

Taki Chisora to młody chłopak, który wyszedł i walczył jak lew. A Mormeck to stary lis, bokser niemłody, liczy na szczęście, może jakiś jeden cios na szklaną w jego mniemaniu (z czym tak się do końca nie zgadzam) szczękę Władzia. Wybór Mormecka to mi przypomina nieco wybór Briggsa na rywala V. Kliczki. A przecież Mormeck fizycznie to chucherko przy Briggsie. Na Kliczków albo trzeba fenomenalnej szybkości, albo siły i tężyzny fizycznej, a najlepiej tego i tego.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 04:13 PM
Post: #27
RE: Kliczko vs Mormeck
@up
A co powiesz na Denisa Bojcowa w roli kandydata na Kliczków? Jest bardzo dynamiczny, ma przyładowanie w łapie i szybkość. Ciekawe jak Mormeck będzie skracał dystans - czy tak jak Liachowicz w walce z Heleniusem podwójnym lewym prostym, czy postawi na oldschoolową szkołę tj. Tyson, Frazier i lewy sierpowy? Stawiam na to drugie, Brewster też o tym wspominał, ma podobne warunki do tych drugich, może coś zdziała tym lewym sierpem. Jak dla mnie Mormecka może jedynie trafić łut szczęścia i trafić mocno Władimira. Niestety szansa na ten łut stanowi 1%, lecz to jest boks i wszystko się może zdarzyć Smile

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 04:44 PM
Post: #28
RE: Kliczko vs Mormeck
@sowka

Pytanie co prawda nie do mnie, ale co tam. Denis Boytsov robi wrażenie szczególnie swoim wyglądałem (czyt. sylwetką). Denis prezentuje zbyt europejski styl boksowania czyli jest dosyć sztywny. Co do jego ciosu to też nie jestem przekonany bo tak na prawdę nie pokonał nikogo znaczącego w HW a nokautował zawodników średniej klasy... a i szczęki nikt mu jeszcze nie przetestował. Z Kliczkami nie wygra, ale widziałbym go w walce z młodszym braci. Jak dla mnie braci Kliczko może pokonać tylko bokser przypominającym stylem Tysona lub Fraziera czyli mistrzów skracania dystansu i nokautów. Gdyby Chisora był szybszy, zwinniejszy miał mocniejszy cios i ważył 103-105 kg to mógłby tamten pojedynek z Witalijem wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 04:50 PM
Post: #29
RE: Kliczko vs Mormeck
@AdamekFightPL
Zgadzam się ze wszystkim do momentu [...]to mógłby[...] .
Vitka w końcu nie pokonał. Walka była uczciwa. Ewentualnie Klitschko ma coś z ręką ale to on wygrał więc nie zmienia to postaci rzeczy. Baaardzo lubie Chisorę ale nie sądzę, żeby w rewanżu ugrał więcej. Władimir? Proszę bardzo.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 04:54 PM
Post: #30
RE: Kliczko vs Mormeck
@Jerome

Na prawdę uważasz, że Chisora nic nie ugrał by w walce z Witalijem gdyby był szybszy, zwinniejszy i mocniej uderzał? Walka z teraźniejszych Chisorą i Władimirem mogła by być bardzo ciekawa i dawałbym Del Boyowi więcej szans na wygraną niż przed walką z Witalijem. Dereck by go psychicznie zajechał, to samo mógłby zrobić w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości