Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Super Eight w HW
01-04-2015, 11:34 AM
Post: #1
Turniej Super Eight w HW
Jak podała przed chwilą agencja United Sport, 4 główne federacje bokserskie doszły do porozumienia w sprawie zorganizowania turnieju mającego wyłonić uniwersalnego championa wagi ciężkiej. Do udziału zakwalifikowani zostali: Władimir Kliczko, Deontay Wilder, Bryant Jennings, Tyson Fury, Wiaczesław Głazkow, Aleksander Powietkin, Andy Ruiz Jr i Artur Szpilka. Mają być ćwierćfinały, półfinały i finał. Kliczko i Wilder mają być rozstawieni, a poza tym pary zostaną zestawione w wyniku losowania.

Ustalono też miejsca, gdzie będą toczone walki ćwierćfinałowe. To Kryłatskoje w Moskwie, Boardwalk Hall w Atlantic City, Monumental Plaza de Toros w Mexico City i Kopalnia w Wieliczce. Półfinały maja być rozegrane w O2 Arena w Londynie i MGM Grand w Las Vegas, a finał w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jak z tego wynika Artur prawdopodobnie stoczy pojedynek ćwierćfinałowy na własnym terenie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 01:18 PM
Post: #2
RE: Turniej Super Eight w HW
2/10. Nikt się nie da nabrać.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 05:03 PM
Post: #3
RE: Turniej Super Eight w HW
A kolejny prima aprilis to ta niby bójka Szpilki z Włodarczykiem. Wink Jakie jeszcze żarty wyśledziliście w sieci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 05:21 PM
Post: #4
RE: Turniej Super Eight w HW
Super sprawa z tym turniejem,osobiście chciałbym żeby wygrał Tyson Fury po drodze wysyłając Władka na rente.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 06:37 PM
Post: #5
RE: Turniej Super Eight w HW
Szpila i Diablo czapnęli się naprawdę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 06:45 PM
Post: #6
RE: Turniej Super Eight w HW
Ja też na początku myślałem że to ze Szpilą i Włodarczykiem to żart,ale przecież Pindera z Kostyrą mówili o tym w Puncherze już w poniedziałek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 08:49 PM
Post: #7
RE: Turniej Super Eight w HW
(01-04-2015 05:03 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jakie jeszcze żarty wyśledziliście w sieci?

Myślałem, że wynik dzisiejszego meczu Pucharu Polski Błękitni Stargard vs Lech Poznań jest żartem, ale okazuje się, że chyba nie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 08:55 PM
Post: #8
RE: Turniej Super Eight w HW
Haha, dobry motyw z tymi miejscami walki, MGM i Wieliczka obok siebie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 09:10 PM
Post: #9
RE: Turniej Super Eight w HW
Dzięki za naprostowanie. Byłem przekonany, że ta ostra spinka pomiędzy nimi to tylko to ściema. Tongue

Martin, co do wyniku Lecha to też w pierwszej chwili myślałem, że to ściema ale jednak Błękitni pokazują, że przy odrobinie ambicji można wiele osiągnąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości