Forum - BOKSER.ORG
Turniej Super Eight w HW - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Turniej Super Eight w HW (/thread-2350.html)



Turniej Super Eight w HW - Hugo - 01-04-2015 11:34 AM

Jak podała przed chwilą agencja United Sport, 4 główne federacje bokserskie doszły do porozumienia w sprawie zorganizowania turnieju mającego wyłonić uniwersalnego championa wagi ciężkiej. Do udziału zakwalifikowani zostali: Władimir Kliczko, Deontay Wilder, Bryant Jennings, Tyson Fury, Wiaczesław Głazkow, Aleksander Powietkin, Andy Ruiz Jr i Artur Szpilka. Mają być ćwierćfinały, półfinały i finał. Kliczko i Wilder mają być rozstawieni, a poza tym pary zostaną zestawione w wyniku losowania.

Ustalono też miejsca, gdzie będą toczone walki ćwierćfinałowe. To Kryłatskoje w Moskwie, Boardwalk Hall w Atlantic City, Monumental Plaza de Toros w Mexico City i Kopalnia w Wieliczce. Półfinały maja być rozegrane w O2 Arena w Londynie i MGM Grand w Las Vegas, a finał w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jak z tego wynika Artur prawdopodobnie stoczy pojedynek ćwierćfinałowy na własnym terenie.


RE: Turniej Super Eight w HW - KrychuTMT - 01-04-2015 01:18 PM

2/10. Nikt się nie da nabrać.


RE: Turniej Super Eight w HW - Wilczekstepowy - 01-04-2015 05:03 PM

A kolejny prima aprilis to ta niby bójka Szpilki z Włodarczykiem. Wink Jakie jeszcze żarty wyśledziliście w sieci?


RE: Turniej Super Eight w HW - Joker - 01-04-2015 05:21 PM

Super sprawa z tym turniejem,osobiście chciałbym żeby wygrał Tyson Fury po drodze wysyłając Władka na rente.


RE: Turniej Super Eight w HW - Sander - 01-04-2015 06:37 PM

Szpila i Diablo czapnęli się naprawdę.


RE: Turniej Super Eight w HW - Melvin - 01-04-2015 06:45 PM

Ja też na początku myślałem że to ze Szpilą i Włodarczykiem to żart,ale przecież Pindera z Kostyrą mówili o tym w Puncherze już w poniedziałek.


RE: Turniej Super Eight w HW - Martin - 01-04-2015 08:49 PM

(01-04-2015 05:03 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jakie jeszcze żarty wyśledziliście w sieci?

Myślałem, że wynik dzisiejszego meczu Pucharu Polski Błękitni Stargard vs Lech Poznań jest żartem, ale okazuje się, że chyba nie...


RE: Turniej Super Eight w HW - Gogolius - 01-04-2015 08:55 PM

Haha, dobry motyw z tymi miejscami walki, MGM i Wieliczka obok siebie Big Grin


RE: Turniej Super Eight w HW - Wilczekstepowy - 01-04-2015 09:10 PM

Dzięki za naprostowanie. Byłem przekonany, że ta ostra spinka pomiędzy nimi to tylko to ściema. Tongue

Martin, co do wyniku Lecha to też w pierwszej chwili myślałem, że to ściema ale jednak Błękitni pokazują, że przy odrobinie ambicji można wiele osiągnąć.