Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Turniej Super Eight w HW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak podała przed chwilą agencja United Sport, 4 główne federacje bokserskie doszły do porozumienia w sprawie zorganizowania turnieju mającego wyłonić uniwersalnego championa wagi ciężkiej. Do udziału zakwalifikowani zostali: Władimir Kliczko, Deontay Wilder, Bryant Jennings, Tyson Fury, Wiaczesław Głazkow, Aleksander Powietkin, Andy Ruiz Jr i Artur Szpilka. Mają być ćwierćfinały, półfinały i finał. Kliczko i Wilder mają być rozstawieni, a poza tym pary zostaną zestawione w wyniku losowania.

Ustalono też miejsca, gdzie będą toczone walki ćwierćfinałowe. To Kryłatskoje w Moskwie, Boardwalk Hall w Atlantic City, Monumental Plaza de Toros w Mexico City i Kopalnia w Wieliczce. Półfinały maja być rozegrane w O2 Arena w Londynie i MGM Grand w Las Vegas, a finał w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jak z tego wynika Artur prawdopodobnie stoczy pojedynek ćwierćfinałowy na własnym terenie.
2/10. Nikt się nie da nabrać.
A kolejny prima aprilis to ta niby bójka Szpilki z Włodarczykiem. Wink Jakie jeszcze żarty wyśledziliście w sieci?
Super sprawa z tym turniejem,osobiście chciałbym żeby wygrał Tyson Fury po drodze wysyłając Władka na rente.
Szpila i Diablo czapnęli się naprawdę.
Ja też na początku myślałem że to ze Szpilą i Włodarczykiem to żart,ale przecież Pindera z Kostyrą mówili o tym w Puncherze już w poniedziałek.
(01-04-2015 05:03 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Jakie jeszcze żarty wyśledziliście w sieci?

Myślałem, że wynik dzisiejszego meczu Pucharu Polski Błękitni Stargard vs Lech Poznań jest żartem, ale okazuje się, że chyba nie...
Haha, dobry motyw z tymi miejscami walki, MGM i Wieliczka obok siebie Big Grin
Dzięki za naprostowanie. Byłem przekonany, że ta ostra spinka pomiędzy nimi to tylko to ściema. Tongue

Martin, co do wyniku Lecha to też w pierwszej chwili myślałem, że to ściema ale jednak Błękitni pokazują, że przy odrobinie ambicji można wiele osiągnąć.
Przekierowanie