Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cotto vs Geale
06-06-2015, 02:47 PM
Post: #61
RE: Cotto vs Geale
Tar
Cotto i tak by wpierdolił i tak.Juz kiedyś to pisałem,2funty w walce Cotto-Pac to morderstwo a 2 funty w Alvarez-Floyd to ogranie silnego jak byk zawodnika?Gdzie tu kurwa sens?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2015, 02:49 PM
Post: #62
RE: Cotto vs Geale
To bez znaczenia. Chodzi o to, że teraz to Cotto używa tych metod przeciwko swoim rywalom.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2015, 10:10 PM
Post: #63
RE: Cotto vs Geale
Geale na 30 dni przed walką ważył 158 funtów, więc teoretycznie niemożliwe żeby 157 było czymś ledwo osiągalnym i osłabiającym go. Nie rozumiem jego procesu przygotowań skoro na 30 dni przed walką waży 158, a na 7 dni przed waży 167, no ale takie są dane. Może się ktoś jebnął z tym ważeniem, bo to totalnie nie ma sensu. Widać na ważeniu, że Geale sporo zbijał, więc jak miałby tyle ważyć na 30 dni przed walką? Bez sensu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 04:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 04:10 AM przez Wietnam.)
Post: #64
RE: Cotto vs Geale
Miała być czwarta runda ? Smile
Jest czwarta runda, Execution !!
To było pewne, Geale sztywny, zupełnie sztywny na nogach,nie mógł kompletnie złapać rytmu, a o timingu on już dawno nie słyszał, ,zbijanie go wysuszyło, tak, ale dzisiaj już był funty cieższy, kompletnie past prime,
BMH, , gdzie jest ta ciężka walka ? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 04:22 AM
Post: #65
RE: Cotto vs Geale
(07-06-2015 04:07 AM)Wietnam napisał(a):  BMH, , gdzie jest ta ciężka walka ? Wink

Ja nie wmawialem, ze walka musi byc ciezka dla Cotto, a dawalem jasno do zrozumienia, ze Geale sprawdzony faciom, od dlugiego czasu scisly top MW, i ktos taki to duze ryzyko dla mniejszego "Junito". W kazdym razie ja wyraznego faworyta nie widzialem, a kursy bukow byly dla mnie zdecydowanie zawyzone. Daniel na papierze mial byc trudnym rywalem i nie widzialem przeslanek by sadzic, ze Cotto go tak latwo ogra. Mimo wszystko wykluczyc takiego rozwiazania jakie widzielismy nikt nie mogl wykluczyc.

Ps. Juz wiesz Wietnam, dlaczego nie chcialem przyjmowac zakladu. Sam stawialem na Cotto, i bardzo liczylem, ze Twoja przepowiednia sie sprawdzi.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 09:46 AM
Post: #66
RE: Cotto vs Geale
No trochę jestem zaskoczony mimo wszystko. Może i Geale się wcześniej nie mierzył z zawodnikami pokroju Cotto czy GGG, ale miałem go za lepszego, a weryfikacja w tych walkach okazała się dla niego tragiczna. Najwyraźniej wkroczył na poziom, na którym solidność do bólu i konsekwencja czy bycie niewygodnym to już trochę mało. Mimo wszystko te porażki trochę za szybkie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 11:23 AM
Post: #67
RE: Cotto vs Geale
No szacun Wietnam, ja wprawdzie nie typowalem a walke nadrobie pozniej ale stawialem raczej na punktowe zwyciestwo Cotto moze nawet MD. A tu miazgunia, jakosc Cotto po prostu przewazyla. Jest za dobry na pewien poziom rywali.
Co do wagi Geale'a -157 lbs 30 dni temu brzmi smiesznie, ale on sam nie chce zwalac winy na limit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 11:43 AM
Post: #68
RE: Cotto vs Geale
Proszę moderacje o wyczyszczenie wszystkich punktów reputacji jakie otrzymalem.Gratulacje Wietnam,czekam na avatar :V
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 12:30 PM
Post: #69
RE: Cotto vs Geale
Chciałoby się teraz zobaczyć rewanż z Floydem. Cotto wyglądał w tej walce rewelacyjnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 12:39 PM
Post: #70
RE: Cotto vs Geale
Miguel przeżywa drugą młodość,zajebiście,niesamowite że Roach go tak naprawił,modlę się żeby na następną walkę Cotto nie musiał czekać rok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości