Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cotto vs Geale
02-06-2015, 09:17 PM
Post: #41
RE: Cotto vs Geale
Martin
Absolutnie banicjia nie wchodzi w grę,możemy o avki i sygnatury np Ty wtapiasz dostajesz legie na sygnature,wtapia BMH dostaje Holego na avka,wtapia Krychu dostaje Mańka,przegrywa Coneser dostaje kobiete na avatar itp Choć każdy może wymyślać co chcę.Btw Gogusiowi to kara z Wilderem nie mineła? :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 09:33 PM
Post: #42
RE: Cotto vs Geale
(02-06-2015 09:17 PM)Joker napisał(a):  Martin
Absolutnie banicjia nie wchodzi w grę,możemy o avki i sygnatury np Ty wtapiasz dostajesz legie na sygnature

@Joker
To już wolę banicję niż Legię w sygnaturze Sleepy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 09:35 PM
Post: #43
RE: Cotto vs Geale
Mi sie Wilder na tyle spodobał, że go zostawiłem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 09:46 PM
Post: #44
RE: Cotto vs Geale
Martin
Kara ma boleć :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 09:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 09:53 PM przez redd.)
Post: #45
RE: Cotto vs Geale
Trochę nie rozumiem tego deprecjonowania Geale. To nie jest nikt wybitny, ale twardy, dobrze wyszkolony i bitny pięściarz. Facet potrafił na wyjeździe wygrać z Sylvestrem, Sturmem i ma jeszcze kilka naprawdę niezłych skalpów jak Mundine, Karmazin, Adama, czy Fletcher. Nie spodziewam się żadnej deklasacji, ani demolki. Jeżeli Gołowkin niczego nie zabrał Danielowi, to możemy mieć naprawdę twardą walkę. Ja bym pieniędzy w tej walce nie stawiał - nie wiem, jak Cotto wypadnie na tle zdrowego, naturalnego średniego, który do tego jest naprawdę solidny i ma wydolność na 12 rund w dobrym tempie. Geale to będzie papierek lakmusowy na wartość Cotto w średniej. A takim testem na pewno nie była potyczka ze starym, wyboksowanym Martinezem o kolanach 70 latka, który realnie, w tamtym dniu mógł nie być nawet zapleczem wagi średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 10:06 PM
Post: #46
RE: Cotto vs Geale
Też nie rozumiem niedoceniania Geale. Z tego co pamiętam to jedyny zunifikowany mistrz wagi średniej od dawna. To bardzo solidny i twardy zawodnik, o bardzo dobrej wydolności, walczący w wysokim tempie. Wątpię żeby miał paść przed czasem z Cotto, a jeżeli już to może w końcowych rundach jeżeli za dużo zbierze na przestrzeni walki, ale nie na początku. Jeżeli walka z GGG mu nic nie odebrała to powinien stoczyć z Cotto całkiem wyrównaną walkę. Trzeba pamiętać, że Cotto od walki z Troutem pokonał tylko Rodrigueza i kulawego Martineza, to są dwa zupełnie niemiarodajne występy i może się okazać, że nie jest wcale lepszy niż za czasu walki z Troutem i w sobotę będzie bardzo wyrównana walka.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 12:18 AM
Post: #47
RE: Cotto vs Geale
(02-06-2015 08:43 PM)Wietnam napisał(a):  Nawet kulawy Martinez, to większa klasa niż sztywny Daniel, Wink Ggg go obnażył

-To chyba zart..?Wink Martinez od Cotto, dostaje takie baty od optymalnie dysponowanego Daniela, ze zal patrzec.
-Na podstawie jednej walki z Golovkinem opierasz wartosc sportowa Geale? Bez jaj Wietnam. Gosc od lat jest w topie, jego resume mowi wszystko o nim. Mega solidny gosc.
-A Golovkin go zbil, bo mial go zbic... tak jak wszystkich poprzednich chcacych zostac mistrzami.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 10:02 AM
Post: #48
RE: Cotto vs Geale
Jak dla mnie emocje fchuj... Obaj beda w ringu bardzo zdeterminowani, naprawde swietne zestawienie.



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 10:31 AM
Post: #49
RE: Cotto vs Geale
(03-06-2015 10:02 AM)BMH napisał(a):  Obaj beda w ringu bardzo zdeterminowani, naprawde swietne zestawienie.

Też tak uważam, stawiam na pełny dystans i wygraną na punkty Cotto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 11:54 AM
Post: #50
RE: Cotto vs Geale
Ja jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Geale pokonującego Cotto. Nie mówię, że to będzie dla Portorykańczyka easy job, bo nie będzie, ale przegrać raczej nie przegra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości