Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
19-04-2015, 05:33 AM
Post: #31
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
To że Sołdra jest zwykłym bumem to było przecież wiadomo, po prostu Kostecki był niczym więcej jak zwykłym pajacem w ich walce, a i tak walka była wyrównana.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:02 PM
Post: #32
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Głażewski jest skończony, drugi raz obił go hobbysta. Brawo Miszkiń.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:39 PM
Post: #33
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Jackiewicz vs Szeremeta

Dużo zapowiedzi, wywiadów, nocników, a na koniec bardzo słaba walka Jackiewicza. Zero emocji, żadnej rundy nie zapisałem Jackiewiczowi, dobrze, że wygrał to Szeremeta,. bo jest młodszy i może się rozwijać, Rafał już dawno po drugiej stronie rzeki.

Sołdra

Kontuzja Sołdry wyglądała makabrycznie, on po tym ciosie mógłby walczyć dalej, ale ze złamaną kością nogi nie było takiej opcji. Niesamowity pech.

Miszkiń vs Głaz

W pierwszych rundach tej walki miałem wrażenie, że telewizor mi się załączył na tryb w zwolnionym tempie. Głażewski fatalny, poziom walki mocno przeciętny, obejrzałem ale nie ma nawet za bardzo o czym mówić. Dobrze, że wygrał Miszkiń, bo to fajny gość.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 03:23 PM
Post: #34
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Są gdzieś do obejrzenia te walki? Ja najbardziej mam ochotę zobaczyć walki Sołdra vs Machtejenko oraz Miszkiń vs Głażewski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 05:54 PM
Post: #35
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Sołdra - Matczejenko

http://www.filesupload.org/download-or-w...eienko.mp4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 06:39 PM
Post: #36
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Niezły ten Matczejenko. Bardzo widowiskowy gość. Co do Sołdry to się zastanawiam, jak to możliwe aby zdrowy, młody facet złamał sobie nogę podczas walki bokserskiej. Fakt, źle stanął i otrzymał mocny cios ale czy to przypadkiem nie jest również wina zbyt słabego rozciągnięcia ciała albo słabych kości?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 09:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 09:20 AM przez Krzych.)
Post: #37
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Pewnie pije dużo mleka i wypłukał cały wapń z organizmu, heheBig Grin No ale ogólnie to źle stał i w momencie otrzymania ciosu stracił kompletnie kontrolę nad ciałem i cała masa upadku poszła na nogę, która się wtedy znajdowała w katastrofalnej w skutkach pozycji. Fakt że trochę pech, ale z drugiej strony na wynik walki to wpływu nie ma, bo to i tak była egzekucja. Jak tacy ludzie jak Sołdra czy Kołodziej trafiają do boksu i to jeszcze zawodowego to ja na prawdę nie rozumiem, przecież to wystarczy obejrzeć jedną rundę żeby stwierdzić "dobra gościu już starczy, idź do domu, bo zrobisz sobie krzywdę". Za uszy ich wyciągają do tego ringu i zmuszają do trenowania tego sportu czy co...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości