Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
10-04-2015, 10:09 PM
Post: #11
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Wygrał już Matyja, Kopytek i Rekowski. Teraz czas na Runowskiego. A co z Piątkowską? Jej pojedynek z Kavulani to walka wieczoru?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 10:29 PM
Post: #12
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Pokazują to w ogóle w tv? Bo Borek mówił, że to wszystko Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 01:14 PM
Post: #13
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Bez serca wczoraj Oloukun, a przecież to jest takie chłopisko, że jakby go zamknąć w gymie na kilka tygodni i z batem pilnować czy ostro trenuje, to on by mógł jeszcze zamieszać w powiedzmy "szerokiej czołówce", tak mi się przynajmniej wydaje. Niestety on już boks traktuje czysto zarobkowo.

Mam nadzieję, że Gbenga dziś zakończył wizyty na polskich ringach. A patrząc na to z jaką łatwością Rekowski wsadzał kombinacje ciosów na dół chociażby, jak łatwo przejął inicjatywę, to występ Mariusza Wacha przeciwko Nigeryjczykowi nazwać trzeba po prostu bardzo słabym.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 02:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2015 02:04 PM przez KrychuTMT.)
Post: #14
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Nie rozumiem lamentu po walce Kopytek - Karapetyan(na rp i orgu był płacz). Jak dla mnie Polak wygrał walkę wyraźnie, miałem 78-74 dla Krzysztofa ( 1 i ostatnia dla Sasuna). Mimo wszystko, obydwaj nie mają szans na coś więcej niż WBC Baltic Silver interim lub WBC Silver Youth :v :v. No Kopytek przy dobrych wiatrach może ugra jakiś I-C, nic więcej.
Runowski to jest jakaś pomyłka, zero pary w łapie i jeszcze zaliczył dechy z jakimś bumem. Za co Wasyl mu daje 2k miesięcznie to ja nie wiem.
Piątkowska zalicza regres, dostała rywalkę wyciągniętą z niższych kategorii i jeszcze jej nie skończyła.
Rekowski nie zachwycił, ale i tak zaprezentował się lepiej niż Wach.

Jak na Wojaka to całkiem niezła gala.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:31 PM
Post: #15
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Przed nami dwa ciekawe starcia w Legionowie.

Głażewski po kompromitacji z Braehmerem gorzej już wypaść nie może. Jednak czy Miszkiń zrobi formę na tyle by pokonać Głaza?

Jackiewicz twierdzi, że już dawno nie był w tak znakomitej formie. Jeśli nie przydarzy mu się podczas walki jakiś uraz to ma spore szanse na zwycięstwo z Szeremetą.





Jak typujecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:35 PM
Post: #16
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Kapitalnie się zapowiada to Legionowo, bo dwie walki godne Polsat Boxing Night, ale jeśli nie wygra Głażewski i Jackiewicz będę zdziwiony. Trochę większe szanse daję Szeremecie, ale to wciąż jakieś 25%.

Kopytek - Karapetyan to ostatnia walka, którą bym nadrobił z weekendu. Macie może gdzieś ją dostępną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 06:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 06:03 PM przez KrychuTMT.)
Post: #17
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Głażewski to jest pajac na poziomie Bronera, szkoda , że tylko w tym mu dorównuje ... Ja pierdole ja rozumiem trash talk, ale takiemu bumowi trochę nie przystoi.
Zresztą AB jest zabawny, a Głaz po prostu wkurwiający.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 07:00 PM
Post: #18
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Życze mu wpierdolu,naprawdę,ten facet to dno,wpierdolił mu ten Hadillah-nic mu do głowy nie weszło,wpierdolił mu niemiec-to samo.Wojna Maciek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 07:12 PM
Post: #19
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Broner w porównaniu do Głażewskiego, umiejętnościami, hmm Broner to morze czarne a Głażewski staw po ulewie przy wiśle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 07:45 PM
Post: #20
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Głażewski powinien zmienić przydomek z "Głaza" na "Buraka". Mam nadzieję, że Miszkiń po raz drugi go obije.

Ale Jackiewicz odstawił akcję z nocnikiem Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości