Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
08-04-2015, 06:34 PM
Post: #1
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
W odstępie zaledwie tygodnia odbędą się dwie gale Wojaka: 10 kwietnia w Gliwicach oraz 18 kwietnia w Legionowie.

[Obrazek: gliwice_2015.jpg]

Najciekawsze walki - Gliwice:

- Rekowski vs Oluokun
- Kopytek vs Karapetyan
- Runowski vs Rodolfo Blanco
- Matyja vs Torok
- Piątkowska vs Kavulani



[Obrazek: legionowo_2015_300.png]

Gala w Legionowie na podobnym poziomie:

- Głażewski vs Miszkiń
- Jackiewicz vs Szeremeta
- Sołdra vs Awinbono
- Sidorenko vs Libiszewska
- Dąbrowski vs Jackowiak (?)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 06:34 PM
Post: #2
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Liczę, że Jackiewicz się pozbiera i wygra. Żal mi go po ostatniej walce z Branco.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 06:50 PM
Post: #3
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Też mam taką nadzieje,polubiłem Jackiewicza po tej wojnie z Bonsu,którą katowali ciągle na Polsat Sport,Szeremeta jest za słaby nawet na localhero,poza tym czekam na walki Rexa,Runowskiego i Matyji(mimo słabych rywali) no i rewanż Miszkinia z Głażewskim ,choć nie spodziewam się już takiej wojny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 07:02 PM
Post: #4
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Z tego co wrzucali na konkurencji to Jackiewicz jest in shape :v Liczę na niego, bo ten Szeremeta to jakiś żart.
Kopytek vs Karapetyan walka dwóch wacianych nudziarzy, Kopytek chociaż nie udaję wielkiego boksera i nie lata na deski z przeciętnymi journeymanami pokroju Szota.
Głażewski vs Miszkiń to najciekawsze zestawienie, Maciej za pierwszym razem obił Głaza i myślę, że stać go na powtórkę. Niech zakończy karierę tego pozera i napinacza.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 07:04 PM
Post: #5
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Szeremeta to się wozi jak Głażewski,widać że Białystok (nic nie mam do tego miasta,po prostu tamtejsi bokserzy lubią napinki Big Grin )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2015, 08:36 PM
Post: #6
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Przed nami Gliwice.

Rekowski vs Oluokun - Rekowski wniósł na wagę 109 kg, Nigeryjczyk okazał się kilogram cięższy. Marcina czeka trudny sprawdzian, ale jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego (np. jakiś cios, który by Polaka zamroczył) to ma sporą szansę wygrać na punkty - tak jak Wach.

Kopytek vs Karapetyan - zapowiada się wyrównane starcie. Walka na styku i tu może jeden lub drugi zawodnik wygrać walkę niewielką różnicą dlatego będzie bój o wygranie każdej rundy. Stawiam ostatecznie na zwycięstwo punktowe Kopytka.

Runowski vs Rodolfo Blanco - rywal Polaka nie należy do super wymagających i myślę, że Runowskiego można uznać za zdecydowanego faworyta.

Matyja vs Torok - tu nie ma o czym pisać. Słaby rywal i zwycięstwo Marka nie będzie można uznać w żadnym wypadku za wartościowe.

Piątkowska vs Kavulani - na kobiecym boksie znam się tak dobrze jak np. na siatkówce czyli nie mam o nim w zasadzie bladego pojęcia. Czytałem, że to będzie najtrudniejsza przeciwniczka Piątkowskiej w jej całej dotychczasowej karierze. Pozostaje więc trzymać kciuki za Polkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2015, 08:39 PM
Post: #7
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Rex ostatnio przymasował nieźle,różnica pomiędzy tą walką a tą z młodym McCallem widoczna,Oloukun też dość dobrze wygląda,to jest waga ciężka ! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 09:45 PM
Post: #8
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Rekowski znokautował Oluokuna...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 09:46 PM
Post: #9
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Takie sobie zakończenie, sędzia za szybko liczył według mnie.

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 10:04 PM
Post: #10
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Dla mnie sędzia słusznie przerwał walkę. Jak mówili w studiu, Gbenga nie chciał dalej walczyć. Wstał na 9.5 i byłoby ukłonem w jego stronę, jakby pozwolono mu walczyć. Zresztą ja wiem czy ukłonem, skoro mu się już nie chciało... Big Grin Oluokun zupełnie inny niż z Wachem, ale i tak dobra robota Rexa. Jedyne co martwi to kryzys kondycyjny w czwartej rundzie.
Chciałbym zobaczyć walkę Kopytka z Karapetjanem. Szczerze mówiąc, ona mnie dziś najbardziej interesowała i liczyłem, że zdążę z Moskwy na ten pojedynek. Cieszy, że wygrał Polak. Karapetyan póki co nic nie pokazał na ringu, a gwiazdorzy jakby nie wiadomo co osiągnął. Dobry wynik Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości