Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
17-04-2015, 08:04 PM
Post: #21
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Gorąco na dzisiejszych face to face i śmiesznie....akcja z nocnikiem mnie rozwaliła Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 06:25 PM
Post: #22
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
To ja tylko powiem tak, chłopcy z Białegostoku wyjdą pospinani do swoich walk i dostaną w nich oklep.
Po wczorajszym ważeniu mam dwie nowe ksywki dla chłopaków z miasta Krzysia Z. Kamil "3,7% bf" Szeremeta oraz Paweł "odstaw hormon" Głażewski.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 07:23 PM
Post: #23
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Mam nadzieję, że chłopcy z Białegostoku polegną i pójdą w ślady Krzysia czyli....zostaną bramkarzami na dyskotekach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 08:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 09:10 PM przez redd.)
Post: #24
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Średnio podoba mi się ten nowy nabytek Babilońskiego - Artiom Karpec. Wygląda jak mocno zubożała wersja Postoła. Biskupski zrobił mu trochę problemów i walka była dosyć wyrównana. Rzuca się w oczy to, że Ukrainiec jest wątły fizycznie i nie ma ciosu. Jak trafi na fizola trochę lepszego niż Mariusz, to będzie mieć strasznie ciężko. Widać było rdzę w poczynaniach Karpca, ale nie widzę w nim jakiegoś super potencjału.

Ale Machtajenko przetoczył się po Sołdrze - jestem trochę zaskoczony, wyglądało to jak egzekucja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 10:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 10:43 PM przez redd.)
Post: #25
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Jackiewicz bezradny na tle Szeremety. Za mały, za stary, bez ikry - szkoda. Szeremeta wypadł pozytywnie, jednak mam świadomość że miał na przeciwko siebie zawodnika z 2 kategorii wagowych niżej, już po szczycie formy. Czekam na jego pojedynki z solidnymi rywalami z kategorii średniej. Na mojej karcie 99-91 dla Kamila.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 10:42 PM
Post: #26
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Szeremeta wygrał bezdyskusyjnie, stary Jackiewicz jak sam mówi już nie wróci...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 10:51 PM
Post: #27
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Widziałem jedynie werdykt Jackiewicz - Szeremeta i przeżyłem lekki szok. Nie żałuję, że nie oglądałem. Matthews z Luisem dali taką wojnę i pokaz ambitnej i emocjonującej szermierki na pięści, że to jest coś nieprawdopodobnego. Jeśli z walki dwóch waciaków są takie emocje, to co będzie w nocy? Kapitalna walka, koniecznie musicie ją nadrobić.
Werdykt też bardzo uczciwy, więc wszystko git Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 11:34 PM
Post: #28
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Głażewski jaki dzisiaj słabiutki....szok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 11:49 PM
Post: #29
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
Głażewski - straszny regres, to obecnie poziom journeymana. Miszkiń zrobił swoje i wygrał b. wysoko na pkt. W sumie walka bez historii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 11:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 11:53 PM przez Wietnam.)
Post: #30
RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo)
nie sledziłem gali, ale widzę po komentach że gala bez historii, cieszy zwycięstwo Miszkina nad bucem, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości