Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steve "USS" Cunningham
05-12-2014, 08:29 PM
Post: #81
RE: Steve "USS" Cunningham
(05-12-2014 07:04 PM)Martin napisał(a):  Cunninghamowi należy życzyć aby jak najwięcej zarobił (ze względu na córeczkę), ale już walki z Kliczko to bym mu nie życzył, szkoda jego zdrowia, a tego mógłby duuużo stracić wchodząc do ringu z Ukraińcem.

O kazdym kto wychodzi z Kliczko do ringu mozna tak napisac.Wink Ja chce tej walki! Pytanie czy Cunningham wyboksuje Glazkova..? Podobnie jak Redd, uwazam, ze duzo bedzie zalezalo od taktyki Amerykanina, ale jestem dobrej mysli.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 08:44 PM
Post: #82
RE: Steve "USS" Cunningham
Kurde, Glazkov jest przeceniany. Z dobrym zawodnikiem dal jedna dobra walke - wyraznie wygral z Adamkiem ale forma Tomka w ostatnich dwoch latach obniza znaczenie tego zwyciestwa. Procz tego Glazkov wygrywa w kiepskim stylu ze sredniakami i notuje remis jako prezent od sedziow.

To sa osiagi Glazkova w ostatnim czasie, nie ma progresu. Na ile sytuacja na Ukrainie go oslabia to nie wiem, nie wykluczam ze nagle wyskoczy z super forma ale na chwile obecna to jest obnazany przez Cunna i tylko punktowi moga mu pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 11:30 PM
Post: #83
RE: Steve "USS" Cunningham
Kurde, pierwsze słyszę! Świetna walka przede wszystkim. Ja i sercem i rozumem za USS, bo jak oglądam Głazkova to w każdej walce coraz wyraźniej widzę go jako typowego średniaka. Win nad TYM Adamkiem zamazał trochę ten obraz. Ta walka da nam już ostateczną odpowiedź kim jest Głazkov Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 09:57 AM
Post: #84
RE: Steve "USS" Cunningham
Ja na dzień dzisiejszy nie widzę za bardzo w jaki sposób Głazkow miałby to wygrać. Ukrainiec jest dla mnie tylko solidny i Steve by go wypykał. Co do ewentualnego starcia USS z Kliczką to byłaby to walka bez historii, ale Cunnowi należy się jakaś dobra wypłata za to jak podniósł się niemalże z dna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 10:45 AM
Post: #85
RE: Steve "USS" Cunningham
Cunn to najmniejszy zawodnik obecnej HW, kazdy celny cios przez niego zadany Kliczce odnotowany by byl jako sukces. To tez dobra okazja dla Wladka na walke w USA choc poki co kolejka spora: Jennings, Stiverne, Fury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 11:01 AM
Post: #86
RE: Steve "USS" Cunningham
Cunn nie jest wcale taki niski. Niżsi bokserzy z szeroko rozumianej czołówki HW: Stiverne, Perez, Szpilka (na pewno nie ma 191), Ruiz Jr, Takam, Chisora, Czagajew...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 11:25 AM
Post: #87
RE: Steve "USS" Cunningham
A i zasięg i szybkość bdb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 11:27 AM
Post: #88
RE: Steve "USS" Cunningham
Za duzy skrot myslowy, chodzilo mi o jego wage. On wnosi najmniej do ringi/na wazeniu przynajmniej ostatnimi czasy. Zasieg ma faktycznie swietny jak na takie gabaryty.
Ciekaw jestem czy probowalby walczyc z Kliczko jak Chris Byrd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 06:03 PM
Post: #89
RE: Steve "USS" Cunningham
No i bądź co bądź Steve zawalczy na HBO,świetna wiadomość,pamieta ktoś kiedy i czy w ogóle "USS" walczył na HBO?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 10:04 PM
Post: #90
RE: Steve "USS" Cunningham
Może pytanie wyda się Wam zadane tak "ni z gruchy ni z pietruchy" Tongue ale... uważacie, że Cunninghama dopadł wiek? Tak pytam przed ewentualną walką Szpili z Cunem. I jak ewentualnie byście widzieli szansę obydwóch w tym pojedynku? Czy Cunningham - ten z ostatniego pojedynku z Głazkowem - byłby faworytem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości