Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury
13-05-2016, 02:27 PM
Post: #131
RE: Tyson Fury
Tyson to prawdziwy dzik:
Cytat:- Przed pierwszą walką nie byłem do końca zadowolony. Tyson wyglądał szczupło, ale musiał bardzo dużo zrzucać. Na początku obozu ważył 165 kilo i nic wcześniej nie robił. Nie miał mięśni, był po prostu gruby, bo nie trenował - tłumaczy Fury. - Musieliśmy najpierw pozbawić go tej całej nadwagi, a potem próbowaliśmy odbudować mięśnie, ale to było trudne. Nie był zbyt silny w tamtej walce.

- Tym razem Tyson może nie będzie lepiej wyglądał, bo poprzednio był super szczupły, ale będzie dużo silniejszy fizycznie. Będzie miał dużo więcej siły i będzie to widoczne od razu, gdy wyjdzie na ring - przekonuje trener mistrza świata

Przypomina mi się Riddick Bowe, który regularnie zrzucał do walk po 20 kg i dosyć szybko wyeksploatował swój organizm (do tego toczył przecież ringowe wojny). Tyson z kolei potrafi przybrać między walkami 50 kg - kosmos.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 03:19 PM
Post: #132
RE: Tyson Fury
Dla mnie jest to również coś niewyobrażalnego... Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 03:46 PM
Post: #133
RE: Tyson Fury
Tyson znowu dorzuca do pieca:
Cytat:Syjoniści mają władzę nad mediami i ludzkimi umysłami, a za dziesięć lat normą będzie uprawianie przez ludzi seksu ze zwierzętami - czyli Tyson Fury (25-0, 18 KO) znowu w akcji.

Mistrz świata wagi ciężkiej udzielił wyczerpującego wywiadu portalowi sportsviewlondon.com, w którym opowiedział m.in. o zbliżającej się walce rewanżowej z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Po raz kolejny jednak nie opiniami bokserskimi wywołał kontrowersje.

- Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści, Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi - stwierdził.

Środowisko żydowskie zareagowało oburzeniem i zarzuciło angielskiemu pięściarzowi antysemityzm. Jonathan Sacerdoti z Campaign Against Antisemitism proponuje, aby 27-latka przekazano w ręce brytyjskiej komisji bokserskiej i zdyskwalifikowano.

- To nie jego pierwsze takie wykroczenie. On specjalizuje się w skandalicznych, obrażających ludzi, rasistowskich wypowiedziach. Takie zachowanie powinno skłonić sponsorów, żeby zerwali z nim współpracę - powiedział.

Fury w negatywnym tonie wypowiedział się również na temat transseksualistów. - Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę - to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła - powiedział.

Dodał, że niedługo normą stanie się zoofilia. - Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł - oznajmił.

Znowu lewicowo - liberalne media będą płakać i postękiwać z oburzenia xD A już jak powiedział cokolwiek negatywnego o Żydach, to zaraz dostanie łatkę "Antysemity".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 04:58 PM
Post: #134
RE: Tyson Fury
Od razu go powinni skazać na śmierć, najlepiej podwójną Wink
Ja się z nim w pełni zgadzam. Sam jestem, powiedzmy tolerancyjny, ale niedługo bycie normalnym oznacza bycie nienormalnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 05:59 PM
Post: #135
RE: Tyson Fury
Tyson jak zwykle real talk. Szkoda, że teraz jego osiągnięcia sportowego będą deprecjonowane ze względu na jego poglądy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2016 08:25 PM przez Wietnam.)
Post: #136
RE: Tyson Fury
Dzisiaj nazwał Władimira, Biseksualistą.
Kompletny Bałwan, mam nadzieję że Kilczko stłucze
mu ten spaśiony bebech i łysy łeb w rewanżu, to
będzie coś pięknego, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 09:03 PM
Post: #137
RE: Tyson Fury
Żąda szacunku dla siebie a obraża każdego, jak się tylko da i jak tylko może. Nawet tatuś się w jego obronie wypowiedział, że Tyson jest mistrzem i należy go szanować. Obrażony na kibiców, że nie oddają mu szacunku ma zamiar się wyprowadzić do USA. A sam w jaki sposób odnosi się do już podstarzałego mistrza, niedawnego dominatora?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 09:15 PM
Post: #138
RE: Tyson Fury
O ile do pewnego czasu to był zabawny gość, tak teraz go coraz mniej odbieram jako pozytywnie zakręconego człowieka, jego niektóre wypowiedzi mogą delikatnie mówiąc irytować. W rewanżu będę kibicował Kliczce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 09:27 PM
Post: #139
RE: Tyson Fury
Tyson jest kontrowersyjny, ale to świetnie. Boks potrzebuje takiej osoby, która będzie przyciągała ludzi (na konferencje Wink ). Facet ma swoje poglądy i rozumiem to, bo mam dość nudnych mistrzów w ciężkiej (Kliczko). Kibicuje mu w walce z Włodkiem, bo to świetna i ciekawa persona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 09:00 AM
Post: #140
RE: Tyson Fury
Mnie trochę denerwuje, że więcej mówi się o pierdołach, które wygaduje Fury, niż o tym, jak się przygotowuje do Kliczki. A to ostatnie na razie nie wygląda dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości