Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
25-03-2016, 05:41 PM
Post: #51
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Na gali Powietkin - Wilder (21 maja) zaboksuje także Kudriaszow, a za rywala będzie miał Julio Cesara Dos Santosa z Brazylii. Przeciwnik chyba w sam raz na przetarcie po porażce przed czasem. Journeyman, weteran, obijacz bumów, ale z drugiej strony poza jedna walką nie przegrywał z byle kim. Tylko raz przegrał przez tko z Tonym Bellewem w UK, więc pewnie poddano go na wyrost. Sam bije mocno i ma dobre warunki fizyczne.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 03:47 PM
Post: #52
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
(09-05-2015 01:34 PM)saliman1 napisał(a):  Jestem ciekaw jak Kudrjaszow wypadłby na tle Ismaila Abdoula.
Właśnie. Ciekawe. Przeglądałem właśnie przeciwników Cieślaka i zaskoczył mnie bilans tego Belga. Na 37 porażek tylko jedna przed czasem i to z naszym Krzyśkiem Włodarczykiem - w ostatniej rundzie TKO. Nikt inny go nie usadził mimo iż walczył z Adamkiem, Cieślakiem, Haye, Perezem, Huckiem, dwukrotnie z Głowackim.

Powiedzcie mi tylko jedno. Gość daje ciekawe walki? Czy raczej nudy na pudy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 03:55 PM
Post: #53
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Abdoul?
Można na nim poćwiczyć kombinacje, jak na worku, .
i tak jak worka nie można go złamać, walk
ciekawych nie daje, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 03:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 03:56 PM przez redd.)
Post: #54
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Abdoul kiedyś walczył ambitnie, o zwycięstwo. Np, podobno z Włodarczykiem toczył bardzo równą walkę, a z Kosteckim powinien wygrać. Obecnie, wiekowy dosyć Ismail (blisko 100 walk na koncie, to robi wrażenie) boksuje raczej tak, by nie dać sobie zrobić większej krzywdy. Choć jest na tyle doświadczony i niezły technicznie, że ciągle może być bardzo niewygodny dla młodych i nieopierzonych bokserów. Wczoraj, na gali Helenius vs Duhaupas, przegrał z jakimś młodym Finem przez SD (nie wiem czy wynik był sprawiedliwy). Podsumowując, Abdoul jest solidnym, niewygodnym pięściarzem, o niezbyt porywającym stylu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2016, 07:15 PM
Post: #55
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Kudriaszow jest jakoś anemicznie prowadzony, ale... jak rozumiem po tej walce doczłapał się do walki o pas WBC? To znaczy stanął w kolejce i jest gdzieś zawieszony pomiędzy Bellew/Breidisem/Drozdem/Huckiem??? I czy w tym wszystkim jest miejsce na rewanż z Durodolą? Bo moim zdaniem powinno do niego dojść a później hejka na mistrza - oczywiście w przypadku wygranej z Nigeryjczykiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2017, 06:26 AM
Post: #56
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
20 maja rewanż z Durodolą.

Pewnie tym razem Rosjanin wygra ale ciekawi mnie, jak zaprezentuje się w ringu. Ta walka pokaże czy faktycznie zalicza się do ścisłej czołówki czy też był zbyt obszernie nadmuchanym balonem.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2017, 04:53 PM
Post: #57
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Mnie też to ciekawi, bardziej to czy poprawił defensywe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2017, 05:40 PM
Post: #58
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Wpadka Kudriaszowa z Durodolą to był wypadek przy pracy. Drugi raz się nie powtórzy i Kudriaszow wygra szybko przed czasem. Nie uważam go za napompowany balon. Raczej za osiłka o umiejętnościach bokserskich porównywalnych z tymi, które posiada Huck.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2017, 07:02 AM
Post: #59
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Pojedynek rewanżowy Kudriaszowa z Durodolą odbędzie się w najbliższą sobotę w Rostowie nad Donem, czyli na rodzimym terenie Rosjanina. Od czasu ich poprzedniej walki w listopadzie 2015 w Kazaniu Kudriaszow pokonał przed czasem journeymanów Julio Cesara Dos Santosa i Santandera Silgado, natomiast Durodola poległ w 9 rundzie z Mairisem Briedisem w Rydze, a następnie wygrał przed czasem 3 pojedynki. W ostatnim z nich stoczonym w marcu br. z bliżej nie znanym Mussą Ajibu z Malawi miał jednak poważne problemy i był liczony w 4 rundzie.

Myślę, że sensacja sprzed półtora roku się nie powtórzy i tym razem to Kudriaszow będzie górą. Odebrałem jego porażkę z Nigeryjczykiem jako efekt zlekceważenia rywala i kiepskiego przygotowania. Teraz Rosjanin będzie walczył o powrót do czołówki, a może nawet o zakwalifikowanie do turnieju World Boxing Super Series. Ma coś do udowodnienia zarówno w Rosji, jak i na świecie. Być może początek walki będzie w jego wykonaniu nerwowy, ale uważam że Durudolę czeka nokaut do 6 rundy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2017, 05:37 PM
Post: #60
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Ja myślę że wtedy Kudriaszow był na dużym kacu .

Przegrał bo brakło mu sił.

Od porażki uratowałby go "klin" w postaci szklanki bimbru wypity w przerwie.
Ale nikt mu nie podał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości