Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
05-11-2015, 03:24 PM
Post: #31
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Kudriaszow potwierdzil tylko to, ze tak to jest jak robi sie przyszlych dominatorow z gosci ktorzy nie sa zweryfikowani pod wieloa wzgledami. I to ciekawe. Zawsze mnie zastanwia gdzie jest haczyk? Wilder byl/jest bumobijem dla wiekszosci hejterow w naszym boksnecie, a Kudriaszow byl kozakiem i kims kto juz lada chwila powinien dostac szanse walki o tytul. Caly obiektywozm pewnej czesci fanow na takich przykladach idzie sie ostro dymac.
Wracajac do tego szoku ktory sie przetoczyl po internetowych forach. D.K. nie pokonal nikogo z obecnie realnej scislej czolowki, ale juz zostal okrzykniety przez wielu fawortem z niemal kazdym cruserem-Wow! Ja nie oie odbieram tej porazki w rozmiarach sensacji, choc juz jej styl jak najbardziej byl mocno zaskakujacy. Moze gdyby tak brac pod uwage miejsce walki i ten caly biznes etc. to faktycznie spory upset. Ale sportowo? Raczej podobny poziom, z duza przewaga sily ciosu brodacza. Zawsze mialem bezpieczny dystans do Rosjanina i teraz juz chyba nie musze nikomu wmawiac co to znaczy, ze ktos jest "surowy". Zycze owocnych treningow, bo jest nad czym pracowac. Oby tylko z czasem sie nie okazalo, ze Rosjanie maja boksera z rownie mocna glowa jak Nasz Andrzej Golota. Wczoraj opanowanie Dimy gdy zbieral na banie, bylo godne podziwu. Mozna by napisac... Stalowa psychika.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 05:36 PM
Post: #32
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Kudriaszow to nie jest surowy zabijaka z młotkiem w pięści. Wystarczy popatrzeć na jego akcje z Gomezem i Palaciosem, żeby dostrzec wyrafinowaną technikę w jego boksie. Owszem, obrona była jego gorszą stroną, ale nigdy nie prezentowała się tak tragicznie, jak wczoraj. Moim zdaniem przyczyna klęski leży w innej sferze. Chłopak z głębokiej prowincji Rosji (wręcz zadupia) trafił do Moskwy i zobaczył "wielki świat". Setki bogaczy klepało go po plecach i każdy chciał wypić z nim kielicha, albo i pół litra. No i mamy efekt, który było już widać w poprzedniej walce z Meroro, czyli gwałtowny spadek formy. Do tego doszła rosyjska fascynacja boksem czarnoskórych Amerykanów i głupie rady w rodzaju: "Nu, Dima. Ty paprobuj, kak eta diełajet Mejłezer". Spróbował i zamiast Mejłezera wyszła na ring Mejłajza zbierająca wszystko na twarz.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 07:23 PM
Post: #33
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
BMH, przesadzasz.

1) Rosjanin nie miał aż tylu miernych przeciwników co Wilder

2) Rosjanin nie bił się o pas mistrza świata mając na rozkładzie samych słabiaków i średniaków

3) Wilder nie miał w swoich 18tu walkach nikogo takiego jak Palacios u Rosjanina

Wizard to bokser kojarzony ze sprytem, śliskością i doświadczeniem ringowym. A dał się trafić i złożył się od ciosu wyprowadzonego trochę od niechcenia. Wg mnie są spore różnice między nimi.

Poza tym nie pamiętam żadnego Twojego sceptycznego tekstu przed porażką Rosjanina (ale może mi umknął Wink)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2015 10:36 PM przez BMH.)
Post: #34
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
(05-11-2015 07:23 PM)Gogolius napisał(a):  BMH, przesadzasz.

1) Rosjanin nie miał aż tylu miernych przeciwników co Wilder

2) Rosjanin nie bił się o pas mistrza świata mając na rozkładzie samych słabiaków i średniaków

3) Wilder nie miał w swoich 18tu walkach nikogo takiego jak Palacios u Rosjanina

Wizard to bokser kojarzony ze sprytem, śliskością i doświadczeniem ringowym. A dał się trafić i złożył się od ciosu wyprowadzonego trochę od niechcenia. Wg mnie są spore różnice między nimi.

Poza tym nie pamiętam żadnego Twojego sceptycznego tekstu przed porażką Rosjanina (ale może mi umknął Wink)

Ale jednak Wilder mial wiecej -co by nie gadac-sprawdzonych zanim dostal szanse walki o pas.Wink

A Wilder sie bil o tytul i udowdnil ze potrafi boksowac. Nie neguje, ze doszedl do walki o pas obijac w ostatnich latach samych sredniakow-to prawda. D.K. tez byl juz o krok o walki o tytul jak na moje.

Ok ale dzis ma Stiverne i jest na innym etapie kariery. W kazdym razie skoro ten bumobij to ten chyba tez raczej w wiekoszci same bumy. Wiec w czym rzecz? Ja tak nikogo nie nazywam, ale zlosliwie stwierdzam jak, ze hejt tylko w jedna strone, w druga zachwyty to beka.

Wlasnie dal sie trafic szybko Portorykanczyk. Z tamtej walki mozna wyciagnac wnioski, ze Rosjanin kopie jak kon. Za slaby material podgladowy na daleko idace wnioski. W innych nie zawsze blyszczal.

Moze tu nic nie pisalem. Na boxing.pl sprawdz dyskuje na temat Rosjanina. Widzialem plusy(glownie cios) ale wiele mankamentow z czym kilka osob osob se nie chcialo zgodzic. Taa ostatnia walka to byl od pewnego momentu jakis praliz mozgowy Rosjanina... Vide Golota. Cos go zblokowalo. W rosji inne myslenie, tam zaraz teorie o podlozenie sie. Szkoda chlopa, licze ze sie odbuduje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 10:59 PM
Post: #35
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Ja mam z kolei trochę kaca moralnego po wczorajszej walce Kudriaszowa. Nie powiem, wiązałem z nim spore nadzieje, a teraz zwątpiłem trochę. Nieczęsto zdarza się taki puncher, który też co nieco potrafi - to pobudza wyobraźnię. No, ale to co wczoraj zaprezentował, to jakaś tragedia. Zbiera na twarz, potem ma rywala na widelcu i odpuszcza... Nie wiem co on wtedy pomyślał? Że fajnie by było jeszcze połapać doświadczenia w wyłapywaniu na szczękę? Arogancja i bezmyślność go zgubiły. Rosjanin wczoraj zawalczył tak, że zamiast dążyć do uwidocznienia swoich zalet, dążył do maksymalnego uwidocznienia swoich braków. Ja nie wiem... On i Czachkijew, chyba dopadło ich wczoraj jakieś zaćmienie umysłu, albo pomroczność jasna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 12:29 AM
Post: #36
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Mnie rozwaliły najbardziej te jego odchyły... leci prawy sierp, a on prawa reke przyklada do policzke, odslania cały lewy...zdolny chłopak...

Zamiast zrobić gardę jak Huck i przeczekać (nie mówiąc już o odejściu w tył albo w bok) to ten wolał pajacować...
A jeszcze niedawno mówił, że ceni bokserów technicznych i inteligentnych Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 01:11 AM
Post: #37
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
(06-11-2015 12:29 AM)Gogolius napisał(a):  A jeszcze niedawno mówił, że ceni bokserów technicznych i inteligentnych Tongue

Widać jest lubiący - niepraktykujący Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 09:44 AM
Post: #38
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
W swoich poprzednich walkach Kudriaszow w obronie stosował gardę. Dość dziurawą, ale wystarczającą do tego żeby za dużo nie zainkasować. Z Durodolą nagle zaczął próbować bocznego ustawienia i obrony barkiem, co przyniosło opłakane dla niego skutki. Co za jełop to wymyślił? Być może nie chodziło tu o naśladowanie Floyda, ale raczej Thabiso Mchunu, który wygrał z Durudolą. Pamiętam, że podobną próbę podjął Berto w walce z Guerrero i też z fatalnym skutkiem. Do tego chyba trzeba mieć wrodzone predyspozycje, bo bardzo niewielu bokserów stosuje tego rodzaju obronę. A jeżeli nawet pracuje się nad taką zmianą, to trzeba to najpierw wypróbować na myszach (tj. na bumach), a nie w pojedynku z przeciwnikiem obdarzonym bardzo mocnym ciosem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 11:45 PM
Post: #39
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Dokładnie, tego się nie nauczy z walki na walkę. Niejeden tego próbował, Canelo na przykład, ale szybko z tego zrezygnował bo zbierał nawet w walce ze słabym Alfonso Gomezem. A Kudriaszow to już w ogóle podszedł do tego fatalnie. Wcześniej już tego próbował, ale na czyim tle... W każdym razie nie ma co na siłę Mayweatherować, trzeba walczyć tak jak jest wygodnie i tak jak najlepiej to wychodzi, w swoim stylu, swoimi atutami i mocnymi stronami.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 01:33 PM
Post: #40
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Inna sprawa, ze Durodola przeciez zapowiadal sie na kogos calkiem calkiem w te klocki, choc surowosc bila po oczach. Wugladal na kogos, kto moze zrobic psikusa niejednemu i Rosjanie sie przejechali. Przy odpowiedniej opiece, mogliby wyrzezbic cos fajnego z tego Nigeryjczyka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości