Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
13-12-2014, 07:22 PM
Post: #21
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Po ważeniu było widać, że Bradley w wielkiej formie fizycznej jak zawsze także o to jestem spokojny.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 07:24 PM
Post: #22
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
zgadza się, atletycznie jak zwykle przygotowany Fantastycznie.Oby tylko nie próbował się bić z Chavesem, to łatwo go wypunktuje.
tak zakładam,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 07:26 PM
Post: #23
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Bradley to świetny bokser, ale czasami przegrywa bo wypada mu z głowy plan taktyczny tak było z Provodnikovem i Pacquiao. Tym razem też może być różnie i zamiast łatwej walki będzie katorga. Z drugiej strony Chaves to niedoceniany zawodnik, który walczył jak równy z równym z Thurmanem do czasu tego ciosu na korpus co zakończył walkę w 11 rundzie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 09:44 PM
Post: #24
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Bradley-Chaves
Spodziewam sie trudnej przeprawy dla Tima. Chaves, to lubiacy poldystans twardziel, do tego nierozbity i glody slawy. Czy Bradley, jest zdolny nie dac sie wciagnac przez cale 12 rund wymiany? Watpie. Argentino to nie kolek ktory czeka na cios, on bedzie szukal walki z bliska, i nie mam watpliwosci, ze na calym dystansie nie raz, i nie dwa zagrozi faworytowi,lub chociaz zmusi go do odwazniejszych wymian. Niezaleznie od obrazu potyczki, to na punkty raczej Chavesowi nie pozwola wygrac, a zafundowac czasowke Timowi, to bardzo trudne zadaaie. Spodziewam sie wiec zacietej walki, a na punkty wygra Bradley. Sam bede bezstronny, choc nie ukrywam, ze upset niezle by namieszal w WW.

Korobov-Lee
Pierwsze dwie rundy rozpoznawcze moga byc wyrownane. Spodziewam sie jednak, ze z kazda kolejna odslona Korobov bedzie zarysowywal swoja przewage, az dopadnie wkoncu Andego i w okolicach polemtka zafunduje mu czasowke.

Herrera-Benavidez
Samo pozwolnie by Jose walczyl z takim starym wyjadaczem jak Herrera, to juz znaczy wiele i niezlenie od wyniku trzeba to docenic. Mimo szacunku do Mauricio i jego sportowej klasy, nie widze w nim faworyta. Kiedy ogladam Benavideza, to dochodze do wniosku, ze naprawde nie sposob nie dostrzec jak duzym potencjalem dysponuje ten chlopak. Walka choc faktycznie moze byc bardzo zacieta, to wcale nie musi.
Stawiam na wygrana Jose, bo uwazam, ze jest on jednym z najlepiej zapowiadajacych sie bokserow mlodego pokolania, a wygrana z kims takim jak Mauricio, znacznie przyspieszy jego droge do slawy i duzych walk.


Na tej gali bedzie walczyl mlodziutki Portorykanczyk Jantony Ortiz. Kilka dni temu chcialem obejrzec jego walki, ale zadnej na pro nie znalazlem. Jest za to kilka amatorskich, ktore za wiele mi nie powiedzialy o Ortizie, i tylko jeszcze bardziej jestem ciekawy co prezentuje ten dzieciak.
__________________

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 04:07 AM
Post: #25
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Benavidez-Herrera startuje.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 04:09 AM
Post: #26
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
zaczyna się Benavidez vs Herrera na ps extra
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 04:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 04:13 AM przez Krzych.)
Post: #27
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Ciekawie się zapowiada po tej pierwszej rundzie, ale chyba i tak wolę Thurmana. Już jest w ringu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 04:15 AM
Post: #28
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
prawie bym przegapił początek thurmana z Bundu., Mozliwe że Keith szybko skończy,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:23 AM
Post: #29
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Jak Benavidez, bo przysnelo mi sie.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:25 AM
Post: #30
RE: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Podobno wał, Rafael miał 117-111 dla Herrery. No i z powtórek i 2 rund które widziałem wynika, że cała walka to był pasywny Benavidez oparty o liny i obijący go Herrera+wyrównana wojna na jaby na środku ringu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości