Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: BRADLEY vs CHAVES. .Las Vegas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: bradley-chaves-presser.jpg]
Timothy"Desert Storm"Bradley vs Diego Gabriel Chaves, Cosmopolitan of Las Vegas, Las Vegas, Nevada,
Co-main Evant:Matt Korobov vs Andy Lee, vacant WBO World middleweight title
Mauricio Herrera vs Jose Benavidez, interim WBA World light welterweight title[b]

Bradley vs Chaves, imponująco zapowiadający się pojedynek w wadze półśredniej, wracający po porażce z rąk Mannego Pacquiao, Bradley 31 (KO 12) + lost 1 (KO 0), stanie w ringu 13 grudnia w Las Vegas naprzeciw wymagającego i niewygodnego przeciwnika jakim jest Diego Gabriel Chaves 23 (KO 19) + lost 2 (KO 1),pseudonim La Joya,Argentyńczyk jest bardzo niewygodnym i często uciekającym się do fauli rywalem,Lubiącym wymiany w półdystansie,za to mającym pewne ograniczenia techniczne,"Desert Storm" poczynił ostatnio bardzo duże postępy,stał się bardziej inteligentnym pięściarzem, brakuje mu może siły ciosu,dlatego ciężko będzie mu znokautować Argentyńczyka,ale pod względem technicznym,przewyższa rywala i większość ekspertów stawia byłego Mistrza świata WBO wagi półśredniej w roli faworyta,grudniowej potyczki.
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=700380
Jedyna szansa Chavesa to nokaut. Na punkty nie wygra, bo nawet gdyby był lepszy ( w co nie wierzę), to sędziowie (punktowi lub ringowy) dopilnują, żeby wygrał ten, który powinien. Tak, jak w walce Chaves - Rios.
Lubie i Bradleya i Chavesa, wiec serce moje bedzie troche rozdarte. Nie trudno tu o wskaznie faworyta, ale raczej nie kupuje opinii, ze to bedzie to latwa walka dla Tima, a i takie czesto czytalem. Chaves nie tak dawno bardzo fajnie walczyl z Thurmanem i do momentu zakonczenia widzialem tylko nieznaczna przewage Keitha. Argentino do czasu przerwania potyczki, wygrywal dla mnie z Riosem, a samo zakonczenie uwazam za krzywdzace. Ciekawy zawodnik i mam nadzieje, ze zobacze dobry boks. Z ostatecznym typem sie jednak jeszcze wstrzymam, przynajmniej do czasu odswiezenia sobie ostatnich walk, choc faworyt jest wszystkim znany.

Benavidez-Herrera, to dla mnie najlepsza walka tej gali. Herrera, nie tak dawno bardzo kontrowersyjnie przegral z Dannym Garcia, by w kolejnej niezwykle zacietej, kapitalnej walce wygrac z Perezem, potwierdzajac swoja klase. Czy mlody Jose, poradzi sobie z doswiadczonym rywalem? Moim zdaniem tak wlasnie bedzie i Benavidez obije bardzo mocno Mauricio, i tym samym zawita do czolowki LWW. Nie od dzis jestem wielkim fanem talentu Benavideza i uaptruje w nim mistrza swiata. Wygrana z Herrera bardzo brzyblizy go do takiej walki.

Korobov-Lee, stawiam na Rosjanina i kibicuje mu, bo jak gdzies czytalem wygrany tej walki moze zaboksowac z najlepszym obecnie reprezentantem MW Golovkinem, wiec lepiej by byl to Matt.
Myślę że właśnie będzie to łatwa walka dla Bradleya Big Grin
Ostatnio odświeżyłem sobie walkę Bradley-PacMan 2 i muszę powiedzieć że gdyby nie kontuzja nóg to Bradley wygrałby to,jestem przekonany ale to tylko gdybanie.Prawdą jest że Pacqiao nie był w stanie wygrywać wyraźnie rund z szurającym nogami Timem.

Korobov najprawdopodobniej znokautuje Lee.
(21-11-2014 07:37 PM)TomaszX napisał(a): [ -> ]1)Myślę że właśnie będzie to łatwa walka dla Bradleya Big Grin

2)Ostatnio odświeżyłem sobie walkę Bradley-PacMan 2 i muszę powiedzieć że gdyby nie kontuzja nóg to Bradley wygrałby to,jestem przekonany ale to tylko gdybanie.Prawdą jest że Pacqiao nie był w stanie wygrywać wyraźnie rund z szurającym nogami Timem.

3)Korobov najprawdopodobniej znokautuje Lee.

1)Wykluczyc nie mozna, choc spodziewam sie raczej trudnej przeprawy.

2)Pierwszym razem jak obejrzalem Bardley-Pacquaio II, to widzialem wyrazna wygrana Filipino. Drugi raz jak odswiezylem ja w dobrej jakosci, to dla mnie byla to naprawde bardzo, ale to bardzo zacieta walka. Bradley zaskoczyl taktyka i tymi odwaznymi wymianami. Chyba w zespole Tima wszyscy stwierdzili, ze Marquez ukruszyl Mannego, i szukali szansy w czasowce.

3)Raczej tak.


Jak widzisz Tomasz, Benavidez-Herrera? Ja Wam, mowie to beda narodziny nowej gwiazdy.
Musze najpierw nadrobić materiał o Benavidezie Blush
(21-11-2014 07:59 PM)TomaszX napisał(a): [ -> ]Musze najpierw nadrobić materiał o Benavidezie Blush

W wolnej chwili...
https://www.boxing.pl/forum/bokserzy-na-...videz.html

Mozna tam zobaczyc bardzo fajne sparingi z Porterem i Pacquaio, no i walki. Dla mnie talent porownywalny do Verdejo, a kto wie moze nawet...
Herrera, to dobry rywal, twardy, doswiadczony i zweryfikowany z roznymi rywalami. Bedzie dobra walka, ale wierze w wygrana mlodego.
Walka z Chavesem to raczej łatwe pieniążki dla Bradley'a.
Trzy ciekawe walki.
1) Bradley w swojej normalnej dyspozycji wygrywa wysoko na punkty z Chavezem.
2) Nie znam zbyt dobrze tego Benavideza, więc tutaj nie podejmuje się typowania zwycięzcy. Po tym co pokazał Herrera w starciu z Garcią to każdy może mieć z nim kłopot.
3) Korobow - Lee. Bardzo mnie ta walka interesuje, gdyż jej zwycięzca spotka się prawdopodobnie z Gołowkinem. Myślę, że Korobow powinien wygrać, ale po niełatwej przeprawie.
No to i ja Smile
1) Bradley, ale po niełatwej przeprawie. Choć też nie za trudnej, takiej, o, średniej. Chaves fajny chłopak, lubię go, ale to co starczało na Riosa, może nie starczyć na lepszego dużo Tima. Nie za bardzo też rozumiem zarzuty @Hugo do sędziów punktowych potyczki Rios - Chaves. To Brandon musiał znokautować Argentyńczyka, żeby wygrać, bo na punkty byłby najwyżej remis. Nie popisał się za to ringowy, ale... punktowi i ringowy to inne światy Smile
2) Benavidez, Benavidez, Benavidez - również trzymam kciuki za jednego z moich ulubionych ludzi młodego pokolenia. Choć Herrerę też mocno cenię to jednak potencjał i ogólny skill ma jednak słabszy. Nie wiadomo tylko jak zaprezentuje się Benavidez na tym poziomie. Czekam na takie wyzwania dla Verdejo, Spence i jeszcze kilku innych.
3) Korobov i tutaj nie mam cienia wątpliwości. Niby fajna mistrzowska walka, ale dla mnie mało interesujące zestawienie. Dla Matta już Uzcategui był cięższym rywalem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie