Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej wyczekiwane pojedynki
20-08-2012, 07:02 PM
Post: #71
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
(20-08-2012 06:46 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Szakal
Musisz mnie dobrze zrozumieć. Jerome napisał to bez owijania w bawełnę, że życzy Haye'owi KO na Adamku... jednocześnie mówiąc, że lubi,szanuje i kibicuje Adamkowi... jeżeli komuś się kibicuje,kogoś lubi to jak można życzyć mu nokautu? jeżeli Jerome kibicuje Adamkowi i Haye'owi to dlaczego chce żeby się spotkali w ringu? ja tego po prostu nie pojmuje. Dlaczego nie chce walki Haye vs Arreola, Haye vs Chagaev, Haye vs Povetkin tylko koniecznie Haye vs Adamek wiedząc dobrze, że ta walka nie skończyła by się zwycięstwem Adamka? jest to po prostu życzenie mu porażki. Oczywiście rozumiem Twój przykład na temat Włodarczyk - Palacios jest to jednak zupełnie inna sytuacja. Włodarczyk już od pewnego czasu zasługuje na porządne manto a mistrzem WBC powinien być Palacios chociaż ten gość w walce z Diablo nie zrobił kompletnie nic żeby ten pojedynek wygrać... pokazał, że jest lepszym pięściarzem, ale nie pokazał, że zasługuje na ten pas.
Jeśli uważasz, że bokserzy walczą po to, żeby kibicom się podobało, to powinieneś zacząć śledzić wrestling i oglądać reżyserowane filmy bokserskie Wink.
Jeśli "mistrzem powinien być Palacios" i "pokazał, że jest lepszym pieściarzem" to w jaki sposób "nie pokazał, że zasługuje na ten pas"?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 09:41 PM
Post: #72
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Jerome powiem Ci, że piszesz mądrze i jesteś dobrym znawcą, ale z tym Szpilka-Pulev to się zbłaźniłeś na całej lini... Jak można porównywać Puleva, świetnego amatora do takiego zera i wytworu medialnego jak Szpilka, i do tego twierdzić, że Pulev by się nie uchronił przed deskami? Kpisz sobie?! Myślałem, że ten cały fenomen Szpilki to dociera tylko do takich głupków jak on, a jednak nie... Smutne to i żałosne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2012, 10:35 AM
Post: #73
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
@Krzychu
Jedynym powodem dlaczego to napisałem był komentarz Travisa Walkera na temat siły ciosu Bułgara. Skoro jest On waciakiem a Szpilka, również w opinii Walkera, zawodnikiem o ciosie prawdziwego ciężkiego to chciałbym to obejrzeć. Ja nie uważam Artura za wirtuoza. Rozumiem też Twoje oburzenie jednak ja Arturowi tylko dobrze życzę. Ani mi się w ringu nie podoba, ani jego zachowanie po za nim zbytnio mi nie pasuje ale jest młody, Polski i ciężki a ja bardzo kocham wagę ciężką. I tyle...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 12:40 PM
Post: #74
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
z walk, które na pewno się odbędą, czekam na Wacha z Władimirem. a generalnie chciałbym zobaczyć Haye`a z Adamkiem - taka walka zawsze elektryzuje, jednak Haye (obecnie) jest dużo lepszy ;p kiedyś byłaby to wyrównana walka, a teraz ciężko powiedzieć w gruncie rzeczy, czy Adamka byłoby stać aby pokazać coś solidnego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 11:56 AM
Post: #75
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
(24-09-2012 12:40 PM)marcinoski napisał(a):  z walk, które na pewno się odbędą, czekam na Wacha z Władimirem. a generalnie chciałbym zobaczyć Haye`a z Adamkiem - taka walka zawsze elektryzuje, jednak Haye (obecnie) jest dużo lepszy ;p kiedyś byłaby to wyrównana walka, a teraz ciężko powiedzieć w gruncie rzeczy, czy Adamka byłoby stać aby pokazać coś solidnego Wink

Ja śmiem twierdzić, że Haye by obił Adamka. Adamek (w mojej opinii) nie jest już tym samym bokserem po laniu jakie zaaplikował mu Kliczko. Stracił na szybkości i refleksie. Dla mnie wynik jest oczywisty. Bardziej bym zobaczył sobie starcie Mathysse z Garcią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 04:33 PM
Post: #76
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Haye - Solis - czyli kto okazałby się lepszy na ringu zawodowym, taki pojedynek odpowiedziałby na wiele pytań co do Odlaniera.
Martinez - Golovkin - arcyciekawe starcie, Golovkin mialby duze szanse, żeby złamać Martineza, który jednak bylby imo faworytem.
Golovkin - Ward - ciężko jest znaleźć wymagającego rywala dla Warda, sądzę, że Kazach również by mu nie sprostal.
Alvarez - Floyd

A jesli chodzi o pojedynki Polaków:
Fonfara - Cleverly
Adamek - Povietkin
Wach - Fury
Jonak- Alvarez
Proksa - Geale
Masternak - Huck / Hernandez
Wlodarczyk - Lebiediew
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2012, 12:17 AM
Post: #77
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Super middleweight
-Ward-Dirrell
-Froch-Pavlik-gdzie drwa rabia, tam wiory leca... bylaby swietna walka
Middleweight
-Golovkin-Pirog, Golovkin-Quillin
Light middleweight
-Alvarez-Lara
Light welterweight
-Matthysse-Garcia
-Rios-Matthysse w ciemno stawialbym, ze bylby to glowny kandydat do walki roku.
-Gesta-Olusegun
Lightweight
-Broner-Bogere
Featherweight
-Russell-Gamboa-malo realne
Super bantamweight
-Donaire-Rigondeaux

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości