Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej wyczekiwane pojedynki
29-04-2012, 12:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2012 12:02 PM przez PeterManfredo.)
Post: #51
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
@AdamekFightPL
Dzięki wielkieWink Obejrzałem wszystkie jego walki jakie można spotkać w sieci,do tego CONTENDER mam na kompie,pobrałem wszystkie odcinkiWink Jest to bokser który mnie jakos urzekł,osobowością,sposobem bycia i oczywiście postawą w ringu...choć jak wiemy nie jest to postać szczególnie wybitna-nie oszukujmy się. Dla mnie jednak jest to wspaniały bokser i człowiek.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2012, 10:20 PM
Post: #52
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Artur Szpilka v Kubrat Pulev

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 05:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012 06:02 PM przez Szakal.)
Post: #53
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Jest to temat, który już ponad miesiąca jest nieaktywny, ale myślę, że pomimo to mogę się tu spokojnie wypowiedzieć.

Walki na które najbardziej czekam to:
Guillermo Rigondeaux vs Nonito Donaire
Na starcie kubańskiego geniusza i filipińskiego mega-gwiazdora czekam bardzo niecierpliwie. Moim zdaniem, to mogłaby być walka roku. Uwielbiam oglądać w ringu zarówno jednego jak i drugiego, obaj to fenomenalni pięściarze (precyzja ciosów Rigondeaux jest po prostu PORAŻAJĄCA, Donaire zaś to "po prostu" świetny, niemal kompletny pięściarz) ale z organizacją tego pojedynku może być problem, bo niestety "Szakal" zbyt rozpoznawalny (jeszcze...) nie jest. Mimo to mam wielką nadzieję, że zobaczymy obu panów razem w ringu. I to niebawem.

Andre Ward vs Lucian Bute
Czyli starcie na szczycie kategorii super średniej. Pomimo porażki nadal uważam Rumuna za jednego z czołowych zawodników tej świetnie obsadzonej dywizji. Ward wiadomo: klasa sama w sobie. Bute to świetny zawodnik, ale przeciwko równie dobremu Frochowi nie miał nic do powiedzenia. Oczywiście wiem, że w ewentualnym powrocie Lucian najpierw zmierzy się z rywalem z niższej półki, ale w którejś z kolejnych walk jego rywalem mógłby być właśnie Ward. No nic, zobaczymy...


EDYCJA: @Jerome, mógłbyś się wypowiedzieć, dlaczego czekasz na walkę Pulev-Szpilka? Ja nie widzę w tej walce nic nadzwyczajnego, ale zaciekawiłeś mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 06:32 PM
Post: #54
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
@Szakal
Artur jak wiemy jest nieokrzesany w ringu a jego atutami są tylko mocny cios, szybkość i odwaga. W Pulevie nie widzę nic co mogłoby go uchronić przed deskami. Szczęki mocnej nie ma. Szybki jakoś nie jest. Czy twardy ciężko stwierdzić. Ciosu nie ma. Szpila na nim mógłby dużo zyskać. Może Pulev postawiłby mu trudne zadanie ale nie widzę tego żeby pokonał Artura. Szpila to nie wirtuoz ale facet z jajami i mógłby sprawić niespodziankę na świecie.

A do tego jest wysoko w EBU (Szpila) więc może niedługo będziemy to oglądać ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 06:36 PM
Post: #55
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Nie no co Ty Jerome. Szpilka pobić Puleva? Teraz? Pulev to świetny amator, dużo widzi w ringu, ma dobry balans przy tym jest wielki i cios ma więcej niż wystarczający żeby znokautować kogoś tak otwartego jak Szpilka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 06:46 PM
Post: #56
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
No cóż zgodzę się z kolegą Mastrangelo poza wszystkim oprócz ciosu, który uważam, że Pulev ma słaby, ale być może w końcówce faktycznie by się te ciosy skumulowały. Szpilka na Puleva to najwcześniej za półtora roku jeśli będzie robił ciągle znaczące postępy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 06:53 PM
Post: #57
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
To że Szpila jest otwarty się zgodzę. Nie zgodzę się jednak, że Pulev ma mocny cios. Cos może jak Adamka. Wielki też aż taki nie jest. Lekko powyżej 190. Szpilka ma podobno 193. Ja nie wiem ale zbliżone warunki mają myślę. Artur z pewnością jest szybszy i to by było jego atutem. To byłaby dobra walka bez względu na wynik, który MOIM ZDANIEM mógłby byś na korzyść Polaka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 07:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012 07:27 PM przez Mastrangelo.)
Post: #58
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Tak się wpatruję i wpatruję w Swój post i się zastanawiam gdzie ja tam napisałem, że Pulev mocno bije Wink.
A wielki jest nie wzrostem, tylko fizycznie. Do ringu wnosi blisko 250 funtów i wygląda przy tym dużo bardziej atletycznie niż otłuszczony 230 funtowy Szpilka. Pulev to prawdziwy ciężki, Szpilka to otłuszczony cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 07:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012 07:28 PM przez Jerome.)
Post: #59
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
(19-06-2012 06:36 PM)Mastrangelo napisał(a):  i cios ma więcej niż wystarczający żeby znokautować kogoś tak otwartego jak Szpilka.

Chyba z tego to wyciągneliśmy. Niech Ci będzie, że się wywinąłeś z tego co napisałeś. Cios wystarczający do znokautowania to cios mocny i tyle.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 07:44 PM
Post: #60
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
(19-06-2012 07:27 PM)Jerome napisał(a):  Chyba z tego to wyciągneliśmy. Niech Ci będzie, że się wywinąłeś z tego co napisałeś. Cios wystarczający do znokautowania to cios mocny i tyle.
Do znokautowania Szpilki w wadze ciężkiej wcale nie trzeba Correigo Sandersa, Shaversa, czy Tuy. Dać mu gościa z precyzją ciosu który będzie potrafił wykorzystać jego dziury i będzie leżał. Może nie znokautowałby go Chambers, ale Pulev już jak najbardziej. Stąd, cios jest wystarczający Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości