Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powietkin vs Takam
24-10-2014, 06:07 PM
Post: #31
RE: Powietkin vs Takam
Grant już przegrał z Charrem, ale oczywiście przegapiłem Smile Ale dzięki koledze Splint3rowi widziałem powtórkę. Krótko: dramat ten Grant - najwyższy czas na pożegnanie z ringiem, chyba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 06:15 PM przez Splint3rPL.)
Post: #32
RE: Powietkin vs Takam
Ja też na żywo przegapiłem. Grantowi brakuje już nie tyle zdrowia i umiejętności, co po prostu chęci. Jeżeli ktoś się poddaje po 5 rundzie, bo jest ciężko i nie idzie, to powinien zmienić profesję.
PS. Trwa już walka Czakijew - Fragomeni.
PS2. Już nie trwa.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:15 PM
Post: #33
RE: Powietkin vs Takam
Frago kolejny po Grancie na emeryturę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:24 PM
Post: #34
RE: Powietkin vs Takam
Samo zestawienie Czakijew - Fragomeni było nieporozumieniem. Skończyło się jak musiało się skończyć. I dobrze, szybciej do ringu wejdą Takam z Povetkinem, obijanie przez 12 rund worka treningowego nie byłoby atrakcyjne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 06:33 PM przez Krzych.)
Post: #35
RE: Powietkin vs Takam
Te gale są tak bezsensownie robione, że to brak słów. Najważniejsze walki na początku gali. No geniusz. Przegapiłem i Granta i Czakijewa, bo sobie wymyślili żeby robić te walki o 18. Teraz będą te nikogo nie obchodzące czy już Povietkin-Takam? Jakiegoś streamika poproszę jakby ktoś był tak miły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:33 PM
Post: #36
RE: Powietkin vs Takam
Tylko Povetkin - Takam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:52 PM
Post: #37
RE: Powietkin vs Takam
Ale klepią na tej transmisji. Daliby już walkę skoro tak im się śpieszy i dają główne walki o 18.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 07:12 PM
Post: #38
RE: Powietkin vs Takam
Weź pod uwagę, że w Moskwie są trzy godziny różnicy, więc jeśli u nas zaczyna się o 18.00, tam jest 21.00, więc wcale nie jest tak źle Smile Walkę wieczoru pewnie mają zaplanowaną na którąś tam godzinę i muszą teraz pieprzyć bzdury do tego czasu. Ja nie słucham, bo szkoda mi internetu wykorzystywać, ale z tego co rozumiem naprawdę fajnie gadają. Szczególnie ta kobitka Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 07:22 PM
Post: #39
RE: Powietkin vs Takam
Z Moskwą mamy 2 godziny różnicy. Dobra, Buffer rozpoczął imprezę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 07:24 PM
Post: #40
RE: Powietkin vs Takam
W "Postaw na milion" mówili, że trzy Tongue Dobra, najważniejsze, że się doczekaliśmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości