Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powietkin vs Takam
23-10-2014, 08:35 PM
Post: #21
RE: Powietkin vs Takam
Russian Vityaz rozegra tą walkę taktycznie, zobaczymy jak będzie z kondycją, Takam jest twardy jak tur i dysponuje mocnym uderzeniem, ale nic poza tym, Powietkin na punkty, tym bardziej że walka odbędzie się w Moskwie,nie spodziewam się jednak fajerwerków w tej walce,będę oglądał przede wszystkim galę z Monte Carlo i zaglądał do Liverpoolu, Na końiec Jednak zdecyduje się i zobaczę jak to będzie wyglądała ta walka pożegnalna Gołoty,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 09:07 PM
Post: #22
RE: Powietkin vs Takam
Jutro też koło 11.00 polskiego czasu inny ciekawy pojedynek w HW, Alex Leapai - Mailk Scott. Może to być kawał walki, bez faworyta. Jedynym warunkiem jest postawa Malika, czy podłoży się jak z Wilderem, czy jednak podejdzie poważnie i postara się wygrać. Jeśli to drugie, to stawiałbym na niego. Alex jeszcze w niczym z nikim mnie nie przekonał.
Gala w Rosji nawet fajnie się zapowiada. Od złej bidy i się na ten mismatch z Fragomenim popatrzy. A main event to już jakby nie było starcie dwóch czołowych pięściarzy HW, więc nie ma co narzekać. Bardzo lubię Takama i to oczywiście po jego stronie będzie moja sympatia, ale większych szans nie widzę dla niego. Już Perez, walczący w miarę mądrze, pokazał ograniczenia w boksie Kameruńczyka. Povetkin to klasa sama w sobie i jeśli jest w miarę dobrze przygotowany, poradzi sobie bez większych problemów.
Kolega wyżej mówi, że nie spodziewa się fajerwerków, a ja na nie liczę. Nie wiem czy będą, ale są prawdopodobne. Tak naprawdę wszystko zależy od gospodarza, i wynik, i obraz walki.
Starcie Manuela Charra z Grantem to jak rozumiem też będzie w Moskwie? Powiem wam, że jak na pojedynek nr 3 na gali, to nie można narzekać.
Chyba najciekawsza gala w ten weekend.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 09:21 AM
Post: #23
RE: Powietkin vs Takam
Na Leapai-Scott nawet chyba streama w całym internecie nie maBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 01:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 01:49 PM przez TomaszX.)
Post: #24
RE: Powietkin vs Takam
Mam dziwne przeczucie że Takam to wygra.Sasza jest szybszy,bardziej swobodnie wyprowadza kombinacje,może na ciosy Carlosa odpowiadać 3 swoimi ale ta obrona co najwyżej średnia i jeśli wysiądzie kondycyjnie to może przeżywać ciężkie chwile.
Mój typ:Wygrana Takama
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 02:03 PM
Post: #25
RE: Powietkin vs Takam
Walka Leapai-Scott odbędzie się za tydzień:

http://www.doghouseboxing.com/DHB/DHB-36...101614.htm
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 02:17 PM przez Krzych.)
Post: #26
RE: Powietkin vs Takam
Też mam przeczucia co do wygranej Takama. To pewnie dlatego, że mnie Povietkin nie przekonuje. Dużo zależy od przygotowania Saszy, szczególnie kondycyjnego. Lubi sobie spuchnąć, a wtedy staje się łatwym celem szczególnie przy tej jego niesamowicie dziurawej obronie. Takam to nie cruiser Huck, tutaj jak Povietkin spuchnie to będzie przestawiany po ringu całą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 02:43 PM
Post: #27
RE: Powietkin vs Takam
@Krzych
DokładnieBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 04:04 PM
Post: #28
RE: Powietkin vs Takam
Ciekawe jaką sasza będzie miał taktykę na nieustępliwego Takama. Coś mi mówi, że nie będzie miał łatwo i podejrzewam, że Takam będzie lepszy, ale Povietkin dostanie UD/SD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 04:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 04:52 PM przez Martin.)
Post: #29
RE: Powietkin vs Takam
Powietkin będzie totalnie wycieńczony, ale wypunktuje Takama, choć ew. wygrana Carlosa szokiem dla mnie nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 05:07 PM
Post: #30
RE: Powietkin vs Takam
Sasza pokaże mądry boks, nie pójdzie w bitkę i wygra na punkty 116-112.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości