Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powietkin vs Takam
10-08-2014, 03:27 PM
Post: #11
RE: Powietkin vs Takam
(10-08-2014 02:49 PM)RedHawk napisał(a):  Ma ktoś jakiegoś linka do walki Takam vs Perez?

Ja mam jedynie link do ściągnięcia:
http://www.boxingscene.com/forums/showth...p?t=625160
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2014, 04:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014 04:25 PM przez Hugo.)
Post: #12
RE: Powietkin vs Takam
Jest bardzo ciekawy undercard do tej walki:

Waga cruiser: Rachim Czachkijew - Giacobbe Fragomeni o pas EBU.
Chyba dość prosta robota dla Rachima, który zapewne potem będzie celował w Drozda.

Waga junior półśrednia: Eduard Trojanowski - Jose Alfaro
Debiut Trojanowskiego w nowej, wyższej kategorii. Jego rywal z Nikaragui jest doświadczony, mocno bije, ale najważniejsze walki przegrywał przed czasem. Teraz chyba też tak będzie.

Waga półciężka: Siergiej Jekimow - Miguel Velozo
Velozo to 41-letni Kubańczyk zamieszkały w Czechach. Przegrał kiedyś na punkty z Sękiem. Jekimowa nigdy nie widziałem, ale to jeden z szerokiej fali silnie bijących rosyjskich półciężkich. Stawiam na jego wygraną, ale raczej na punkty

Waga średnia: Arif Magomedow - Michael Zerafa
Pojedynek dwóch niepokonanych 22-letnich prospektów. Magomedow ma jednak na rozkładzie znacznie silniejszych rywali od Australijczyka i sądzę, że wygra przed czasem.

Poza tym jest zapowiedź występów następujących bokserów (na razie bez podanych rywali, czyli raczej z jakimiś bumami z łapanki):

Waga ciężka: Manuel Charr (chyba na dobre zakotwiczył w Rosji po laniu zebranym od Powietkina)
Waga półciężka: Umar Salamow (20-letni król nokautu)
Waga piórkowa: Jewgienij Smirnow

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2014, 05:44 PM
Post: #13
RE: Powietkin vs Takam
Piękna gala się szykuje... Ciekawe, czy jest szansa, że jakaś Polska TV to pokaże?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2014, 07:35 PM
Post: #14
RE: Powietkin vs Takam
Mam nadzieję, że PolsatSport da radę. Nie pamiętam, czy pokazywali ostatnią walkę Powietkina, ale wszystkie większe eventy z Rosji były do tej pory pokazywane.

Gala zapowiada się świetnie, poza walką Frago vs Czakijew. Ale tutaj nie ma co winić Rosjan, tylko EBU, które wystawiło Włocha jak barana na rzeź.

Powietkin vs Takam to naprawdę zestawienie z potencjałem. Takam to być może najsilniejszy fizycznie bokser HW, przyzwoity technicznie i walczący do przodu. Powietkin jest słabszy fizycznie, ale ma przewagę techniki i szybkości nad rywalem. Jestem ciekaw jaką taktykę Sasza przygotuje na Takama. Ostatnio bardzo podobał mi się jego występ z Charrem, ale nie wiem, czy z Takamem będzie mógł sobie pozwolić na taką wybitkę w półdystansie. Takam to nie żaden straszny puncher, ale myślę że jest na tyle silny, aby móc zagrozić Rosjaninowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2014, 08:13 PM
Post: #15
RE: Powietkin vs Takam
Właśnie, Takam mimo dużej siły fizycznej i bardzo ofensywnego stylu nie ma jakiegoś silnego uderzenia co troszkę utrudnia mu robotę, bo nawet Granta musiał długo ganiać mimo wyraźnej przewagi. Sasza nie powinien iść na walkę z bliska, bo to niebezpieczna opcja. Myślę, że będzie szukał walki z daleka i wyczekiwał na 2-3 ciosy w półdystansie, po czym pójdzie w klincz. Jeśli Rosjanin pójdzie jednak na bardziej otwartą walkę, to możemy być świadkami świetnego widowiska.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 07:11 PM
Post: #16
RE: Powietkin vs Takam
Povietkin ciężki. Znowu chyba idzie w stronę "formy" z Hucka. Takam mniej niż w ostatnich walkach, ale on i tak wrzucił dodatkowe 6-7 kg od walki z Grantem, też nie wiadomo po co. Zapomniałem w ogóle o tej gali więc ogólnie fajnie widziećBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 07:28 PM
Post: #17
RE: Powietkin vs Takam
Coś cicho o super walce Charra z Grantem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 07:46 PM
Post: #18
RE: Powietkin vs Takam
Dobra, walka Powietkina z Takamem już jutro, gdzieś to pokazują czy tradycyjnie - stream?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 07:48 PM
Post: #19
RE: Powietkin vs Takam
Właśnie looknąłem program polsatowskich kanałów sportowych i niestety nie ma wzmianki o transmisji tej gali.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 07:56 PM
Post: #20
RE: Powietkin vs Takam
Akurat polsatowskie kanały sportowe mało mnie interesują...

W takim razie jak ktoś będzie miał jakiegoś dobrego streama to wrzucać panowie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości