Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
02-08-2014, 09:07 AM
Post: #31
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
To, czy pomagają to jeszcze zobaczymy bo może się skończyć tak, że Rios wygra na punkty i będziesz mnie przeklinał Wink. Ja mówię jak to widzę.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 09:25 AM
Post: #32
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
@kubala

To teraz ja mam pytanie, a na bet365 wymaga skanu dowodu do rejestracji albo wyplat wygranej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 09:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2014 09:41 AM przez kubala1122331.)
Post: #33
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Nie, nie będę. W bukmacherce, i nie tylko, dyskusja bardzo pomaga, a poddanie typu przez wątpliwość przez takiego fana i eksperta jak ty, może mi tylko pomóc. I to kto będzie miał rację, to moim zdaniem, ma w tym przypadku najmniejsze znaczenie.
Pooglądałem trochę Riosa i Chavesa (przede wszystkim Chavesa) i stwierdzam, że może być to dla Amerykanina naprawdę dużo cięższa walka niż wygląda na pierwszy rzut oka, ale ja jednak przy swoim pozostanę, bo wiem z doświadczenia, że jak coś zmieniasz to raczej na złe, ale na pewno przynajmniej dwukrotnie zmniejszę stawkę.

Maverick
Skan dowodu musisz im wysłać na maila, kiedy pierwszy raz będziesz chciał wypłacić wygraną. Najlepiej zrobić to od razu, bo takie sprawdzenie trwa 2-3 dni i jak są ci bardzo pieniądze z konta potrzebne, to pojawia się problem.
Chyba, że masz paszport, to wtedy automatycznie wpisujesz jakiś tam numer na paszporcie (nie mam, więc nie wiem dokładnie jaki Tongue ) i masz od razu "sprawdzone" konto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 01:44 PM
Post: #34
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
kubala

A dzięki za informację Smile Paszport mam więc ciekawe o jaki to numer chodzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2014, 12:24 PM
Post: #35
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
W tym tygodnia poprawa skuteczności kierunków (3/5), ale... budżet na minus. Dzięki Campillo i uwadze Mastrangelo minus ten nie jest aż tak duży.
Być może w przysżłym tygodniu zrobię sobie przerwę, bo nie jestem zadowolony ze swojej dyspozycji, ale sporo zależy od terminarza i betów jakie wystawią bukmacherzy.

PODSUMOWANIE CZWARTEGO DNIA:
BUDŻET POCZĄTKOWY: 313 zł
BUDŻET KOŃCOWY: 306 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2014, 11:03 AM
Post: #36
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Sam robię sobie chwilowo przerwę od bukmacherki, ale zabawę będę kontynuował. W tym tygodniu jednak nie zagram nic, po pierwsze przerwa mi się przyda, po drugie nie widzę żadnych ciekawych rozwiązań (kursy 1.01-1.05), może poza walką Rodriguez Jr - Takayama, ale nie mam takiej wiedzy o tych zawodników, żeby stawiać na nich pieniądze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 03:36 PM
Post: #37
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
@Kubala,
Jakiego kursu na wygraną Dirrella z Biką przed czaem można się spodziewać?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 03:48 PM
Post: #38
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Ciężko powiedzieć, bukmacherzy potrafią zaskakiwać. Póki co na win Dirrella jest 1.44, czyli zapewne Dirrell TKO będzie coś ponad 2.00. Najbardziej prawdopodobny kurs, wg mnie, ok. 2.40-2.60.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 04:01 PM
Post: #39
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Dzięki za informację, mój typ na ten pojedynek to właśnie Dirrell przed czasem... Mimo, że dobrze wiem jak twardy jest Bika.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2014, 03:37 PM
Post: #40
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
"Trochę" się pomyliłem. Kurs na bet Dirrell KO/TKO/DQ wynosi 6.50 na becie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości