Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
19-07-2014, 10:06 AM
Post: #11
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Mastrangelo
Właśnie dlatego pograłem tak niską stawką. Mimo wszystko szanse są, dlatego w ogóle pograłem, choć oczywiście nie nastawiam się na zysk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 10:32 AM przez kubala1122331.)
Post: #12
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Ten tydzień raczej nieudany, choć nie ma tragedii. Niestety, nie było wyboru, więc trzeba było brać bety, do których nie byłem w 100% przekonany. Na szczęście małe stawki spowodowały, że minus mało zauważalny. Myślę, że w przyszłym tygodniu przy dużo większym wyborze, budżet się powiększy.

PODSUMOWANIE DRUGIEGO DNIA:
BUDŻET POCZĄTKOWY: 278 zł
BUDŻET KOŃCOWY: 260 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 06:11 PM
Post: #13
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
I co tam ciekawego przygotowałeś na ten weekend, Kubala? Będzie się działo, więc przydała by się jakaś rada żeby jeszcze Sobie podnieść poziom emocji Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 10:32 PM
Post: #14
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Mam już kilka typów, ale jeszcze czekam aż bet powystawia do końca kursy. Dziś miałem atakować Truaxa na punkty, ale nie ma i raczej nie będzie takiego typu w ofercie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 01:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 03:44 PM przez kubala1122331.)
Post: #15
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Większość kursów już się pojawiła, więc zrobiłem teraz w nocy jutrzejszą robotę Smile

KIERUNKI
1. Gala w Manchesterze
Liam Smith - Jason Wellborn
Smith PTS 3.50

Jak widać po kursie ryzykowny typ. Krótko. Smith jeszcze mnie nie zachwycił i mam nadzieję, że nie zrobi tego jutro. To raczej solidny pykacz, który rzadko nokautuje rywali. Na 16 zwycięskich walk tylko 6 wygrał przez nokaut. W ostatniej walce pokonał przed czasem Marka Thompsona, ale Mark to właśnie taki zawodnik, który lubi się w ringu przewracać. Jego rywal, Jason Wellborn też co prawda do zawodników o stalowej szczęce się nie zalicza, ale liczę, że jakoś przetrwa te 12 rund z wacianym jednak rywalem. Kurs zachęca.
szanse: 40%

2. Tyson Fury - Alexander Ustinov
a) over 6.5 rundy 1.72

Ustinov to zastępca Chisory, z którym najpierw miał walczyć olbrzym z Anglii. Jednak jak widać po wadze jest zaskakująco dobrze przygotowany. 127 kg świadczy, że znajduje się on w naprawdę dobrej dyspozycji. Przeciż chłop ma ponad 2 metry wysokości, a w ostatnich walkach z Pulevem i Tuą podchodził pod 140 kg. Jednak oczywiście i tak tą walkę przegra, może nawet przed czasem. Jednak linia na over rundowy jest śmieszna. Fury jest za leniwy, żeby tak szybko nokatować rywala, więcej rund przeboksowywał z dużo słabszymi rywalami niż Białorusin.
szanse: 60-85%

3. Billy Joe Saunders - Emmanuelle Blandamura
Saunders PTS 1.61
Krótko. W ringu dwóch wspaniałych techników, a takie walki najczęściej kończą się werdyktami. Jakoś cięzko mi sobie tu wyobrazić zakończenie walki przed czasem, jak i wygraną Blandamury. Liczyłem na wyższy kurs, ale w zasadzie nie ma co narzekać.
80%

4. Terry Flanagan - Martin Gethlin
Flanagan PTS 1.83

Chyba wysoki kurs. Flanagan to naprawdę waciak. 24 wygrane, tylko 8 przed czasem. Z kolei jego rywal dwa razy padł przed 12 rundą, ale w nie wygląda mi na ofiarę wywalającą się po każdym mocniejszym ciosie. W ostatniej walce przetrwał pełny dystans i dał naprawdę super walkę z solidnym Derrym Matthewsem. Czemu miałby tego nie powtórzyć dziś wieczorem?
szanse: 70%

2. GALA W USA
1. Bryant Jennings - Mike Perez
Jennings PTS 2.00

Mój typ dnia, na który przeznaczam ponad 50% budżetu. Na pewno hitowa walka jutrzejszego dnia. Dwóch niepokonanych pięściarzy z czołówki wagi cięzkiej w ringu to zawsze gratka dla fanów boksu. Bardzo lubię i cenię Pereza, ale w tej walce będzie miał bardzo ciężko. Atuty Jenningsa:
a) zasięg ramion. Jennings na nadnaturalnie długie ręce - 213 cm, z kolei Perez nadnaturalnie krótkie - boxrec nie podaje szczegółowych danych, ale na pewno nie przekraczają one 190 cm długości. To olbrzymia przewaga Jenningsa.
b) waga, którą wniósł Perez podczas ważenia - ok. 110 kg. Toż to skandal! Chłop wychodzi do najważniejszej walki w życiu z taką nadwagą. W ostatnich walkach z Abdusalamovem i Takamem dużo niższa, ponad 5kg.
c) problem psychiczny Pereza nr 1 - Mike zrobił z Magomeda Abdusalamova warzywo i jest obawa, że jakiś ślad na psychice na pewno zostanie.
d) problem psychiczny Pereza nr 2 - krótko, treściwie i brutalnie - Mike to typowy Kubańczyk w HW. Żre co się rusza. Poziom biedy w kraju odcisnął tak wysokie piętno na Kubańczyków, że nie są w stanie zapanować nad swoim żołądkiem i zapuszczają się jak amatorzy. Dochodzi też przywiązanie Kubańczyków do boksu amatorskiego. A to zupełnie inna dyscyplina sportu niż boks zawodowy.
e) ostatnia walka Pereza - pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem sędziowie obronili go przed porażką przyznając mu remis z trochę prymitywnym Carlosem Takamem.
atuty Pereza:
a) lepsi jakościowo rywale - Ciężkie przeprawy nad Abdusalamovem i Takamem, dwoma czołowymi ciężkimi to duży bagaż doświadczeń. Jennings walczył z kilkoma fajnymi rywalami. Topou, Liachowicz, Fedosov - jednak to nic w porównaniu z rywalami Pereza. Nawet Artur Szpilka to dla mnie żaden sprawdzian. Z całym szacunkiem dla Szpili, ale to póki co nazwisko nr 40-50 w wadze ciężkiej, więc to też nie był sprawdzian dla Jenningsa.
b) styl - Perez idzie cały czas agresywnie do przodu. Jeśli jednak Jennings będzie go karcił swoimi długimi łapskami kompletnie ten atut zostanie szybko zneutralizowany.
Jak widać, wszystko przemawia za Jenningsem i liczę na to, że wygra. Dla mnie taki kurs to value i rzecz koniecznie do grania.
Aha, czemu przed nie przed czasem? Bo Perez raczej nie da się znokautować, a Jennings nie ma czym znokautować. Nie ma co patrzeć na fakt, że Bryant położył naszego Szpilmana, bo ten w ostatniej rundzie się kompletnie odkrył i chyba tylko ślepy by tego nie wykorzystał....
Długo, ale mój kluczowy typ, więc i analiza musiała być dokładniejsza.
Szanse: 85-90%

2. Giennadij Gołovkin - Daniel Geale
Gołovkin PTS 4.25

Krócej. Ryzykowny typ. Kazach zabija każdego kto stanie mu na drodze, o czym doskonale przekonał się nasz Grzesio Proksa. Jednak nie walczył jeszcze z przeciwnikiem na poziomie Geale'a. Przeciwnikiem mobilnym, ruchliwym, który nie przestraszy się Gienka. Już dużo słabszy Stevens pokazał, że jednak można trochę z tym zabiją przetrwać. Szanse 35-40% - kurs adekwatny do ryzyka.

ZABAWA
BUDZET: 278 zł
1) SINGLE
Jennings PTS
STAWKA: 100 zł
EWK: 200 zł

Smith PTS
STAWKA: 15 zł
EWK: 53 zł

Gołovkin PTS
STAWKA: 15 zł
EWK: 65 zł

3) TAŚMA
Flanagan PTS + Hammer + Walsh + Krasniqi + Saunders + Stieglitz
STAWKA: 17 zł
EWK: 65 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2014, 11:12 AM
Post: #16
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Skuteczność kierunków fatalna, porównując to do moich typów z pierwszej połowy roku, jest po prostu dramat. W tym tygodniu uratował mnie Jennings, a w zasadzie ostrzeżenie w ostatniej rundzie dla Pereza. Tydzień ogólnie na plus i to się liczy najbardziej, jednak moja forma pozostawia wiele do życzenia...

PODSUMOWANIE TRZECIEGO DNIA:
BUDŻET POCZĄTKOWY: 260 zł
BUDŻET KOŃCOWY: 313 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 07:15 AM
Post: #17
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Nie jest źle Kubala, mnie też sędzia poratował, chociaż miałem zakład bezpieczeństwa na remis, więc wyszedł bym na 0 w najgorszym razie.
Długo korzystasz z bet365? Warto się tam przerzucić, bo widzę że dają jednak więcej możliwości jeśli chodzi o zakłady na boks niż mój Unibet?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 11:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 11:30 AM przez kubala1122331.)
Post: #18
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Źle nie jest, ale jak jestem przyzwyczajony do skuteczności kierunków rzędu 75-80%, a tu nagle pojawia się 20%, to naprawdę nie mam się z czego cieszyć. To, że budżet jest na plus to chyba działanie sił nadprzyrodzonych, biorac pod uwagę skuteczność Smile

Co do beta. Korzystam od jakiegoś roku i jestem naprawdę zadowolony. Od Unibetu odstąpiłem jak mnie w żywe oczy oszukali. Na becie takich sytuacji nie ma. Nawet jak się pomylą, napiszesz do nich na czacie i naprawdę starają się pomóc.
Oferta ze wszystkich sportów jest na becie lepsza. Jeśli chodzi o boks. Koło weekendu najczęściej w sobotę pojawia się ok. 15-20 walk bokserskich do typowania, gdzie większość ma dostępne takie opcje jak wygrana zawodnika na pkt/przez nokaut. Na unibecie jest ich dużo mniej. Konkretny przykład. Podczas tego weekendu co walczył Tomek Adamek z Głazkovem miałem jeszcze konta na obu bukach, i porównywałem. Na unibecie była tylko możliwość obstawiania dwóch walk (nie było możliwości stawiania na punkty/nokaut), na becie 4 czy 5.
Do tego ważniejsze walki są prowadzone live. Przykładowo walka Jennings - Perez. Po 4. rundach zdaniem bukmachera wysoko prowadził Perez i kurs na Bryanta był 5.50. Zagrasz za 20 zł i masz ładny zarobek.
Też byłem przywiązany do unibeta, głównie z jednego powodu. Jest zdecydowanie prostszy w obsłudze i wygodniejszy. Ale teraz nie potrafiłbym zmienić beta na nic innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 11:51 AM
Post: #19
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Dzięki Kubala, myślę że się przeniosę.
(Ale nie pracujesz dla nich, prawda Wink ?)

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 12:03 PM
Post: #20
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Nie Smile Może się wydawać, że za dokładnie mówię jak na gracza, ale siedzę w tym biznesie od kilku lat, a jak zaczynają się wielkoszlemowe turnieje tenisowe, to potrafię spędzić na buku 20 godzin, odpuszczając szkołę, naukę, jedzenie... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości