Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
03-07-2014, 11:36 AM
Post: #1
Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Jako ze mamy dwa ciekawe pojedynki na tej gali (a moze i wiecej bo undercard niedomkniety) to tak zatytulowalem temat.

Walka wieczoru to wreszcie potwierdzone starcie o tytul IBF w polsredniej miedzy Shawnem Porterem i Kellem Brookiem.

Ich wystep poprzedzi rewanzowa walka o tytul WBC w super sredniej miedzy Sakio Biką i Anthony Dirrelem, wczesniej mielismy szczesliwy dla Biki remis.

Jak sie zapatrujecie na tę galę?

Jak dla mnie swietna sprawa i dla tych dwoch walk zarwe nocke na 90%.
Spodziewam sie wygranej Portera, moze nawet przed czasem choc malo we mnie obiektywizmu gdyz Porter to jeden z moich ulubiencow w polsredniej.

W drugiej walce stawiam na Dirrela, mysle ze to moze byc koniec twardego Biki chociaz kto wie czy facet nie przedluzy swojej obecnosci w topie super sredniej. Niesamowite ze ten koles dostal baty od Calzaghe a dzis ciagle ma pas Smile

Discuss!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2014, 11:52 AM
Post: #2
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Brook nie ma żadnych szans z Porterem, a Dirrell tym razem wygra jeszcze wyraźniej i, mam nadzieję, nie zostanie okradziony z oczywistego zwycięstwa jak w pierwszej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2014, 01:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2014 01:35 PM przez Sander.)
Post: #3
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
@Gogolius
Baty od Calzaghe? Sad Sakio dał Joe zajebistą i twardą walkę, a nie zapominajmy jak **ujowy był ringowy wówczas i jak bardzo przeszkadzał Sakio w tej walce. Punktowałem dla Calzaghe, ale tylko 115-112.

Jeśli chodzi o rewanż z Dirrellem, to nie wykluczam wygranej Anthony'ego przed czasem. Bika już w pierwszej walce odkrywał się przy wyprowadzaniu ciosów zdecydowanie za mocno, jeśli nie Dirrell to ktoś inny niebawem zastopuje go bolesnym nokautem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2014, 03:25 PM
Post: #4
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Dwie ciekawe walki, nie jestem pewien czy Bika utrzymie swój pas bo jest duża szansa, że przegra i jego wymarzona unifikacja z Frochem nie dojdzie do skutku.

Porter da rady, ale Brook tanio skóry nie sprzeda. Jeśli Porter wygra to chciałbym go zobaczyć z Thurmanem albo Floydem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 01:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2014 01:50 PM przez Gogolius.)
Post: #5
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Hearn twierdzi ze przewaga warunkow i sily ciosu sprawi ze Brook wygra walke przed czasem. Ja wiem ze to takie promotorskie gadanie, ale to jest strasznie napompowane... Gada tak jakby Porter przyszedl tu z lekkiej niczym Broner i mial zostac zalatwiony jak Adrien przez Maidane.

Oj huknie ten balonik, huknie.

Sander, zlego slowa uzylem, cofam te baty. Choc rowna walke Joe dal tylko Hopkins a reszta jak jeden maz przegrala wyraznie choc fakt, Bika sie pozytywnie wykazal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 01:53 PM przez Slayer85.)
Post: #6
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Sądzę, że Shawn zajedzie Kella. To nie jest jakiś emeryt lub średniak, z którymi Brook boksuje najczęściej. Anglik jest jednak chyba małą niewiadomą, bo z pojedynek z Senczenką był co prawda świetnie przeprowadzony przez Brooka, ale Ukrainiec chyba jest dość "miękki". Porter wygląda na dobrze naoliwioną maszynę i sądzę, że da radę przełamać "Special K".

Dodam też, że bardzo czekam na te walkę.

Co do Biki to przegra o ile Direll nie zacznie robić głupot jak w pierwszej walce. Nie może pajacować i musi walczyć mądrzej, a Bika będzie jak najbardziej dla niego do pokonania, być może i przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:57 PM
Post: #7
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
(04-07-2014 01:33 PM)Gogolius napisał(a):  Sander, zlego slowa uzylem, cofam te baty. Choc rowna walke Joe dal tylko Hopkins a reszta jak jeden maz przegrala wyraznie choc fakt, Bika sie pozytywnie wykazal.

@Gogolius wybacz, ale znów mała poprawka Tongue Big Grin

Był taki gość jak Robin Reid, na mojej karcie przegrał z Joe tylko 113-114... Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2014, 04:27 PM
Post: #8
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Podczas jutrzejszej gali zobaczymy jeszcze jedną walkę z udziałem prospekta wagi ciężkiej. Obok starcia Deontaya Wildera z Jason'em Gavernem zobaczymy pojedynek Dominick Breazeale vs Billy Zumbrun.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2014, 04:33 PM
Post: #9
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Tak swoją drogą fajne bety buki wystawiły na walkę Wildera. "Walka zakończy się w 1. rundzie - 1.28" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2014, 09:09 AM
Post: #10
RE: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
(17-07-2014 01:57 PM)Sander napisał(a):  
(04-07-2014 01:33 PM)Gogolius napisał(a):  Sander, zlego slowa uzylem, cofam te baty. Choc rowna walke Joe dal tylko Hopkins a reszta jak jeden maz przegrala wyraznie choc fakt, Bika sie pozytywnie wykazal.

@Gogolius wybacz, ale znów mała poprawka Tongue Big Grin

Był taki gość jak Robin Reid, na mojej karcie przegrał z Joe tylko 113-114... Wink

Reida to najbardziej pamiętam z walki z Ottke. Strasznie kabaretowa walka Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości