Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gala w Carson - StubHub Center (16.08.2014)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jako ze mamy dwa ciekawe pojedynki na tej gali (a moze i wiecej bo undercard niedomkniety) to tak zatytulowalem temat.

Walka wieczoru to wreszcie potwierdzone starcie o tytul IBF w polsredniej miedzy Shawnem Porterem i Kellem Brookiem.

Ich wystep poprzedzi rewanzowa walka o tytul WBC w super sredniej miedzy Sakio Biką i Anthony Dirrelem, wczesniej mielismy szczesliwy dla Biki remis.

Jak sie zapatrujecie na tę galę?

Jak dla mnie swietna sprawa i dla tych dwoch walk zarwe nocke na 90%.
Spodziewam sie wygranej Portera, moze nawet przed czasem choc malo we mnie obiektywizmu gdyz Porter to jeden z moich ulubiencow w polsredniej.

W drugiej walce stawiam na Dirrela, mysle ze to moze byc koniec twardego Biki chociaz kto wie czy facet nie przedluzy swojej obecnosci w topie super sredniej. Niesamowite ze ten koles dostal baty od Calzaghe a dzis ciagle ma pas Smile

Discuss!
Brook nie ma żadnych szans z Porterem, a Dirrell tym razem wygra jeszcze wyraźniej i, mam nadzieję, nie zostanie okradziony z oczywistego zwycięstwa jak w pierwszej walce.
@Gogolius
Baty od Calzaghe? Sad Sakio dał Joe zajebistą i twardą walkę, a nie zapominajmy jak **ujowy był ringowy wówczas i jak bardzo przeszkadzał Sakio w tej walce. Punktowałem dla Calzaghe, ale tylko 115-112.

Jeśli chodzi o rewanż z Dirrellem, to nie wykluczam wygranej Anthony'ego przed czasem. Bika już w pierwszej walce odkrywał się przy wyprowadzaniu ciosów zdecydowanie za mocno, jeśli nie Dirrell to ktoś inny niebawem zastopuje go bolesnym nokautem.
Dwie ciekawe walki, nie jestem pewien czy Bika utrzymie swój pas bo jest duża szansa, że przegra i jego wymarzona unifikacja z Frochem nie dojdzie do skutku.

Porter da rady, ale Brook tanio skóry nie sprzeda. Jeśli Porter wygra to chciałbym go zobaczyć z Thurmanem albo Floydem.
Hearn twierdzi ze przewaga warunkow i sily ciosu sprawi ze Brook wygra walke przed czasem. Ja wiem ze to takie promotorskie gadanie, ale to jest strasznie napompowane... Gada tak jakby Porter przyszedl tu z lekkiej niczym Broner i mial zostac zalatwiony jak Adrien przez Maidane.

Oj huknie ten balonik, huknie.

Sander, zlego slowa uzylem, cofam te baty. Choc rowna walke Joe dal tylko Hopkins a reszta jak jeden maz przegrala wyraznie choc fakt, Bika sie pozytywnie wykazal.
Sądzę, że Shawn zajedzie Kella. To nie jest jakiś emeryt lub średniak, z którymi Brook boksuje najczęściej. Anglik jest jednak chyba małą niewiadomą, bo z pojedynek z Senczenką był co prawda świetnie przeprowadzony przez Brooka, ale Ukrainiec chyba jest dość "miękki". Porter wygląda na dobrze naoliwioną maszynę i sądzę, że da radę przełamać "Special K".

Dodam też, że bardzo czekam na te walkę.

Co do Biki to przegra o ile Direll nie zacznie robić głupot jak w pierwszej walce. Nie może pajacować i musi walczyć mądrzej, a Bika będzie jak najbardziej dla niego do pokonania, być może i przed czasem.
(04-07-2014 01:33 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Sander, zlego slowa uzylem, cofam te baty. Choc rowna walke Joe dal tylko Hopkins a reszta jak jeden maz przegrala wyraznie choc fakt, Bika sie pozytywnie wykazal.

@Gogolius wybacz, ale znów mała poprawka Tongue Big Grin

Był taki gość jak Robin Reid, na mojej karcie przegrał z Joe tylko 113-114... Wink
Podczas jutrzejszej gali zobaczymy jeszcze jedną walkę z udziałem prospekta wagi ciężkiej. Obok starcia Deontaya Wildera z Jason'em Gavernem zobaczymy pojedynek Dominick Breazeale vs Billy Zumbrun.
Tak swoją drogą fajne bety buki wystawiły na walkę Wildera. "Walka zakończy się w 1. rundzie - 1.28" Big Grin
(17-07-2014 01:57 PM)Sander napisał(a): [ -> ]
(04-07-2014 01:33 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Sander, zlego slowa uzylem, cofam te baty. Choc rowna walke Joe dal tylko Hopkins a reszta jak jeden maz przegrala wyraznie choc fakt, Bika sie pozytywnie wykazal.

@Gogolius wybacz, ale znów mała poprawka Tongue Big Grin

Był taki gość jak Robin Reid, na mojej karcie przegrał z Joe tylko 113-114... Wink

Reida to najbardziej pamiętam z walki z Ottke. Strasznie kabaretowa walka Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie