Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
22-07-2014, 08:53 PM
Post: #31
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Do dyskusji o Adamek vs Szpilka zapraszam do nowego tematu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:59 PM
Post: #32
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Mam nadzieję, że Cieślak zniszczy tą kurw... bez honoru, nożownika Kaczora.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 10:58 PM
Post: #33
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Ej bo jestem do tylu z tym Kaczorem, a juz po raz ktorys widze tekst o nozowniku. Co to sie podzialo z nim?

Nie ukrywam ze jakos specjalnie polskiego boksu uwaga nie darze (ale nawet ja widze ze undercard nie powala...)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 08:03 AM
Post: #34
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
@Gogolius

Dokładnie nie przytoczę, ale było to mniej więcej tak:

rok 2005, zgrupowanie kadry Ludwika Buczyńskiego przed Memoriałem Feliksa Stamma.

W hotelu były dwa pokoje przeznaczone dla kadrowiczów. Jeden na górze, jeden na dole. Na górze Kaczor z kumplami raczyli się napojami wyskokowymi, zaś na dole Cieślak i ekipa oglądali TV, była noc. W pewnym momencie ci z góry zeszli na dół i w szóstkę oglądali telewizję, z tym, że goście dalej pili. W pewnym momencie koledzy Cieślaka wyszli chyba na szluga, a już mocno podpita trójka spytała go czy mogą kontynuować libację u niego. Cieślak odmówił i zaczęła się szarpanina. Jeden go kopnął, drugi trzymał, a Kaczor go ugryzł, potem Cieślak uderzył go w brzuch i sobie poszli. Po kilku minutach zapukali do pokoju Cieślaka, ten otworzył i otrzymał 3 ciosy nożem w brzuch od Kaczora. Ledwo uszedł z życiem, przeszedł 3 operacje.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 08:17 AM
Post: #35
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
I że ktoś taki jak Kaczor ma nadal licencje,nie powinno się anulować ani nic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 09:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014 09:04 AM przez Krzych.)
Post: #36
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Powinno się go zamknąć w wariatkowie do końca życia. No a cała reszta to już tylko kolejne patologie polskiego boksu amatorskiego. Jak jeszcze trenowałem w sekcji to też nikt nie opowiadał tam o walkach i pucharach tylko o tym jak chlali. Nikt na te zawody nie jeździ walczyć tylko chlać i się zjarać. To bardziej takie kolonie dla głupków niż jakieś zgrupowania czy turnieje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 09:21 AM
Post: #37
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Najgorsze jest to, że ten facet 2 razy reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich. Jak dla mnie on powinien zostać zamknięty nie w wariatkowie tylko w pierdlu. Koleś prawie zamordował z zimną krwią i jest jeszcze osobą publiczną. Niepojęte.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 09:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014 09:44 AM przez Krzych.)
Post: #38
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
To się właśnie nazywa Rzeczypospolita Polska. W Stanach dostałby z automatu dożywocie i tyle. Są takie poronione kraje jak Polska czy np. Grecja, gdzie jakiś mężczyzna gwałcił, zamordował a potem odciął głowę kobiety i zwłoki wrzucił do wody a głowę w torbie do lasu i wyszedł po 8 latach, "bo prawo greckie zakłada resocjalizację". W Polsce za to wypuszcza się na wolność ludzi, którzy zgwałcili, zamordowali i spalili czwórkę dzieci i daje się im ochronę i apartament. Dobrze, że nasz kraj jest zacofany i żadni poważni przestępcy nie mają tu większego interesu, bo gdybyśmy mieli takich przestępców i takie zorganizowane grupy jak choćby w USA a prawo polskie, to tego kraju już by nie było. Nasze prawo jest jak tabliczka "Zapraszamy przestępców". Powinni na granicy wystawiać takie tabliczki "Przybyszu, czy chcesz popełnić przestępstwo? Zapraszamy, tu dostaniesz najmniejsza karę, a całkiem możliwe, że nie dostaniesz jej w ogóle. Po wyjściu z zakładu karnego oferujemy apartament i całodobową ochronę złożoną z osób, które powinny w tym czasie chronić osoby, które Ty zamordujesz po wyjściu".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 11:36 AM
Post: #39
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
W Anglii Fury za samo wyzywanie na Twitterze miał stanąć przed komisją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 11:37 AM
Post: #40
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Ja to już dawno podkreślałem, że żebym wykupił PPV to musiałby być fajny fightcard. Sama walka Adamek - Szpilka to jednak dla mnie za mało. I nie mam na myśli, żeby kontraktować walki typu Masternak - Janik czy Proksa - Sułęcki, bo rozumiem, że środki są ograniczone i jest to niemożliwe. Ale np walka Sęk - Głażewski nie byłaby kosmosem.
Póki co, analizując słowa organizatorów, undercard nie zachwyca. Kaczor - Cieślak bardzo ok, pod względem emocji to może nawet walkę wieczoru pobić. Chudecki - Syrowatka też jak najbardziej ok. Ale co dalej? Wasilewski mówił o walkach Janik - Maciec i Żeromiński - Runowski. W sumie nieźle, ale tak naprawdę będą to bardzo jednostronne pojedynki. Ale przyjemnie byłoby zobaczyć takiego Runowskiego na takiej gali, a w sumie, nie liczac Szymańskiego, nie ma żadnego Polaka, który mógłby dać z nim równą walkę.
Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie na gali takich ludzi jak Wóz czy Trzciński.

Co do Kaczora to on powinien z więzienia nie wyjść i mam nadzieję, że Skorpion go na tym ringu porządnie okaleczy. Dla takich gnid nie powinno mieć miejsca w żadnym sporcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości