Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
8 listopada odbędzie się kolejna gala z serii Polsat Boxing Night. Zaczyna się pojawiać kilka pomysłów na walki undercardu, więc zakładam ten temat żeby nie pisać tego po różnych tematach.

Obił mi się o uszy pomysł walki Rekowski-Zimnoch. Co myślicie? Moim zdaniem ta walka byłaby dobra jeszcze przed kontuzją Zimnocha, ale teraz gdy nawet nie wiadomo, czy już go złożyli do kupy i czy jest w stanie trenować... Wydaję się to być niezbyt dobry pomysł, aby kontuzjowany Zimnoch wracał walką z Rekowskim. Walka na pewno bardzo dobra jak na polski rynek, ale czy ma sens po tych kontuzjach Zimnocha? Moim zdaniem nie bardzo, bo on na pewno nie będzie do tej walki dobrze przygotowany, podczas gdy Rekowski jest w pełnym gazie.

Jakie kolejne walki? Głażewski-Miszkiń II? Sulęcki-Proksa? Ciekawą opcją mogłaby być walka Szymański-Jackiewicz, choć ten ma chyba inne plany czyli KSW.
Ja to posmutniałem, bo zabrali event z Łodzi do Krakowa Sad
Co do fightcardu, to takim pewniakiem wydaje mi się Głażewski - Miszkin II. Nawet Kmita coś mówił w drugim Puncherze, nie przytoczę dokładnie słów, ale można było odnieść wrażenie, że to prawdopodobna opcja.
Rekowski - Zimnoch fajna walka, ale nie na ten rok. Po co wypuszczać do walki niepełnosprawnego boksera? Przecież to nic nie da ani jednemu ani drugiemu.
Sulęcki - Proksa? Jakoś nie mam przekonania do tego starcia, ale obejrzałbym z wielką ciekawością. Bo przekonalibyśmy się wreszcie ile tak naprawdę jest wart Sulęcki. Okazałoby się, czy samą techniką, bez ciosu, ma szansę powalczyć z najlepszymi.
Szymański - Jackiewicz raczej odpada.
Może też jakichś fajnych rywali dadzą Cieślakowi, Matyi czy Runowskiemu? Też bym bardzo chciał takich starć.
Chętnie bym zobaczył:

Rekowski vs Zimnoch/Wach
Głażewski vs Miszkiń II
Chudecki vs Syrowatka
Kołodziej vs Janik/Głowacki
Sulęcki vs Proksa
M. Cieślak vs Masternak
Sęk vs Matyja
Jackiewicz vs Maciec
Jonak vs Szymański
Pozwolę sobie wkleić komentarz usera @rakowski

Cytat:Najlepsza karta na POLSAT BOXING NIGHT:

1.Adamek-Szpilka
2.Masternak-Janik
3.Głażewski-Miszkin
4.Jackiewicz-Maciec
5.Syrowatka-Donaire
Big Grin

A tak od siebie to zobaczyłbym chętnie Michała Cieślaka, a skoro musi być rywalem Polak - to może Nikodem Jeżewski. No i co to za impreza bez Władimira Letra Big Grin Do tego Opalach - Sołdra i jedziemy Wink
Jak już wrzucacie swoje karty walk, to i ja coś dorzucę, choć Polski boks nie jest mi zbyt bliski.

Adamek vs Szpilka
Masternak vs Kołodziej
Głażewski vs Miszkiń II
Saleta vs Rekowski
Letr vs Najman Dodgy

Pomysł walki Rekowskiego z Zimnochem nie podoba mi się, bo po co eliminować z gry jednego z nich? Niech szukają szczęścia z coraz lepszymi obcokrajowcami.
Adamek-Szpilka
Rekowski-Zimnoch
Letr/Sosnowski-Najman
Janik-Masternak
Głażewski-Miszkiń II
Proksa - Sulęcki
Cieślak - Kołodziej

Na taką galę to bym nawet PPV wykupił Big Grin.
Pomijając walkę Cieślak-Kołodziej i Najmana to karta Krycha wydaje się być najbardziej realna.
Jakiś freak fight typu Najman-Bińkowski mogliby zrobić. Będzie "modniej" i publika nie przyjdzie tylko zrobić sobie zdjęcia na trybunach ale też oglądać dwóch pajaców turlających się po ziemi. Podpieranie gali na celebrytach to nic złego. W końcu to nie kibice wypełniają halę i to nie kibice robią oglądalność tylko niedzielniacy. Oczywiście nic złego o ile ci celebryci nie walczą w walce wieczoru jak ma to miejsce na KSW, bo wtedy już powaga i poziom sportowy całego wydarzenia trochę jednak cierpi. Mówię oczywiście o Pudzianowskim a nie Khalidovie.
Na głównej ktoś napisał w komentarzu, że Szpilka poinformował, że nie będzie walki. To prawda?
Na facebooku nic nie ma.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie