Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
12-07-2014, 07:41 PM
Post: #11
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Trwają rozmowy na temat planowanej na 8 listopada gali Polsat Boxing Night, której głównym wydarzeniem miałoby być starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO) i Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Zdaniem promotora "Szpili" Andrzeja Wasilewskiego na chwilę obecną największą przeszkodą na drodze do sfinalizowania negocjacji są kwestie finansowe.

- Na polskim rynku jest jakaś kwota, którą rynek jest w stanie udźwignąć, a tego typu imprezy taką kwotę przekraczają - ocenił współwłaściciel Sferis KnockOut Promotions w wywiadzie dla magazynu "Ring" Onet.pl. - Ja myślę, że taką kwotą jest 500 tysięcy dolarów na event bokserski, a w przypadku tej gali jest to kwota zdecydowanie wyższa.

Zapytany o gaże dla Szpilki i Adamka Wasilewski odparł: - Honoraria są w tej chwili różne [dla każdego z zawodników], ale są za duże. Łącznie gaże dla tych dwóch dżentelmenów grubo przekraczają milion złotych.


http://www.ringpolska.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2014, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014 08:01 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
No jeżeli jest problem z gażami a wynoszą one łącznie grubo ponad milion to... Przecież Adamek jest skończony a Szpilka nic nie znaczy, nikt inny na świecie im nie zapłaci takich pieniędzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2014, 09:59 PM
Post: #13
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Aż dziwne, że przekraczają milion złotych - w sensie, że tak to zaznaczają, jakby jednak było to mniej niż 2mln, a ja szczerze spodziewałem się żądań na poziomie 1mln Szpilka, 2-3mln Adamek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2014, 11:23 PM
Post: #14
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
To i tak jest 5 razy więcej niż dostaną w każdym innym miejscu na świecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2014, 11:31 PM
Post: #15
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Oczywiście że tak. W sumie dziwię się obu, bo Adamek kończy karierę i dobry hajs zawsze się przyda, a Szpilka traci szansę na udział w wielkiej gali (zupełnie nieadekwatnej do jego poziomu). No ale ich sprawa, pożyjemy zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 11:42 AM
Post: #16
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Szpila mnie zadziwia. Z jednej strony chce wielkich walk, żeby potem pozwolić konkurencji (Wach) na wzięcie udziału w negocjacjach. Czy młodemu się w głowie poprzewracało, czy tak naprawdę nie chce tej walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 12:49 PM
Post: #17
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Szpilka chce tej walki i to bardzo, w dodatku co do finansów jest już dogadany z promotorem. On sam nie wie o co chodzi w tej całej sytuacji i co jeszcze stoi na przeszkodzie. Piłeczka jest już całkowicie po stronie Wasilewskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:04 PM
Post: #18
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Problemów z gażą dla Adamka nie ma, Szpilka również dogadany, a ewentualne rozbieżności to kwoty niewielkie - brakuje tylko telefonu Wasyla do Kmity i potwierdzenia udziału Szpilki w tej walce, o co wcale nie musi być łatwo, bo w końcu z jakiegoś powodu wciąż walka nie jest "dograna". Myślę, że tu zdanie Fiodora będzie miało spore znaczenie - jeśli on szepnie Donowi, że jednak Artur wciąż ma za dużo mankamentów i ryzyko porażki jest spore, to Don może się wycofać..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:33 PM
Post: #19
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Sander chyba masz sporo racji w tym co piszesz. Ciekawe jak nastroje w obozie Artura przez tę zwłokę, bo Adamek raczej problemu nie widzi jeżeli to będzie Wach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 02:53 PM
Post: #20
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Sander
Może być tak jak piszesz, ale sądzę, że jeśli Szpilka chce tej walki to ona się odbędzie.Wywarł presję na Wasylu i odbyła się walka z Brayantem.Obóz Szpilki z pewnością nie chciał tej walki, bo ryzyko porażki było bardzo wysokie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości