Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
17-07-2014, 03:07 PM
Post: #21
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
@BESTIA
No i po tamtej walce Wasyl zapewniał, że ostatni raz Szpilka wymusił jakiś pojedynek na nim Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 07:23 PM
Post: #22
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Trener Szpilki już się zgodził na walkę, poza tym oni JUŻ przygotowują się na Adamka. Wasilewski prawdopodobnie negocjuje ''swoje'' warunki z Kmitą bo chce sam wyciągnąć z tej walki jak najwięcej. We wtorek w magazynie puncher Kmita ogłosi ostatecznie kto będzie rywalem Adamka, ale tak po cichu mogę Wam powiedzieć, że będzie to ten bardziej oczekiwany przez nas rywal Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 09:32 PM przez Krzych.)
Post: #23
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Przy takich galach jak PBN nie ma kalkulacji. To jest wyjątkowe wydarzenia i kasa 10 razy większa niż za "zwykłą" walkę, nikt tu się nie będzie zastanawiał czy Szpilka jest gotowy czy nie. Adamek i tak już walczy tylko dla kasy więc mu to lotto, a Szpilce nawet porażka z Adamkiem poprawi rekord. Chociaż tą jedną pozytywną rzecz będzie można o nim powiedzieć, że nie unika wyzwań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 11:26 AM
Post: #24
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
We wtorek Artur ma być gościem w magazynie Puncher... w tym samym odcinku usłyszymy ostateczną decyzję kogo zobaczymy w ringu z Adamkiem. Chyba jednak łatwo się domyślić kto będzie rywalem Tomka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 06:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 07:26 PM przez Krzych.)
Post: #25
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Panowie, jakiś dobry streamik na Polsat Sport na Punchera?

Dobra mam http://nowwatchtvlive.com/2012/08/polsat...nd-online/

O nie ma Szpilki, super. Będzie poziomSmile

Z tym undercardem chyba będzie trochę krucho,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 08:17 PM przez Krzych.)
Post: #26
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Działa wam ten extra time na żywo?

A to skubańcy... Wyłączyli stream dla posiadaczy AdBlock... Musiałem wyłączyć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:28 PM
Post: #27
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Michalczewski o szansach Szpilki w tej walce (źródło Super Express) :

- Adamek nie pozostawi Szpilce złudzeń, kto jest lepszy, porozstawia go po ringu i udowodni, że ten Artur to słabiutki bokser. Po ostatnich wypowiedziach Szpilki mogę mu tylko poradzić, żeby wytarł sobie mleczko spod nosa. Adamek udowodni wszystkim, że Szpilki nie należy nazywać nadzieją wagi ciężkiej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 08:36 PM przez Krzych.)
Post: #28
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Walka na pewno wywoła emocje ale faworyt jest jeden i w ringu też będzie teatr tylko jednego aktora. Adamek jest po swoim czasie ale to nadal nie jest poziom Szpilki, który w dodatku z obecną myślą szkoleniową i pasieniu się do 108 kg padnie kondycyjnie po 4 rundach. A druga połowa walki to już jest królestwo Adamka. Tam już coraz mniej grają umiejętności a coraz więcej kondycja i doświadczenie, tak więc past prime Adamka w tej walce nawet nie znaczenia. Szybkie i być może wyrównane pierwsze rundy, może 4-5, a potem im dalej w las tym będzie się robić coraz bardziej jednostronnie i Adamek wygra przed czasem w końcowych rundach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:40 PM
Post: #29
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Ktoś pamięta o propozycjach z undercardu?
Pamiętam, że mówili o Maciec vs Janik (słabe to) i Kaczor vs Cieślak (może być ciekawie, walka z negatywnymi podtekstami).

Faworytem jest Adamek, szczególnie jeżeli walka będzie na dystansie 12 rund. Nie sądzę, aby Szpilka 108kg wyrabiał się wydolnościowo. Widzę to tak jak @Krzych - początkowe rundy wyrównane, a im dalej w las tym Tomasz będzie zyskiwał coraz większą przewagę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:43 PM
Post: #30
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Ja rozumiem, że można typować na zwycięzcę Adamka, ale sposób w jaki robi to Michalczewski jest żenujący......czyżby zabolało go to co Szpilka napisał na fejsie...?

Czy Adamek może zaprezentować się lepiej niż w starciu z Głazkowem? Myślę, że raczej nie.
Czy Szpilka będzie lepiej dysponowany (przede wszystkim kondycyjnie i siłowo) niż z Jenningsem? Wg mnie zdecydowanie tak.

Zatem czy Adamek jest faktycznie aż takim wyraźnym faworytem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości