Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KLICZKO vs PULEW
06-06-2014, 04:23 PM
Post: #11
RE: KLICZKO vs PULEW
A ja tam oglądam, bo zawsze mam nadzieje, że wyjdzie komuś ten jeden cios.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2014, 05:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2014 06:05 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: KLICZKO vs PULEW
Też na pewno obejrzę, może nie na żywo ale na pewno obejrzę. Jeżeli już się chce o czymś rozmawiać to trzeba być w temacie. Rozmawianie o danym zawodniku nie oglądając jego walk jest niepoważne. Choć w przypadku Kliczki to trochę inna sprawa, bo wszystko wygląda zawsze tak samo i jeżeli będzie napisane po walce, że Pulev nic nie zrobił przez całą walkę ciągle zbierając ciosy i w końcu padając przez nokaut to sobie odpuszczę taką przyjemność, bo to już było i nic to do mojej wiedzy o Kliczce nie wniesie. I tak jest w sumie od lat, pierwsza walka z Peterem była wyrównana a potem już ciągle ten sam schemat, z lekkim odchyleniem przy walce z Haye, bo ten jednak nie został zdeklasowany i znokautowany, a nawet urwał jakieś tam rundy. I ten sam schemat od wielu lat sprawia, że te walki nie są zbyt ciekawe. Może nawet nie ze względu na Kliczkę, ale na to, że nikt nie jest w stanie go tknąć. Mayweathera i Rigondeaux też nikt prawie nie jest w stanie tknąć, ale to jest inna sytuacja, tam się coś dzieje, zawodnicy próbują, mają jakieś umiejętności, potrafią skrócić dystans i postawić twarde warunki, Floyd i Rigo stale muszą się bronić. A tutaj nikt nie jest w stanie nawet DOSIĘGNĄĆ czy w ogóle TKNĄĆ Kliczki i w tym jest problem. Jakby przeciwnicy Kliczki przegrywali po w miarę dobrych walkach coś wcześniej pokazując to nie byłoby problemu, ale jak nikt tam nie może nawet zadać ANI JEDNEGO CELNEGO CIOSU to co my mamy tam oglądać? Bilbordy z reklamami? A sam Kliczko sprawy nie ułatwia, bo zamiast efektownie miażdżyć przeciwników to ciągle klinczuje i holuje ich do końcowych rund, mimo że już od 3-4 rundy są gotowi do odstrzału. Takie holowanie trupa. Po prostu bez sensu. Povietkin był spokojnie do zrobienia jeszcze przed półmetkiem i nie stanowił żadnego zagrożenia nawet dla agresywnie walczącego Kliczki, a on urządził sobie zapasy. Po co? On jeden wie. Trzeba było go znokautować w 5 rund i odnieść wielkie zwycięstwo. Ale nie, lepiej zaklinczować na śmierć i holować 12 rund.. Po co ja się pytam? Rozumiem, że na koniec i tak wróci do Niemczech gdzie sprzeda absolutnie wszystko i i tak tam zarobi, ale trochę szacunku do reszty kibiców by się przydało. Może wygrywać efektownie więc po co nadużywa i tak już resztek cierpliwości kibiców walcząc tak jak walczy? Rozumiem, że tak zaczął robić po ciężkich walkach w dawniejszych latach, ale przecież teraz nikt nie stanowi zagrożenia i nie ma powodu do zachowawczości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2014, 06:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2014 06:54 PM przez Martin.)
Post: #13
RE: KLICZKO vs PULEW
(06-06-2014 04:11 PM)Sander napisał(a):  Kiepscy rywale, nudne walki, a gdy już szykuje się coś ciekawego, jak walka z Powietkinem to dostajemy pokaz zapasów...

Kiepscy rywale.... Kiepski był Mormeck, Pianeta i Leapai. Natomiast Powietkin, Thompson, Haye, Peter, Czagajew też byli kiepscy?
Walka z Wachem była dla Ciebie nudna?

Ja rozumiem, że walka z Leapaiem nie wzbudzała jakiś większych emocji (we mnie też nie), ale narzekać na konfrontację z Pulewem?Undecided

Uważacie, że stojący w ringu Stiverne dałby większe emocje? Może ze względu na to, że został mistrzem federacji WBC i walka odbyłaby się w Stanach, ale nie ze względów sportowych.

@Krzych
Kliczko mało nokautuje? Hmm dość ciekawe spostrzeżenie, zdaje się że ma już zaliczonych ponad 50 nokautów Cool

W walkach Rigo się coś dzieje? Tam to dopiero wieje nudą, tam kiepsko z nokautowaniem rywali, o których poziomie nawet nie wspomnę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2014, 12:45 AM
Post: #14
RE: KLICZKO vs PULEW
Dla mnie walka bez historii. Kompletnie się nią nie jaram. Dla mnie najgorszy wybór z możliwych. Ile nie oglądałem Bułgara zasypiałem, ile nie oglądałem Kliczkę zasypiałem. Efekt może być tylko jeden - zasnę Smile
Ale obejrzę, nie wiem w sumie po co, ale popatrzę.

Martin
Cytat:Kiepscy rywale.... Kiepski był Mormeck, Pianeta i Leapai. Natomiast Powietkin, Thompson, Haye, Peter, Czagajew też byli kiepscy?
Walka z Wachem była dla Ciebie nudna?

Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze? Wszystkie walki były nudne, nawet te z teoretycznie ciekawymi rywalami. Nie mam żadnych podstaw, żeby wierzyć, że w walce z Kubratem będzie inaczej.

Cytat:Uważacie, że stojący w ringu Stiverne dałby większe emocje? Może ze względu na to, że został mistrzem federacji WBC i walka odbyłaby się w Stanach, ale nie ze względów sportowych.

Tak, byłoby dużo ciekawsza, można by zawsze liczyć, że jakimś dziwnym cudem uda się zadać jakiś fajny cios Stivernowi. A tutaj na co można liczyć, że Pulev przetrwa cały dystans, zadając jeden celny cios? Niczego więcej nie oczekujmy Smile

Cytat:W walkach Rigo się coś dzieje? Tam to dopiero wieje nudą, tam kiepsko z nokautowaniem rywali, o których poziomie nawet nie wspomnę.

Boks to nie tylko nokaut. Nie porównuj mi tu nawet genialnego technika, z typowym wieszakiem, bo to jest dla Rigo zwykła obraza Smile


Ogólnie, walka Pulevowi się w sumie należy, ale czekam już na kolejny wybór, oby ciekawszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2014, 08:50 AM
Post: #15
RE: KLICZKO vs PULEW
@Martin
Może sprecyzuję - jeśli przeczytam na orgu, że "Wladimir Kliczko obronił swoje pasy po ciekawej walce i ambitnej postawie Bułgara, który kilka razy postraszył panującego czempiona" - to sobie replay na pewno obejrzę.

Lecz jeśli przeczytam taki tekst - "Po niezbyt porywającym widowisku Kliczko wysoko wypunktował Pulewa" - to sobie odpuszczam i nie będę tracił 36 minut z życia. Na żywo nie będę oglądał, ale jak walka będzie ciekawa (jasne Wink ) to powtórkę obejrzę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2014, 07:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 07:13 PM przez Krzych.)
Post: #16
RE: KLICZKO vs PULEW
K2 wygrało przetarg kwotą $7,250,013. Sauerland dawał 5,290,144. Walka musi się odbyć w ciągu 90 dni.

Podział 80-20. Za to 1,5 miliona to ja też chętnie dam się znokautowaćBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2014, 07:48 PM
Post: #17
RE: KLICZKO vs PULEW
Klinczko ma 38 lat i zawsze moze paść kondycyjnie .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2014, 08:10 PM
Post: #18
RE: KLICZKO vs PULEW
(17-06-2014 07:48 PM)pyra90 napisał(a):  Klinczko ma 38 lat i zawsze moze paść kondycyjnie .

Big GrinBig GrinBig Grin
@Pyra
Błagam Cię...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2014, 09:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 09:06 PM przez KrychuTMT.)
Post: #19
RE: KLICZKO vs PULEW
Prędzej wyłapie cepa zza dupy i padnie nieprzytomny (RolleyesRolleyesRolleyes ), niż padnie kondycyjnie. Mimo, że nie lubię Kubrata, to tradycyjnie będę mu kibicował.
#w #końcu #wejdzie #ten #cep #zza #dupy #wierzę

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2014, 11:56 AM
Post: #20
RE: KLICZKO vs PULEW
też jestem za Kubratem czas zobaczyć Kliczkę na deskach (jak Ukrainę) ;p

fajne mebelki w postaci rolet http://www.meblark.com/produkty/rolety rzymskie, dzień - noc
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości