Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KLICZKO vs PULEW
19-06-2014, 04:28 PM
Post: #21
RE: KLICZKO vs PULEW
No i walka przyklepana: 6 września, Hamburg.

Jak mi nie będzie z niczym kolidowało to pewnie obejrzę, bo zarywać nocki nie trzeba będzie -> ale nie spodziewam się fajerwerek i grzmotów. Wolałbym, żeby Kubrat boksował swoje zamiast zasłaniać się podwójną gardą i odwlekać wyrok. No ale prawdopodobnie będziemy mieli jabowanie się nawzajem i mocno obitego Kubrata, może nawet na deskach. W cepy u Bułgara nie wierzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 04:51 PM
Post: #22
RE: KLICZKO vs PULEW
Świetna wiadomość! Dobrze, że to już pewne.
Czeka nas mam nadzieje, ciekawa obrona pasów. Pulew za tą walkę ma dostać 1,5 mln zielonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 05:01 PM
Post: #23
RE: KLICZKO vs PULEW
Mam nadzieje że zapaśnik dostanie KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 06:49 PM
Post: #24
RE: KLICZKO vs PULEW
Ostatnie dwie walki Władimira strasznie i słabe i bez emocji. Teraz Pulev... kolejne fatalne widowisko. Nie mam nic do Bułgara (oprócz tego, że go nie lubię), ale on po prostu nie ma atutów, żeby zagrozić Władimirowi.
Nie mam nic do samego wyboru, bo jednak zasłużył na tą walkę Kubrat, jak nikt inny, ale mnie ta walka po prostu nie kręci. Pewnie obejrzę, jak nie będę miał nic innego do roboty, ale kompletnie nie czekam na tą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 07:57 PM
Post: #25
RE: KLICZKO vs PULEW
@Kubala
Nie ma co narzekać.
Chyba lepiej żeby Kliczko walczył z Powietkinem czy Pulewem niż Pianetą lub Mormeckem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 08:40 PM
Post: #26
RE: KLICZKO vs PULEW
Martin
Teoretycznie tak, ale z Mormeckiem i Pianetą można przynajmniej na nokaut czekać, a nie 12-rundowe wieszanie się i spokojne punktowanie Smile
Na poważnie, nie narzekam, Pulev to naturalny wybór, ale po prostu nie widzę w tej walce żadnych emocji i średnio mnie interesuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2014, 09:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2014 09:03 AM przez Krzych.)
Post: #27
RE: KLICZKO vs PULEW
Sam wybór przeciwnika od strony czysto rankingowej, jego pozycji w HW jest zupełnie ok i ogólnie walka "na papierze" jest na szczycie HW. Ale w praktyce to będzie bardzo słaba walka. Układ stylów jest po prostu okropny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2014, 02:50 PM
Post: #28
RE: KLICZKO vs PULEW
Klitschko to dla mnie idealny przykład pięściarstwa którego nienawidzę, Pulev to wysoki nudziarz który skończy podobnie jak Thompson. Dobrze, że Wład czyści HW. Nikt mu nie zarzuci chociaż, że lał leszczy skoro dziś Pulew to ponoć czołówka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 08:39 AM
Post: #29
RE: KLICZKO vs PULEW
za kazdym razem narzekamy na rywala ale tak naprawde tylku kilku bokserow moze przyniesc emocje na sama mysl o walce - Wilder, Fury, Chisora i sa tez szanse ze emocje pojawiliby sie rowniez w walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 10:35 AM
Post: #30
RE: KLICZKO vs PULEW
Ciekawe byłyby walki z Kliczko vs Wilder, Fury, Chisora, jednak czy Władek się na kogoś z nich zdecyduje??Ja najchętniej to zobaczył bym walkę Fury vs Wilder, mogła by to być najlepsza walka ostatnich lat, ale i kompletna klapa.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości