Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukasz "Gruby" Maciec
01-06-2014, 03:36 PM
Post: #11
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Temu panu już dziękujemy. Dostał mega prezent, jeszcze po walce twierdzi, że on te walkę wygrał... mam nadzieje, że Tyner dostanie rewanż i pełny czas na przygotowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2014, 03:42 PM
Post: #12
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Maciec nie ugrał więcej niż 3 rund , brzydki wał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2014, 05:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2014 05:39 PM przez Krzych.)
Post: #13
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Wałki na korzyść np. Hucka czy Pacquiao jestem w stanie w pełni zrozumieć, ale po cholerę robić wałek dla takiego Maćca? Znowu wstyd poszedł w świat, a zysku z tego żadnego. Gra nie warta świeczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2014 07:48 PM przez BMH.)
Post: #14
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Walka rowna, ale nie ma za*ebanej mowy o skandalu, niesmacznym walku itp.Smile Jak ktos ma problem(ja mialem) z obiektywna ocena podczas gdy panowie Janusz i Andrzej komentuja inna walke, to proponuje juz to zalatwic sprawdzonym sposobem.. wyl. glos i delektujemy sie wojna w ringu, a nie zaklinaniem rzeczywsitosci i robieniam wody z mozgu kibicom przed tv. Nie wiem.. od rundy 6 do 10 dalem kazda z rund dla Grubego. Zakladajac nawet ze wszystkie 5 pierwszych byly dla Amerykanina, to jaki to jest kur*a walek ze przy bliskiej wygrywa gospodarz? Normalne, ze sciany na ogol pomagaja. Tu jednak nic takiego nie musialo miec miejca. 98-92 to faktycznie punktacja z kosmosu i ten pan poszedl najwidoczniej calkiem w inna strone niz duet Andrzej/Janusz.Big Grin
Dlugimi momentami walka bardzo chaotyczna, cala masa ciosow w garde, szarpania sie etc. Tyner mial lepszy start, gdzie narzucil swoj styl i czesciej trafial, a Polak wrocil do gry od polowy dystansu i dzieki lepszej kondycji odrobil u mnie straty.

(01-06-2014 05:38 PM)Krzych napisał(a):  Wałki na korzyść np. Hucka czy Pacquiao jestem w stanie w pełni zrozumieć, ale po cholerę robić wałek dla takiego Maćca? Znowu wstyd poszedł w świat, a zysku z tego żadnego. Gra nie warta świeczki.

Okej, tylko bez unikow Krzychu. Wrzuc punktacje, zajebiscie jestem ciekawy jak ci wyszlo. Ktore to 6 rund Tyner wygral bez zadnych "ale". Slucham Krzychu, ktore to 6 rund bylo do jednej mordy dla Tynera, ze czytam tu o walku.Rolleyes

Napisales-"Dla takiego Macca"? Przeciez on jest 100x lepiej prowadzony niz byl np.Jonak. Czy Damian w calej swojej karierze mial chociaz ze dwoch rywali takich jak Tyner? No wlasnie, a teraz zobacz gdzie jest Gruby, a gdzie Jonak w rankingach.Wink Maciec to mega ambitny chlopak, a rowna walka na takim etapie z takim wariatem jak Tyner, to chyba najlepsza autopromocja.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 08:03 PM
Post: #15
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Moja punktacja:
1-5 10:9 Tyner
6. 10-9 Maciec
7. 10-9 Tyner
8-10. 10-9 Maciec
---
96-94 Tyner

6 rund dla Maćca jednak nie wyczarowałbym. Remis jeszcze uszedłby, ale to co odwalili sędziowie woła o pomstę do nieba. Jeden dał Tynerowi 2 rundy, drugi 3 i jedną remisową. Wygrać tej walki Maciec nie wygrał, pierwsze pięć rund miałem dla Amerykanina i ani jedna nie wydała mi się wyrównana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2014 08:07 PM przez BMH.)
Post: #16
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Ogladales z komentarzem, czy bez?Smile

Pierwsze 5 rund dla Tynera? Do przyjecia, choc dwie z nich byly na styk. 3/4 dla mnie mogly isc w obie strony.

Redd
Dla mnie od 6 do konca wszystko Grubego. Jedynym problemem byl stronniczy komentarz ktory musialem wyl. Remis to minimum co mogl dostac Gruby jak dla mnie.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 10:29 PM
Post: #17
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Dla mnie remis to minimum co mógł dostać Tyner. 1-5 na jego konto, innej opcji nie widzę. W drugiej połówce, Maciec ugrał pewnie 3 rundy, ze dwie były wyrównane. Remis jest już sprawą lekko naciąganą, ale zwycięstwa Maćca za żadną cholerę nie potrafię się tam dopatrzeć. Łukasz dał walkę powyżej oczekiwań, ale nie na tyle, aby zwyciężyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2014, 05:16 PM
Post: #18
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Wynik krzywdzący Tynera,miałem 96-94 dla Amerykanina.Remis byłby dobrym rozwiązaniem bo nie oszukano by Tynera a Maciec zachował by 2 po stronie porażek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2014, 08:24 AM
Post: #19
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Łukasz Maciec - Lanardo Taner
Runda 1: 9:10
Runda 2: 9:10*
Runda 3: 9:10
Runda 4: 9:10
Runda 5: 9:10*
Runda 6:10:9
Runda 7:9:10*
Runda 8:10:9
Runda 9:10:9
Runda10:10:9
Wynik Końcowy: 94:96 Tyner
Warianty punktacji:
97:93 Maciec - 96:94 Tyner
W moich oczach bez kontrowersjii.. Fajne zestawienie, Amerykanin zaczął mocno ale w końcówce walki widocznie spuchł a i wcześniej było parę rund w których nie widziałem dużej różnicy jeśli chodzi o czyste i efektywne ciosy.
Maciec poradził Sobie z Tynerem lepiej niż Mayweatherowy Pearson a i Tyner był zdecydowanie lepiej przygotowany niż w Swoim ostatnim występie. Dobra robota Grubego.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 05:09 PM
Post: #20
RE: Łukasz "Gruby" Maciec
Za stroną główną:
Cytat:Popularny "Gruby" skrzyżuje rękawice z Hugo Centeno Jr (22-0, 12 KO) na gali Chavez Jr vs Reyes na antenie stacji Showtime, która odbędzie się 18 lipca w amerykańskim El Paso w Teksasie. Jest to dość istotna zmiana, ponieważ Łukasz miał pierwotnie walczyć w turnieju "Jose Sulaiman Cup". W stawce tej imprezy miało być prawo walki o pas wagi junior średniej federacji WBC.

Co o tym myślicie? Rywal trudny, wysoki, niewygodny. Łukasz w tej walce nie będzie faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości