Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacqiao - Marquez V !!
01-04-2014, 05:49 PM
Post: #11
RE: Pacqiao - Marquez V !!
Alvarado to nie jest poziom Marqueza i on sobie powinnien gładko poradzić.

Nawet Rios go był w stanie znokautować, a co z Riosem zrobił Pacquiao to wszyscy widzieliśmy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 06:11 PM
Post: #12
RE: Pacqiao - Marquez V !!
Ja sie dałem złapać że Boniek rezygnuje z prezesa PZPNu.

głowna dała dupy Tongue nic nie napisali.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 07:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2014 07:19 PM przez Krzych.)
Post: #13
RE: Pacqiao - Marquez V !!
Też uważam, że Alvarado to nie jest poziom Marqueza i niby jestem spokojny o jego wygraną, ale jak się weźmie wiek, w którym można zostać emerytem w ciągu jednej nocy i cały bezsens walki z Alvarado, nic do zyskania i trudności z motywacją do walki z kimś takim po ostatnich wielkich pojedynkach to może się to skończyć znacznie gorzej dla Marqueza niż myślimy. Ta walka jest po prostu pointless i useless do granic możliwości a na takich walkach można się nieźle przejechać. Walka z Provodnikovem miała by jeszcze jakiś sens, byłaby o pas, Marquez musiałby być na 100% przygotowany pod tak niebezpiecznego przeciwnika. Ale walka z Alvarado... Trudno mi jest wyrazić to jak bardzo ta walka jest bezsensowna dla JMM. Ani nie wnosi ani nic do jego obecnej pozycji a tym bardziej kariery, ani nie wnosi nic w kontekście przygotowań do walki ze zwycięzcą Pacquiao-Bradley II, nie ma niczego w stawce a jeżeli już to stawka jest tylko dla Alvarado. Kasa też niezbyt wielka, zainteresowanie takie sobie, w dodatku rywal "wojenny" i kolejne niepotrzebne ciosy na głowę. Gra nie warta świeczki, nie wiem kto to wymyślił. TR jest na prawdę w czarnej ... w wagach 140-147 skoro musi organizować niekończący się turniej kilku, cały czas tych samych zawodników bez względu na porażki i okoliczności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości