Forum - BOKSER.ORG
Pacqiao - Marquez V !! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Pacqiao - Marquez V !! (/thread-1789.html)

Strony: 1 2


Pacqiao - Marquez V !! - RoyJonesJr - 01-04-2014 09:10 AM

Jak podają źródła zza oceanu 27 września bierzącego roku w słynnej Madison Square Garden dojdzie do 5tego legendarnego pojedynku Mannego Pacqiao z Manuelem Marquezem.
Zyskami z walki zainteresowani byli nie tylko zawodnicy jak i rekin biznesu Bob Arum.
Oboje spotkali sie na ringu już czterokrotnie. 2razy ze wskazaniem na Filipiczyńka, jeden remis i brutalny nokaut ze strony Marqueza.
5walka powinna być rozstrzygająca choć nie zdziwi mnie że z tej strony JMM podchodzi tylko w kwesti pieniężnej a Manny chce zmazać ten brutalny nokaut z kariery.

Jakie są wasze opinie na temat walki? ciekawe jak zaprezentuje sie undercard !ja czekam na wrzesień !!


RE: Pacqiao - Marquez V !! - kubala1122331 - 01-04-2014 09:29 AM

Pewnie no contest będzie, hehe Big Grin


RE: Pacqiao - Marquez V !! - RoyJonesJr - 01-04-2014 09:35 AM

Roach właśnie kręci taktyke pod tą propozycje.
ale serio mówie z tą walką. Cop mi wczoraj dał numery do chłopaków i Arum mówil że wszystko serioulsy dude.


RE: Pacqiao - Marquez V !! - BMH - 01-04-2014 10:02 AM

Jezeli Pacquiao wygra z Bradleyem(czego wykluczyc nie mozna-Manny jest moim faworytem), a Marquez dostanie od Alvarado(dla mnie 50na50), to nie wiem czy Arum bedzie taki chetny na V walke..?


RE: Pacqiao - Marquez V !! - Sander - 01-04-2014 12:00 PM

Jest to raczej żart z okazji 1 kwietnia. Główna orga milczy...


RE: Pacqiao - Marquez V !! - RedHawk - 01-04-2014 12:40 PM

No nie wiem, nie wiem.... coś mi się wydaje, że to żart prima aprillisowy, ale ręki sobie uciąć bym nie dał...


RE: Pacqiao - Marquez V !! - Tar-Ellendil - 01-04-2014 01:18 PM

Może to i żart na Prima Aprilis, ale Bob na pewno chciałby tej walki bo kasa będzie się zgadzać.

Ja również chętnie zobaczę ich w ringu po raz piąty bo ich rywalizacja mi się nie przejadła.


RE: Pacqiao - Marquez V !! - Martin - 01-04-2014 04:22 PM

Oj ile ja już dzisiaj "ciekawych" rzeczy przeczytałem na internecie...Smile


RE: Pacqiao - Marquez V !! - kubala1122331 - 01-04-2014 05:05 PM

Co prawda, to prawda Smile
- Adamek - Wilder
- Gołota - Briggs
- Pacquiao - Marquez V
- Kowalczyk biathlonistką

Gdyby to wszystko było prawdą, byłoby nawet fajnie Big Grin


RE: Pacqiao - Marquez V !! - Krzych - 01-04-2014 05:14 PM

Tiaaa... Obydwaj nie stoczyli jeszcze zaplanowanych walk a już jest data i miejsce walki... Bez przesady, to jest zbyt banalny żart.
Choć sama walka jest bardzo możliwa jeżeli i Marquez i Pacquiao wygrają swoje najbliższe walki. Co nie jest takie pewne bo Marquez może się rozsypać w każdej chwili a motywacji do walki z Alvarado za dużo pewnie nie ma i trudno się dziwić. Pacquiao za to ma takie same szanse i na porażkę i na wygraną. Pac-Marquez V to może być kolejna walka na szczycie o pas albo pożegnalna walka dwóch przegranych. Ta walka się w sumie nie odbędzie tylko jak Manny przegra a Marquez wygra. W każdym innym przypadku do niej dojdzie, tym bardziej jak tylko Marquez przegra. Bardziej będzie chciał ostatniej dużej kasy+Pacquiao lubuje się w walkach z zawodnikami z porażką w ostatniej walce.