Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Pacquiao II
09-04-2014, 05:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2014 05:14 AM przez Krzych.)
Post: #41
RE: Bradley vs Pacquiao II
No mam nadzieję, że Pindera. Też potrafi być nieobiektywny i czasem coś strzelić, szczególnie gdy walczy np. Adamek, ale tak na tych zagranicznych galach to rzadziej mu się zdarza. Kostyra za to wszędzie coś pieprzy a komentowanie walki Pacquiao-Bradley zacznie od tego, że Pacman zdemolował De La Hoyę a Floyd z nim przegrałBig GrinBig Grin To chyba w każdej walce przypomina, nawet bez udziału żadnego z nichSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 03:30 PM
Post: #42
RE: Bradley vs Pacquiao II
Kostyra już mnie nie śmieszy ale strasznie wkurwia,zawsze podnieca się zawodnikiem który idzie do przodu nawet jak zbiera o połwe więcej niż sam trafia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 04:45 PM
Post: #43
RE: Bradley vs Pacquiao II
No tak, dla większości boks to traf a nie daj się trafić a dla Kostyry to pruj w powietrze i blokuj kontry twarzą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 04:48 PM
Post: #44
RE: Bradley vs Pacquiao II
Mam nadzieję, że Polsat Sport pokaże starcie Allachwerdijewa z Vargasem... Obok walki wieczoru to właśnie ten pojedynek mnie najbardziej interesuje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 06:26 PM
Post: #45
RE: Bradley vs Pacquiao II
Spoko, Polsat pokazuje te walki, które pokazuje HBO, więc pewnie i Allachwerdijewa zobaczymy i pewnie też Beltrana, może nawet Vasqueza Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 08:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2014 08:19 PM przez RSC-2.)
Post: #46
RE: Bradley vs Pacquiao II
Analizując umiejętności obydwu bokserów to Pacquiao zdeklasuje Bradleya nie pozostawiając złudzeń, że Bradleyowi jeszcze wiele brakuje do klasy Pacquiao.
Chyba ,że promotor obydwu bokserów ustalił kto będzie gwiazdą i następcą kończącego pomału karierę Pacquiao.
Myślę ,że będzie to mecz do jednej bramki choć zdaję sobie sprawę ,że w boksie wszystko jest możliwe.


Ale Bradley nie wygrał ani jednej walki z zawodnikami ze ścisłej czołówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 08:23 PM
Post: #47
RE: Bradley vs Pacquiao II
Widzę, że @RSC-2 zaczynasz pojawiać się w dyskusjach na tematy czysto bokserskie i bardzo dobrze.
Pozwolę się z Tobą w kwestii, o której piałeś powyżej nie do końca zgodzić. Prime Manny robi Bradleya do jednej bramki i tu chyba nikt nie powinien mieć większych wątpliwości. Problem polega na tym, że Pacquiao jest już ewidentnie past i to moim zdaniem bardzo zwiększa szansę na triumf Tima. Wydaje mi się, że walka będzie miała bardzo zacięty przebieg i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy choć ja stawiam na Bradleya powiedzmy w stosunku 55/45.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2014, 08:05 AM
Post: #48
RE: Bradley vs Pacquiao II
Dla mnie walka o 2. miejsce w moim skromnym rankingu p4p. Co do Aruma: oficjalnie faworyzuje Pac mana + kwestia sedziow o ktorej wspominal Matys. Floyd byl na treningu u Bradleya - niechec do Manny'ego wieksza niz niechec do wszystkiego co zwiazane z Bobem Big Grin

Ja juz odliczam godziny do tej walki i chyba obok Groves-Froch jest ta na ktora najbardziej czekam. Licze ze Pacquaio wygra w sposob wyrazny. Jakbym mial sie bawic we wrozke to prowadzenie Filipinczyka na punkty po polowie dystansu i nokaut na probujacym odrobic straty, frontalnym Bradleyu.

Swoja droga ciekawe czy Tim zawalczy ostroznie jak z JMM czy bedzie typowym swarmerem i pojdzie na wojne.

Mi sie wydaje czy pierwszy raz od wieeeeluu lat Manny bedzie wchodzil pierwszy do ringu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2014, 05:12 PM
Post: #49
RE: Bradley vs Pacquiao II
Bob zdenerwował się na właścicieli MGM za to, że porozwieszali plakaty na walkę Mayweathera Smile

Ale jak tak bardzo mu to przeszkadza to czas robić walki Pacmana w innych miejscach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2014, 07:36 PM
Post: #50
RE: Bradley vs Pacquiao II
Stawiam na wyraną Pacquiao na punkty.Manny jest past ale na Bradleya znów wystarczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości