Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Pacquiao II
05-04-2014, 04:15 PM
Post: #31
RE: Bradley vs Pacquiao II
Bob, wcale nie musi ukladac sie z punktowymi by nie doszlo do takiej sytuacji jak ostatnio. Wystarczy, ze jednego z zawodnikow przebada jak nalezy, a drugiemu zalatwi otwarta furtke na doping, a jego szanse znacznie wzrosna. Promotorzy, maja rozne opcje pomocy swoim podopiecznym(jezeli mialoby im zalezec na machlojkach), duzo zalezy jak sa dogadani z testami, i czy dziadzia Bob mialby w tym przypadku mozliwosc takich manewrow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 01:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 01:50 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #32
RE: Bradley vs Pacquiao II




Łapcie drugą część.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 08:44 PM przez Krzych.)
Post: #33
RE: Bradley vs Pacquiao II
No, emocje rosną. To jest świetna walka z historią. Ciężko stworzyć coś lepszego. Jak w pierwszej walce kibicuję Bradleyowi, choć wolałbym aby tym razem zakończenie było właściwie i zgodne z rzeczywistością, nawet jeżeli to Pacman miałby być ogłoszony zwycięzcą. Pierwszą walkę wygrał Pacman ale to nie było jakieś jednostronne jak to niektórzy próbują przedstawić(Lapley). Jego już dawno powinni odsunąć od komentowania walk Pacquiao i jakiegokolwiek uczestniczenia w promocji tej walki przez HBO, bo jest przecież oczywiste, że on się w nim dosłownie zakochał i nie ma chyba drugiego tak nieobiektywnego człowieka. To tak jakby powierzyć Wasilewskiemu napisanie opinii o bokser.org. No ludzie... Lapley, Lederman, oni wszyscy powinni założyć kółko adoracyjne Pacmana. A Lapley jest głównym komentatorem, Lederman punktuje, oni mają przecież ogromny wpływ na obraz walki i opinię wielu kibiców. A jeden punktuje walkę Pacquiao-Marquez III 116-112 dla Pacmana a drugi krzyczy i dostaje prawie orgazmu, że Pacquiao trafił niesamowitym lewym podczas gdy on w tym czasie nawet nie zadał ciosu i był w trakcie zjadania jabu Bradleya. Oni już nawet widzą rzeczy, których nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:44 PM
Post: #34
RE: Bradley vs Pacquiao II
Zarywam noc bez dwóch zdań tym bardziej, że Polsat Sport transmituje Wink
Oby było 12 emocjonujących rund. A zdania na temat przebiegu tej walki, faworyta itd absolutnie nie mam. Kompletna pustka - nie wiem dlaczego. Ale kibicuję Timowi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 08:49 PM przez Krzych.)
Post: #35
RE: Bradley vs Pacquiao II
Kto komentuje na Polsat Sport? Wykupiłbym sobie na Ipli ale jak mam słuchać Kostyry to już wolę jakikolwiek stream i starać się nie słuchać litanii adoracyjnej(czy czegoś tam, nie chodzę do kościoła) dla Pacmana od Lapleya.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:55 PM
Post: #36
RE: Bradley vs Pacquiao II
Jak nie ma żadnej gali w wieczór to pewnie Kostyra.
Ja też oczywiście zarywam nockę, choć nie wiem czy można tak nazwać człowieka, który i tak przed 6.00 spać nie chodzi Smile Szykuje się fajna walka, lecz jakichś fajerwerków się nie spodziewam.
Kibicuję i stawiam na Pacquiao. Wysoko na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:00 PM
Post: #37
RE: Bradley vs Pacquiao II
Nocne gale lubi komentować od jakiegoś czasu Pindera. Kostyra może już za wiekowy? (choć nie wiem czy dużo starszy od Pindery).

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 09:31 PM przez kubala1122331.)
Post: #38
RE: Bradley vs Pacquiao II
Zauważ, że Pindera komentuje nocne gale tylko i wyłącznie wtedy, jak Kostyra jest na jakiejś gali w Polsce. Jeśli nie, zawsze mamy komentarz sympatycznego pana Andrzeja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:54 PM
Post: #39
RE: Bradley vs Pacquiao II
Kostyra będzie komentował galę z udziałem Masternaka, Pindera będzie zamulał nad ranem - na bank Wink Krzych śmiało wykupuj Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 10:03 PM
Post: #40
RE: Bradley vs Pacquiao II
Tak patrzę program to sporo boksu w Polsacie. Turniej im. Stamma, Esbjerg i Pacquiao.
Czyli w nocy Pindera, na 99% Big Grin
Stamm - pewnie Andrzej, a Esbjerg - pewnie ten cały Łukaszewski czy jak mu tam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości