Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Pacquiao II
16-04-2014, 11:09 AM
Post: #141
RE: Bradley vs Pacquiao II
Krzych, ach ta z trudem skrywana satysfakcja (o ile w ogole skrywana Tongue).

Jaki zysk z biletow bylby odpowiedni z okaji takiej gali?
Ile zarobili Pac z JMM? Floyd z Guerrero? Sa gdzies latwodostepne takie dane?

A wyniku ppv chyba jeszcze nie ma z tej walki? Zdawalo sie ze pewnie przebija te 900 tysiecy..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 12:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014 12:11 PM przez Krzych.)
Post: #142
RE: Bradley vs Pacquiao II
@BESTIA

Ja też ostatnio inaczej patrze na Pacmana od kiedy całe jego otoczenie przestało robić wokół taki straszny syf jak kiedyś. Nie można było przeżyć jednego dnia bez jakichś durnych tekstów Roacha albo Aruma o wielkim królu Mannym, uciekającym Floydzie i bla bla bla. Teraz chyba trochę zeszli na ziemię i jest dużo spokojniej. Znaczna część mojej niechęci bierze się jednak z tego co z całkiem pozytywnym na początku wizerunkiem Pacmana zrobili Arum i Roach tymi nieskończonymi bzdurami. No ale jak się samemu nic nie mówi a innym pozwala się mówić za siebie to trzeba się liczyć z takimi efektami.

@Gogolius

Floyd z Guerrero 9.9 miliona. Z mało komu znanym Guerrero, który nie był mistrzem w półśredniej, nie miał za plecami ogromnie kontrowersyjnej pierwszej walki z Pacmanem i wygranej z Marquezem. Jak Pac przy tych wszystkich okolicznościach robi 7.8 miliona z biletów na rewanż z Bradleyem no to coś jest na rzeczy. A jak bilety nie poszły dobrze to PPV też raczej świetne nie będzie, trzeba poczekać. Mam tylko nadzieję, że to będzie informacja od HBO a nie Aruma...

Pacquiao-Marquez IV - 10.5 miliona
Pacquiao-Marquez III - 11.6 miliona
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości