Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady dla początkującego
13-04-2012, 09:06 PM
Post: #1
Porady dla początkującego
Witam.
Jestem młody mam 14 lat, po jakimś czasie stwierdziłem że wydawanie pieniędzy na gry komputerowe i tego typu rzeczy jest bezsensowne więc kupiłem sobie worek i rękawice bokserskie. Staram ćwiczyć codziennie ale czasem opuszczę 1 czy 2 dni. Mam taką powiedzmy ' sale ' czyli pokój w którym jest dość zimno więc nikt tam nie wchodzi ( nie są to jakieś arktyczne mrozy tylko mniej więcej 15 c ). Są tam 4 schodki ponieważ pokój jest położony niżej od innych i na nich robię pompki, po 10 na każdym. Mam też nie duża drabinkę, opierając się na niej robię 50 brzuszków ( 25, inne ćwiczenie i znów wracam do brzuszków ). Również skacze na skakance ( około 30 powtórzeń ). Oraz przez jakieś 15 min naparzam w worek. Do tego dochodzą skręty i tego typu ćwiczenie na rozciąganie na początku. A teraz pytanie, czy wy jako bardziej doświadczeni macie rady dla młodszego ?

Pozdrawiam Roni Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2012, 12:23 AM
Post: #2
RE: Porady dla początkującego
MY jako bardzo doświadczeni??
Zapewniam Cię, że na tym forum nie ma starszego gościa nić 30-latek a uwierz, że trzydziestolatek ma bardzo mało doświadczenia życiowego jak i sportowegoWink
Nie napisałeś nawet o jakie rady prosisz od nas forumowiczów... Więc w czym mamy Ci pomóc? Nie rozumiemSmile?
Domyślam się sam, że chodzi Ci o to aby wyćwiczyć kondycję, siłę, szybkość i technikę aby miażdżyc rywali ?? W końcu jest to forum bokserskie. Nikt Ci nic nie doradzi mądrego gdyż zapewne nikt z forumowiczów nie jest żadnym trenerem dlatego też proponuję Ci zapisać się na boks i po prostu zacząć ćwiczyć regularnie póki jesteś młody.
Zapewniam Cię, że na własną rękę możesz jedynie nauczyć się złej techniki i nic z tego nie wyjdzie. Pod okiem trenera nauczysz się techniki, szybkości, zwinności, sprytu oraz będziesz umiał wykorzystywać swoją siłę. Po prostu zapisz się gdzieś na boks a jeśli chodziło Ci o coś innego to poradź się jeszcze raz nas tylko tym razem sprecyzuj swoje prośby, pytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2012, 02:35 PM
Post: #3
RE: Porady dla początkującego
Zapisz się do klubu, tam się nauczysz dopiero prawidłowej techniki. Podaj wzrost, wagę, na jaki stopień jesteś umięśniony, spróbujemy Ci wtedy pomóc.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 01:57 PM
Post: #4
RE: Porady dla początkującego
Roni, ćwicz lewy prosty - polska szkoła boksu Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 08:05 PM
Post: #5
RE: Porady dla początkującego
Adammobp - lewa ręka Gołoty to było coś. Adamka lewy prosty też jest dobry, lub był jak kto woli Smile

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2012, 06:38 PM
Post: #6
RE: Porady dla początkującego
Waże 69 kg mam 175 cm wzrostu raczej jestem średnio umięśniony, zaczynam a6w codziennie staram się robić 40 pompek 2 serie, do tego skaczę i robię ćwiczenia na rozciąganie, + podciągam się kilka razy co kilka minut jako przerwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości