Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Porady dla początkującego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Jestem młody mam 14 lat, po jakimś czasie stwierdziłem że wydawanie pieniędzy na gry komputerowe i tego typu rzeczy jest bezsensowne więc kupiłem sobie worek i rękawice bokserskie. Staram ćwiczyć codziennie ale czasem opuszczę 1 czy 2 dni. Mam taką powiedzmy ' sale ' czyli pokój w którym jest dość zimno więc nikt tam nie wchodzi ( nie są to jakieś arktyczne mrozy tylko mniej więcej 15 c ). Są tam 4 schodki ponieważ pokój jest położony niżej od innych i na nich robię pompki, po 10 na każdym. Mam też nie duża drabinkę, opierając się na niej robię 50 brzuszków ( 25, inne ćwiczenie i znów wracam do brzuszków ). Również skacze na skakance ( około 30 powtórzeń ). Oraz przez jakieś 15 min naparzam w worek. Do tego dochodzą skręty i tego typu ćwiczenie na rozciąganie na początku. A teraz pytanie, czy wy jako bardziej doświadczeni macie rady dla młodszego ?

Pozdrawiam Roni Smile
MY jako bardzo doświadczeni??
Zapewniam Cię, że na tym forum nie ma starszego gościa nić 30-latek a uwierz, że trzydziestolatek ma bardzo mało doświadczenia życiowego jak i sportowegoWink
Nie napisałeś nawet o jakie rady prosisz od nas forumowiczów... Więc w czym mamy Ci pomóc? Nie rozumiemSmile?
Domyślam się sam, że chodzi Ci o to aby wyćwiczyć kondycję, siłę, szybkość i technikę aby miażdżyc rywali ?? W końcu jest to forum bokserskie. Nikt Ci nic nie doradzi mądrego gdyż zapewne nikt z forumowiczów nie jest żadnym trenerem dlatego też proponuję Ci zapisać się na boks i po prostu zacząć ćwiczyć regularnie póki jesteś młody.
Zapewniam Cię, że na własną rękę możesz jedynie nauczyć się złej techniki i nic z tego nie wyjdzie. Pod okiem trenera nauczysz się techniki, szybkości, zwinności, sprytu oraz będziesz umiał wykorzystywać swoją siłę. Po prostu zapisz się gdzieś na boks a jeśli chodziło Ci o coś innego to poradź się jeszcze raz nas tylko tym razem sprecyzuj swoje prośby, pytania.
Zapisz się do klubu, tam się nauczysz dopiero prawidłowej techniki. Podaj wzrost, wagę, na jaki stopień jesteś umięśniony, spróbujemy Ci wtedy pomóc.
Roni, ćwicz lewy prosty - polska szkoła boksu Smile
Adammobp - lewa ręka Gołoty to było coś. Adamka lewy prosty też jest dobry, lub był jak kto woli Smile
Waże 69 kg mam 175 cm wzrostu raczej jestem średnio umięśniony, zaczynam a6w codziennie staram się robić 40 pompek 2 serie, do tego skaczę i robię ćwiczenia na rozciąganie, + podciągam się kilka razy co kilka minut jako przerwa.
Przekierowanie