Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołodziej vs Hernandez
07-03-2014, 07:44 PM
Post: #41
RE: Kołodziej vs Hernandez
(07-03-2014 06:16 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Walka Huck-Włodar to pewnie najbardziej oczekiwana walka w cruiser nie tylko w Polsce ale i kibców z całego świata. Potrzebna jest tam unifikacja bez dwóch zdań. Ile można oglądać rewanżowe starcia Włodara czy Hucka albo Hernandeza którego zawsze coś boli.
Ostatnio było tam gorąco kiedy walczył Lebedev z Jonsem czy Włodar z Czakijewem. a tak to mało sie tam dzieje.

Spadłem z krzesła Cool

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 09:12 PM
Post: #42
RE: Kołodziej vs Hernandez
Usiądz weź krzesło...

cop
Czyli Cunn nie pozostawił dalszego zainteresowania w cruiser u siebie? Tarver też był w tej kategorii dobrze oglądany i zainteresowanie w ameryce o jego ew. walce z włodarem rosło. Dodatkowo doszedł tam niedawno Chambers.
Czy amerykańscy kibice naprawdę chętniej oglądają w ringu tylko swoich rodaków? Ja wiem że cruiser jak i ciężka z resztą jest zdominowana przez Europe a dokładnie blok wschodni.
Sam prestiż pojedynku jest bardzo opłacalny pod względem sportowym jak i pewnie marketingowym. Szczególnie u nas. Bo przecież nie mówie ani nie mysle ze ta walka ma odbyć sie w Las Vegas.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 09:32 PM
Post: #43
RE: Kołodziej vs Hernandez
Nie mówie tu absolutnie o marketingu czy pieniądzach zza oceanu tylko samym zainteresowaniu jako kibiców Wink
Tylko o samym zainteresowaniu bo unifikacje to zawsze gorąca sprawa. W cw jest nuda to fakt ale tam sie da zestawić sporo ciekawych walk a mistrzowie nie palą do sie do wielkich walk. Dodatkowo dla samej Ameryki przydał by sie spowortem Dominator Cunn, Goral, dysponowany Chambers i jak pisałem kiedyś strasznie mi pasował tam Dawson. Jego walka z USS napewno by sie sprzedała za oceanem gdyby nie wpadki obu. Gdyby to wszystko wyglądało tak jak pisze to niewątpliwe walka Włodara z Huckiem była by tam czymś więcej niż tym co zasugerowałem dwa posty wyżej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 07:17 PM
Post: #44
RE: Kołodziej vs Hernandez
Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO)
zmierzy się z Olą Afolabim
(20-3-4, 9 KO) w walce o miano
oficjalnego pretendenta do
tytułu mistrza świata wagi
junior ciężkiej federacji IB
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 07:37 PM
Post: #45
RE: Kołodziej vs Hernandez
Ciężki nokaut na Afolabim. Wszystkie argumenty po stronie Pawła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 08:26 PM
Post: #46
RE: Kołodziej vs Hernandez
Dobra, obstawiamy. Na ile dni przed walką Kołodziej ogłosi kontuzję i jaka ona będzie? Stawiam na 15 dni i zerwanie cięciwy w łuku, z którego strzela prawym prostymBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 08:56 PM
Post: #47
RE: Kołodziej vs Hernandez
(24-04-2014 08:26 PM)Krzych napisał(a):  Dobra, obstawiamy. Na ile dni przed walką Kołodziej ogłosi kontuzję i jaka ona będzie? Stawiam na 15 dni i zerwanie cięciwy w łuku, z którego strzela prawym prostymBig Grin

@Krzych
Byłeś blisko...Undecided

http://www.bokser.org/content/2014/06/24.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 09:01 PM
Post: #48
RE: Kołodziej vs Hernandez
Co za niedojda ,może Szpilka mu poszuka rywala przez Facebook?

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 09:02 PM
Post: #49
RE: Kołodziej vs Hernandez
Powiem tylko tyle co napisałem na głównej:

Też mi nowina. Chyba nikt nie brał tej walki na poważnie. Nie od dziś wiadomo, że ten człowiek nigdy nie zawalczy poważnej walki. Z resztą nie tylko on. Nie wiem na co oni wszyscy czekają. To że przy tym co prezentują są klasyfikowani w jakimkolwiek rankingu to jest więcej niż cud. A jeszcze wydziwiają, kombinują, kalkulują. Ludzie, to że przy polskim poziomie szkolenia doszliście w ogóle do momentu, w którym macie szanse zawalczyć ze światową czołówką to już jest gwiazdka z nieba, co tu kalkulować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 09:07 PM
Post: #50
RE: Kołodziej vs Hernandez
(24-06-2014 09:02 PM)Krzych napisał(a):  Powiem tylko tyle co napisałem na głównej:

Też mi nowina. Chyba nikt nie brał tej walki na poważnie. Nie od dziś wiadomo, że ten człowiek nigdy nie zawalczy poważnej walki. Z resztą nie tylko on. Nie wiem na co oni wszyscy czekają. To że przy tym co prezentują są klasyfikowani w jakimkolwiek rankingu to jest więcej niż cud. A jeszcze wydziwiają, kombinują, kalkulują. Ludzie, to że przy polskim poziomie szkolenia doszliście w ogóle do momentu, w którym macie szanse zawalczyć ze światową czołówką to już jest gwiazdka z nieba, co tu kalkulować?

Tak to prawda ,nie mamy dobrych amatorów to mamy przeciętne zawodowstwo.
Jedynie damska amatorka to czołówka ,a młodzi i seniorzy to szkoda pisać .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości