Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołodziej vs Hernandez
05-03-2014, 07:55 PM
Post: #31
RE: Kołodziej vs Hernandez
Gogolius
To, że Niemcy coś kręcą to niemal pewne. Pytanie tylko o co chodzi. Jak dla mnie ewidentnie brak zainteresowania walką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 09:13 PM
Post: #32
RE: Kołodziej vs Hernandez
(05-03-2014 07:55 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jak dla mnie ewidentnie brak zainteresowania walką.

To są Niemcy, tam nie ma czegoś takiego jak brak zainteresowania. Oni kupią absolutnie wszystko a już tym bardziej walkę o pas kolejnego naturalizowanego "rodaka". Hernandez na pewno nie przyciąga tyle ludzi co Huck ale to nadal są Niemcy, wystarczy im wmówić, że to jest dobra walka i będzie "prestiżowo" dla nich jak przyjdą i biletów nie ma w chwilęBig Grin No a jeżeli będą lasery to już w ogóle nie starczy miejscBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 09:35 PM
Post: #33
RE: Kołodziej vs Hernandez
To masz jakiś pomysł @Krzychu, jaki jest powód odwołania walki? Sam widziałem artykuł o którym pisał @Gogolius, w którym Hernandez mówił, że trenuje na pełnych obrotach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2014 09:42 PM przez Krzych.)
Post: #34
RE: Kołodziej vs Hernandez
@kubala

Też to czytałem i na prawdę nie wiem o co tu chodzi. Jeżeli zawodnik mówi, że wszystko jest idealnie a następnego dnia jest odwoływana walka z powodu przedłużającej się dolegliwości no to jest to podejrzane. Nie pasuje tu tylko wypowiedź Hernandeza, bo wstawienie Hucka na galę niecały miesiąc przed terminem raczej sugeruje, że od dawna to wszystko już było niepewne, a Marco był w zanadrzu. To nie była jakaś błahostka skoro to odwołali. Nie są przecież głupkami i wiedzieli, że Kołodziej nie stanowi żadnego zagrożenia, nawet przy kiepskim obozie Yoana. Może następna walka Hernandeza będzie czymś bardzo dużym i to odpowie nam na wszystkie pytania... A jak nie no to cóż... Kołodziej przegra następną walkę bo już ostatnio wyglądał tragicznie a utrata życiowej szansy, na którą czekał latami jeszcze nikogo nie zmotywowała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 09:46 PM
Post: #35
RE: Kołodziej vs Hernandez
Pokazali Hernandezowi walkę Harnasia z Księciem Ikei i Pablo pozrywał boki.

Możliwe też, że pojawiła się jakaś bardziej intratna walka na horyzoncie, coś w rodzaju - Khan nie walczy z Alexandrem, bo ma ofertę walki z Floydem, chociaż ciężko mi sobie wyobrazić z kim niby miałby Hernandez zrobić jakiś gruby hajs. Ewentualnie Hernandez naprawdę nabawił się jakiejś jelitówki, nie wiem jaki był odstęp czasu pomiędzy newsami, a do tego pięściarz nawet jak jest chory to może ściemniać, że wszystko ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 09:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2014 09:54 PM przez Krzych.)
Post: #36
RE: Kołodziej vs Hernandez
(05-03-2014 09:46 PM)Matys napisał(a):  nie wiem jaki był odstęp czasu pomiędzy newsami, a do tego pięściarz nawet jak jest chory to może ściemniać, że wszystko ok.

Miedzy newsami były chyba 1-2 dni, nie więcej.

Mi się też wydaje, że to przykład takiego ściemniania, o którym wspomniałeś. W tej historii wszystko pasuje poza wypowiedzią Hernandeza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 09:03 AM
Post: #37
RE: Kołodziej vs Hernandez
Ten post to idealny przyklad ze Ty tez nie chcesz rozmawiac o boksie tylko poswiecasz kilka linijek na wtret osobisty. Zadnych przemyslen na temat Kolodziej vs Hernandez ktorymi moglbys sie podzielic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 06:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 08:01 PM przez kubala1122331.)
Post: #38
RE: Kołodziej vs Hernandez
Cop
To może nas oświeć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 08:27 AM
Post: #39
RE: Kołodziej vs Hernandez
Mysle ze nierealne - Huck bije rekord obron i idzie do ciezkiej po pieniazki. Podbudowala go dobra walka z Povietkinem, trener nie ma nic przeciwko, a w cruiser nie ma (w jego mniemaniu) wyzwan.
Przydalaby sie w tej kategorii unifikacja wzorem polciezkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 06:16 PM
Post: #40
RE: Kołodziej vs Hernandez
Walka Huck-Włodar to pewnie najbardziej oczekiwana walka w cruiser nie tylko w Polsce ale i kibców z całego świata. Potrzebna jest tam unifikacja bez dwóch zdań. Ile można oglądać rewanżowe starcia Włodara czy Hucka albo Hernandeza którego zawsze coś boli.
Ostatnio było tam gorąco kiedy walczył Lebedev z Jonsem czy Włodar z Czakijewem. a tak to mało sie tam dzieje.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości