Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołodziej vs Hernandez
31-01-2014, 09:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 09:06 PM przez Krzych.)
Post: #21
RE: Kołodziej vs Hernandez
Achhh ten nasz boks. Mamy nadzieję, że zawodnik wzniesie się na wyżyny umiejętności i może przetrwa cały dystansBig Grin
Swoja drogą ciekawe jak takie wypady wpłyną na gale w Polsce. Kończą się niepokonani "przyszli mistrzowie" z zerami w rekordach. A takiego Kołodzieja po tęgim laniu czy właśnie Wawrzyka będzie ciężko sprzedać. Co do Szpilki to też ludzie dostali wiadro wody na głowę, skończył się hype a Szpilka wyjdzie z mody i też już nie będzie mowy o jakimś wypełnianiu Łuczniczki walką z jakimś brudnopisem Basile i pierwszych rzędów pełnych polskich "znakomitości" w ogromnym cudzysłowie. Polsat też już taki chętny chyba nie będzie na marnowanie czasu na kanale głównym. Obym nie miał racji bo boks amatorski już dawno leży w grobie a jak jeszcze umrze zawodowy to będzie kłopot. Nawet nie ma praktycznie kandydata na zrobienie balona. Chyba, że uda im się wcisnąć czarnej masie powrót Kosteckiego zza krat. Szpilka w sumie w 90% zaistniał i istnieje tylko dla tego, że był w więzieniu więc może to Kostecki zostanie teraz przyszłością boksu w Polsce... Parę zachowań niegodnych nawet małpy na konferencji i śmieszne gacie i gotowy - kolejny mistrz świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 09:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 09:19 PM przez Sander.)
Post: #22
RE: Kołodziej vs Hernandez
No @Krzych roztoczył tutaj przed nami czarną i brutalną wizję przyszłości ale pewnie jest w niej sporo racji Wink

Jeśli chodzi o Szpilkę to myślę, że porażka z Jenningsem a może bardziej walka z Jenningsem więcej mu dała niż zabrała. Artur pojawił się w ogólnodostępnych serwisach informacyjnych, dzięki aferze "lotniskowej" wielu ludzi o nim usłyszało. Nawet mój ojciec który średnio lubi boks (jak walka trwa dłużej niż 2-3 rundy to kwituje to komentarzem : co to ma być za walka?) wstał w środku nocy na Szpilkę a pewnie było takich wielu. Wizerunek Artura raczej na tej przegranej nie ucierpiał i pewnie jego kolejnym walkom tak w Polsce jak i po za granicami naszego kraju będzie dalej towarzyszyć duże zainteresowanie.

Co do Kołodzieja to tu nawet nie było nad czym się zastanawiać. Paweł to nie jest młody zawodnik i ktoś kto będzie napędzał swoimi walkami biznes Wasilewskiemu i spółce. Walka z Hernandezem może być jednocześnie pierwszą i ostatnią duża walką dla niego. Wie to zapewne sam Paweł jak i jego promotorzy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 09:51 PM
Post: #23
RE: Kołodziej vs Hernandez
Obawiam się kompromitacji w stylu Majewskiego. Jak wiemy pierwsze rundy Hernandez ma bardzo mocne.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:12 PM
Post: #24
RE: Kołodziej vs Hernandez
Walka Harnasia z Hernandezem ostatecznie odwołana!
Kubańczyk ma jakieś problemy zdrowotne, szkoda bo ciekawy byłem tego pojedynku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:15 PM
Post: #25
RE: Kołodziej vs Hernandez
Przynajmniej Pablo zachowa zero w rekordzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:18 PM
Post: #26
RE: Kołodziej vs Hernandez
RedHawk
Przecież Hernandez przegrał już kiedyś, z Waynem Braithwaitem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:30 PM
Post: #27
RE: Kołodziej vs Hernandez
@kubala
Ale gafa, pisząc ''Pablo'' miałem na myśli Pawła Big Grin zapomniałem, że Hernandez również nazywa się Pablo Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:32 PM
Post: #28
RE: Kołodziej vs Hernandez
Całe życie boksować pod hasłem "czekamy na walkę o pas IBF" i gdy w końcu jest na to szansa to walkę odwołują... Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:42 PM
Post: #29
RE: Kołodziej vs Hernandez
RedHawk
Wiem Big Grin Nabijam się Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:42 PM
Post: #30
RE: Kołodziej vs Hernandez
Jak zobaczylem newsa o tym ze walki nie bedzie (wczoraj czy tam przedwczoraj) to od razu pomyslalem ze to Kolodziej cos odwolal...
W tlumaczenia Hernandeza nie wierze bo dzien wczesniej byla jego wypowiedz ze czuje sie swietnie i trenuje na pelnych obrotach. Hajs, hajs, hajs....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości