Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Arreola II
28-02-2014, 10:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2014 10:09 PM przez Krzych.)
Post: #41
RE: Stiverne vs Arreola II
(28-02-2014 09:33 PM)Pakman napisał(a):  Mam nadzieję, że Stiverne wygra ten pojedynek, najlepiej przed czasem. Jak sobie wyobrażam Arreolę z pasem wagi cieżkiej na biodrach ( czyt. tłuszczu ) to mnie skręca.

Dokładnie. Frazier przewróciłby się w grobie a Foreman i Ali umarliby na miejscu z zażenowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2014 10:20 PM przez Matys.)
Post: #42
RE: Stiverne vs Arreola II
Główny problem Chrisa jest w tym, że zarówno on jak i jego narożnik są delikatnie mówiąc - niezbyt inteligentni. Stiverne jest do wyboksowania nawet przez takiego z pozoru ograniczonego brawlera jak Chris. Z pozoru, bo Arreola ma przyzwoity lewy prosty i solidne podstawy bokserskie i były momenty, że walcząc ostrożnie i oszczędnie wyboksowywał Stiverne'a. Z tym, że jego narożnik nawet gdy miał rozkwaszoną buźkę i ledwo dyszał miał plan B na walkę następujący - idź i zadawaj więcej ciosów. Do tego dochodzi fakt, że Arreola wie, że musi trenować ciężko do tej walki, a Stiverne?

Stiverne też nie grzeszył chociażby i w tej walce z Arreolą piękną posturą, jest mocno otłuszczony, do tego może dojść brak frustracja tym brakiem walk i kłopotami z Kingiem + myślenie typu - pokonałem go łatwo w pierwszej walce, nie muszę się zbytnio wysilać w rewanżu.

Piszę to jako osoba, która stawiała na Stiverne'a w pierwszej walce. W rewanżu też stawiam na Bermane'a, ale nieco ostrożniej i nie dlatego, że Stiverne jest super, tylko dlatego, że Chris i jego narożnik są ograniczeni, a styl Arreoli to woda na młyn dla Kanadyjczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 10:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2014 10:29 PM przez Krzych.)
Post: #43
RE: Stiverne vs Arreola II
@Matys

Też stawiałem na Stiverne w pierwszej walce, ale to co mówisz ma duży sens. Kto wie jak Stiverne będzie wyglądał bo do ostatniej walki z Arreolą nie był wcale lepiej przygotowany niż sam Chris. Mam nadzieję, że do walki o pas nie zrobią już takiego wstydu na ważeniu, to by była hańba jakby w tej pierwszej walce o wakat w HW o dawna wyszło dwóch ludzi z 10-kilogramową nadwagą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 11:11 PM
Post: #44
RE: Stiverne vs Arreola II
ja tam u Arreoli żadnych solidnych podstaw bokserskich nie widzę.Inna sprawa że Stiverne to też żaden wirtuoz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 07:22 PM
Post: #45
RE: Stiverne vs Arreola II
Mam nadzieje, ze to Ty cop, a nie jakis pajac ktory tylko udaje tak powazanego usera. Witamy na forum.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 07:29 PM
Post: #46
RE: Stiverne vs Arreola II
Gratuluję odwagi. Zobaczymy jak sobie poradzisz.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 07:33 PM
Post: #47
RE: Stiverne vs Arreola II
Bullshit wątpie że to cop lol...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 07:55 PM
Post: #48
RE: Stiverne vs Arreola II
Cop2
Uważaj będe twoim paparazzo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 01:38 PM
Post: #49
RE: Stiverne vs Arreola II
"Nie chcieliśmy walki w Kalifornii, gdzie mieszka Arreola, więc dlaczego mielibyśmy się zgodzić na Meksyk? - pytają retorycznie reprezentanci Stiverne'a."


Chyba nigdy się nie doczekamy tej walki. Jeszcze Vitali zdąży wrócić i zabrać pas.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 03:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2014 03:54 PM przez Sander.)
Post: #50
RE: Stiverne vs Arreola II
Ja szczerze mówiąc chciałbym żeby ten pas WBC pomieszkał trochę w USA. Walki takie jak Arreola vs Stiverne, Stiverne vs Wilder czy Arreola vs Wilder są potrzebne tej kategorii.

Widzowie w USA nie kupili by gali na której walką wieczoru jest walka o pas WBC pomiędzy np. Wilderem i Arreolą?

Osobiście jestem już trochę znudzony walkami o pas mistrza HW które odbywają się w Niemczech.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości