Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleksandr Usyk
09-11-2016, 01:20 PM
Post: #91
RE: Oleksandr Usyk
Nigdy nie widziałem Mchunu w akcji. Chętnie zobaczę tym razem. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 01:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2016 01:49 PM przez Martin.)
Post: #92
RE: Oleksandr Usyk
@Boks
Obejrzyj sobie walkę Mchunu vs Makabu. Co prawda Mchunu przegrał, ale zaprezentował się w tamtym pojedynku bardzo dobrze.

Jestem pod wrażeniem, Mchunu co prawda faworytem tej walki nie będzie ale zapowiadało się dużo gorzej. Oby tylko zdążył przygotować odpowiednią formę na Usyka bo czasu zostało niewiele, wówczas możemy być świadkami ciekawego starcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 02:05 PM
Post: #93
RE: Oleksandr Usyk
(09-11-2016 01:02 PM)Gogolius napisał(a):  No i to jest rywal!
http://www.bokser.org/content/2016/11/09.../index.jsp

Od razu zupełnie inne nastawienie i reakcja. Afrykanin powinien dać dobrą walkę choć jest bokserem bardzo podobnym do Usyka, ale chyba jednak pół półki słabszym niż on. W związku z czym będzie partia szachów, będzie pykanina, pewnie rozstrzygnięcie na punkty, ale wyraźnie dla Ukraińca. Choć kto wie.

Jak na pierwszą obronę to rywal fantastyczny.
I nie trzeba było tak od razu? Fajna, naprawdę fajna walka nam się szykuje. Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać grudnia. Tydzień po 10 grudnia też będzie bardzo fajny. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 03:48 PM
Post: #94
RE: Oleksandr Usyk
No i spoko Gala się szykuje, Hopkins -Smith jr oraz Usyk -Mchunu, dwóch praktycznie najlepszych techników CW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 04:35 PM
Post: #95
RE: Oleksandr Usyk
Wow, cóż za wybór! Spodziewałem się kogoś jeszcze gorszego niż ten cały Baljo, a dostałem gościa ze ścisłej czołówki cruiserweight. Mchunu jest kapitalny technicznie, jeśli przygotuje odpowiednią formę, to będzie świetny pojedynek. No i super, że tak znakomity zawodnik, który jednak ma problemy z kontraktowaniem dużych walk, staje przed tak fajną szansą. Piękne zestawienie, oby doszło do skutku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 06:05 PM
Post: #96
RE: Oleksandr Usyk
Mi się zdaję, że po prostu ekipa Usyk'a chciała Bellew, ale kiepsko u nich z angielskim, stąd ten cały Beljo. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 09:10 AM
Post: #97
RE: Oleksandr Usyk
Mimo wszystko dołożę łyżkę dziegciu do tej beczki miodu Smile Zestawienie oczywiście fajne, Usyk i Mchunu to ścisła czołówka i zawodnicy wspaniali technicznie. Obawiam się jednak, że w praktyce może być nudnawo, gdyż naprzeciwko siebie stanie dwóch świetnie wyszkolonych mańkutów, którzy przez większą część walki będą polowali nawet nie na jakiś kończący cios a uzyskanie przewagi taktyczno-pozycyjnej. W efekcie po niezbyt efektownych bokserskich szachach wygra Usyk z powodu większego zasięgu, ale widzom może pozostać pewien niedosyt Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 01:49 PM
Post: #98
RE: Oleksandr Usyk
No to tak właśnie jak ja napisałem, będą szachy, będzie pykanie i prawdopodobnie wygra ten lepszy technicznie czyli Usyk.
Tak jak Rigo vs Donaire, spotkało się dwóch kontrbokserów, którzy wzajemnie polowali na kontrę i czaiło się na siebie.
Ja tam taki boks lubię, znam obu zawodników, wiem czego się po nich spodziewać więc nie będę jak typowy kibic z gali Rigo-Agbeko wychodził w połowie pojedynku bo wiem na co się piszę.
Na techniczne szachy na najwyższym poziomie.
Chcę bardzo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 03:03 PM
Post: #99
RE: Oleksandr Usyk
Kliczko chciały zobaczyć walkę Usyka z Huckiem

Było by fajnie, gdyby do takiej walki za jakiś czas doprowadzili. Aczkolwiek na przeszkodzie mogą stanąć zbyt wysokie wymagania finansowe ze strony Hucka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2016, 12:28 PM
Post: #100
RE: Oleksandr Usyk
Usyk myśli o walce z Joshuą

Nieźle. W cruiser Usyk może robić za dużego. W ciężkiej mógłby spróbować wykicać Antka ale sądzę, że po ciosie, dwóch zachciałoby mu się owego zaniechać.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości