Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleksandr Usyk
29-11-2014, 04:23 PM
Post: #21
RE: Oleksandr Usyk
Usyk powinien wygrać bez problemu, ale rywal niezły jak na ten etap kariery. Ma na rozkładzie Coxa, Bruwera, Simbę, Mwekassę, a w 2011 r. tylko dwa do remisu przegrał z Mchunu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 04:44 PM
Post: #22
RE: Oleksandr Usyk
Pamiętam, że Usyk to ten, co nie miał najmniejszych wątpliwości, że Szpila nie ma najmniejszych szans z Jenningsem. Ale zrobił to w taki bezkompromisowy sposób, że pomyślałem, że pewnie jest na podobnym poziomie "nadpobudliwości" co nasz Artur.

(12-11-2013 05:33 PM)BESTIA napisał(a):  Usyk zaprezentował się dobrze i już bierze na celownik Anthony’ego Joshue.Czekamy na następną walkę na razie zapowiada się ciekawie.
A dlaczego bierze na rozkład Joshuę? Przecież to nie ta kategoria. Faktycznie miałby jakieś szanse z Anthonym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 04:48 PM
Post: #23
RE: Oleksandr Usyk
Jak dla mnie nie miałby szans.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 04:55 PM
Post: #24
RE: Oleksandr Usyk
Dobry rywal na ten etap kariery. Venter to poziom wyżej niż Bruwer. Afrykaner jest wysoki i ma solidny cios, od 2006 roku przegrał tylko 3 razy (2x z Mchunu i raz z Makabu, więc to żadne powody do wstydu). Powinien być bardziej świeży od ostatniego przeciwnika Usyka i liczę, że odrobinę bardziej przetestuje Ukraińca. Niemniej Olek powinien sobie gładko poradzić.

@Wilczekstepowy
To było takie tam gadanie ze strony Usyka. Być może kiedyś, w dalekiej przyszłości, drogi Joshuy i Usyka się skrzyżują, ale na dzień dzisiejszy Ukrainiec celuje w pas w CW, a Joshua w HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 12:35 PM
Post: #25
RE: Oleksandr Usyk
Kolejne zwycięstwo Usyka. Tym razem z Danie Venterem: https://www.youtube.com/watch?v=gsWyJ48xPys
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 01:02 PM
Post: #26
RE: Oleksandr Usyk
Właśnie obejrzałem walkę z Venterem i muszę stwierdzić, że nie była to łatwa przeprawa dla Usyka. Afrykaner postawił twardy opór, wyszedł po zwycięstwo i dał względnie wyrównaną walkę. Oleksandr musiał mocno się napracować i nic nie przyszło mu w tej walce łatwo. Kilka razy zaatakował niezbyt przygotowany i zbyt odważnie, przez co zebrał kilka kontr od przeciwnika. Był to jego pierwszy prawdziwy rywal, który gdy otrzyma cios zaraz stara się odpowiedzieć. W tym pojedynku zabrakło mi ciosów na tułów, oraz jabu w wykonaniu Usyka. Myślę, że gdyby Oleksandr osłabiał Ventera uderzeniami na korpus, to poszło by mu łatwiej. Defensywa też mogłaby być bardziej szczelna, bo rywal z półki wyżej będzie trafiał jeszcze częściej. Co mi się podobało, to to, że gdy Usyk trochę męczył się w szermierce na środku ringu, to zmienił taktykę na bardziej ofensywną i w końcu przełamał fizycznie przeciwnika. Bardzo dobry dobór rywala jak na ten moment kariery, trenerzy wreszcie dostali informację zwrotną, co jeszcze wymaga udoskonalenia. Brawa należą się także Venterowi, który wykazał się dobrą formą i ambicją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:00 PM
Post: #27
RE: Oleksandr Usyk
Usyk został ostro skrytykowany przez swojego rodaka Kotelnika, że ten walczy z inwalidami.

No nie wiem czy ma rację. Wszyscy inni chwalą młodego Ukraińca. Być może jakaś nuta zazdrości Kotelnika?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:52 PM
Post: #28
RE: Oleksandr Usyk
Jak dowiedziałem się od znajomego Ukraińca, Usyk pochodzi z Krymu i po rosyjskiej aneksji stał się ostentacyjnie antyrosyjski. Jego ewentualna walka z którymś z rosyjskich cruiserów (może poza Inguszem Czachkijewem) miałaby znaczenie nie tylko sportowe.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:54 PM
Post: #29
RE: Oleksandr Usyk
Faktycznie. A jeżeli będzie chciał dominować w Cruiser to prędzej czy później do takiej walki będzie musiało dojść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 05:15 PM
Post: #30
RE: Oleksandr Usyk
W Cruiser to mamy dużo utalentowanych zawodników i bardzo mało dobrych walk. Wszyscy tylko obijają albo polaków albo bumów Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości