Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleksandr Usyk
02-06-2014, 07:29 PM
Post: #11
RE: Oleksandr Usyk
Moim zdaniem w pierwszym zawodowym występie zaprezentował się lepiej przeciwko Romero niż Masternak w potyczce z tym rywalem, a ostatnio Crenza, z którym Kołodziej męczył się i był zraniony, Usyk przekładał sobie z ręki do ręki.

Mi właśnie wygląda na kawał fizycznego byka w cruiser i na pewno w przyszłości będzie walczył w HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 07:50 PM
Post: #12
RE: Oleksandr Usyk
Alexander Usyk to podróbka Isaaca Frosta z Fight Night Champion.
Nawet z charakteru wydaje się, że to podobny wariat Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 07:54 PM
Post: #13
RE: Oleksandr Usyk
(02-06-2014 11:55 AM)redd napisał(a):  Obejrzałem wczoraj pojedynki profi Usyka i uważam, że facet na bank zostanie mistrzem świata.

Walcząc w CW ma na to z pewnością spore szanse. Natomiast nie widzę go na dzień dzisiejszy jako mistrza świata wagi ciężkiej. Troche mały, a Tyson to to nie jest i nie będzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 08:01 PM
Post: #14
RE: Oleksandr Usyk
Za mały na HW ,tak jak Szpilka .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 08:05 PM
Post: #15
Bug RE: Oleksandr Usyk
(02-06-2014 08:01 PM)pyra90 napisał(a):  Za mały na HW ,tak jak Szpilka .
I jak Haye.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 08:07 PM
Post: #16
RE: Oleksandr Usyk
@Martin
HW to melodia przyszłości w wykonaniu Usyka. Gość dopiero łapie szlify na zawodowstwie i jego boks staje się coraz bardziej profi. Wydaje mi się, że on dopiero zaczyna wchodzić w swój prime, a już teraz wygląda dosyć przekonująco. Jest prowadzony bardzo ok i wydaje mi się, że za jakieś 1-2 walki dostanie rywala z szerszej czołówki. Liczę na niego.

Btw, idzie "nowa fala" w Cruiser - Usyk, Makabu, Mchunu, Dorticos, Kudriaszow, być może Kalenga. Za niedługo w czołówce zacznie się robić naprawdę ciasno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 08:15 PM
Post: #17
RE: Oleksandr Usyk
(02-06-2014 08:05 PM)Metzger napisał(a):  
(02-06-2014 08:01 PM)pyra90 napisał(a):  Za mały na HW ,tak jak Szpilka .
I jak Haye.

Haye to przebłysk geniuszu i atleta .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 08:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2014 08:29 PM przez Krzych.)
Post: #18
RE: Oleksandr Usyk
Z Haye to jest inna sytuacja. Jest mniejszy niż jego przeciwnicy, ale ma duże umiejętności i ogromny talent i co najważniejsze potworną petardę w rękach co sprawia, że bije mocniej nawet od tych większych przeciwników i ta różnica gabarytów się gdzieś zaciera. Co z tego, że ktoś jest od niego większy skoro Haye i tak bije mocniej. Wszystkie atuty z niższych wag plus potworny cios. Dwa razy więcej walk i mniej kontuzji i mielibyśmy Roya Jonesa wagi ciężkiej, no ale niestety... Mimo osiągnięć, unifikacji pasów w CW i mistrzostwa HW Haye mógłby osiągnąć znacznie więcej. Być dominatorem. No ale wygląda to tak jak wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 03:37 PM
Post: #19
RE: Oleksandr Usyk
W piątej zawodowej walce Usyk zdeklasował solidnego Bruwera. Dla mnie oglądanie boksu Ukraińca to czysta przyjemność. Świetna mobilność, luz, naturalna łatwość bicia kombinacji i wielka pewność siebie. Na razie Usyk prezentuje się bardzo dobrze i pokazał, że bez problemu można skonfrontować go z lepszymi bokserami, niż jego ostatni przeciwnik. Pojedynek z Bruwerem był jednostronny. Usyk wypróbował cały swój arsenał, sprawdził kilka rozwiązań, a gdy rywal zaczynał zbyt pajacować to złożył go do snu. Podoba mi się, że Ukrainiec różnicuje ciosy, nie szuka na siłę nokautu i boksuje cierpliwie w myśl zasady "kropla drąży skałę".

Teraz Usyk powinien zadebiutować w rankingu WBO, ponieważ zdobył pasek Inter - Continental. Dobre i to na początek. Teraz postarałbym się zestawić Usyka z Felixem Corą. Amerykanin to solidny tester, a do tego jest wysoko w rankingu WBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 01:17 PM
Post: #20
RE: Oleksandr Usyk
Usyk wraca 13 Grudnia, a rywalem Danie Venter.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości