Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala boksu w New York-Barclays Center
08-12-2013, 06:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2013 06:37 AM przez Gogolius.)
Post: #51
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
No i sprawiedliwy werdykt, Zab miał dobry początek a potem sam z siebie stwierdził, że da się poobijać i wtopił, a szkoda.
Prezent w postaci nokdaunu + zalana twarz przeciwnika na początku - czegoś takiego nie wykorzystać = przegrać pojedynek.

No nic, fajnie że na 4 walki dla mnie wszystkie werdykty absolutnie do przyjęcia. Devon stracił pas, Lara pokazał mistrzostwo świata, obok Rigo wypunktował Agbeko... czego chcieć więcej?

Wzajemnie, branoc! : D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 01:44 PM
Post: #52
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Dirrella, jeszcze nie widzialem. Lara i Porter pokazali, ze trzeba sie nimi liczyc. Judah... porazka po calosci. Zero ryzyka, zero przyspieszen, walka dosc nudna, a Malignaggi zdecydownie wypunktowal Zaba.Sad Ogolnie, to niemal cala gala dla mnie bardzo oka(poza walka wieczoru), musze tylko nadrobic Dirrella.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 04:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2013 04:26 PM przez Krzych.)
Post: #53
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
To była bardzo dobra gala. Walka wieczoru była beznadziejna ale reszta walk super.
Dirrell-Bika prowadzona w świetnym tempie, agresywny Bika i dokładny Dirrell. Szkoda, że Anthony przespał środek walki. Dla mnie wygrał 114-112 i nie widzę tu możliwości innej punktacji no ale... Wiadomo.
Lara - Trout - piękne szachy. Trochę zakłócone przez gwizdających idiotów, których powinni wypierdalać na ryj z tej hali za takie coś. No ale mimo wszystko dobrze się to oglądało. Lara okazał się odrobinę szybszy, lepszy technicznie i dokładniejszy. Punktacja typu 118-109 to jakieś jaja, ale Lara wygrał walkę. U mnie 115-112.
Porter-Alexander to jakieś kompletne szaleństwo. Alexander chyba po prostu urodził się beznadziejny. Co by w ringu nie robił to i tak pozostanie tragiczny do oglądania. I w dodatku przegrał a chaotycznym Porterem. Nie wiem czego on szuka skoro nie potrafi opanować kogoś kto popełnia tak potworne błędy jak Porter. Czeka go ogromna degradacja za porażkę z kimś takim. Tym bardziej, że od początku był zapchajdziurą gal i nikogo nie obchodziły jego walki co tym bardziej utrudni mu powrót bo nikt nie będzie nawet o nim pamiętał ani nikomu go nie zabraknie. U mnie 117-111 Porter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 06:06 PM
Post: #54
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Bika - Dirrell: Najlepsza walka gali. Ostre mordobicie. Remis lekko krzywdzi Dirrella, ale trochę jest sam sobie winny. Jak by walczył zamiast symulować i wymuszać ostrzeżenia w stylu swojego brata, to mógłby to wygrać nawet przed czasem.

Lara - Trout: Przegrał mój faworyt, ale Lara był zdecydowanie lepszy. Trout chyba nie miał dobrego dnia i taktycznie rozegrał walkę źle. Trzeba było ostrzej atakować, skoro nie dawało się nic ugrać na dystans.

Alexander - Porter: Niby półśrednia to taka wspaniała, królewska kategoria, a prosty siepacz zostaje mistrzem świata.

Judah - Malignaggi: Nudna walka celebrytów. Zasnąłem w połowie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 08:17 PM
Post: #55
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Na Larę postawiłem w Wirtualnym Buku i weszło. Od walki z Williamsem bardzo go lubię i myślę, że do tej pory był to pięściarz ogólnie bardzo niedoceniany.

Cieszy mnie też zachowanie pasa przez Bikę. Tutaj też jedna walka sprawiła, że go polubiłem. Chodzi o bardzo zaciętą walkę z Joe Calzaghe.

Co do porażki Alexandra to nie martwi mnie to Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości